Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Certyfikaty Polish Product

2899 http://www.polishproduct.pl Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Marketing Reklama > Marketing Certyfikat   wyróżnienie   promocja   ekologia   nagroda laureaci   laureat   polish product   polski produkt   dotacje   polskie produkty   polskie firmy Jan 27, 2010 Mateusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Marketing Reklama > Marketing

1. smycze reklamowe
W naszej ofercie znajdziecie Państwo smycze żakardowe oraz smycze z nadrukiem transferowym. Smycze wykonujemy z niebywałą starannością, co zapewnia im trwałość i doskonałą jakość. Smycze to świetny sposób na reklamę swojej firmy. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia zapewniamy terminowość wykonywanych usług oraz produkty najwyższej...
Category:

2. Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Wykonujemy przeróżne gadżety reklamowe i artykuły reklamowe na potrzeby reklamowania działalności Twojej firmy. Wykonamy każdy nadruk na parasolach , które staną się „chodzącą „ reklamą Waszej działalności.
Zapraszamy do współpracy wszystkich , którym reklama leży na sercu. Wykonujemy...
Category:

3. funkymedia.pl
Chcesz zwiększyć popularność swojej strony, produktu czy marki? Jeśli obcy jest ci internetowy marketing, skorzystaj z usług profesjonalistów. Agencja interaktywna FunkyMedia oferuje m. in. reklamy na youtube czy facebooku, kampanie Google AdWords czy pozycjonowanie stron. Zaplanuje także dla ciebie działania promocyjne.
Category:

4. Program partnerski
Jest sposobem korelacji spółki z posiadaczami stron www. Poprzez projekt partnerski przedsiębiorstwo niesie się do najogromniejszej wielkości użytkowników, oraz programy afiliacyjne pomagają ich przekierować. Dzięki umieszczonemu na witrynie banerowi, tudzież odnośnikowi, po kliknięciu interesant zostaje ukierunkowany na stronę zalecanej...
Category:

5. bluza polar
Krakowska firma PK Projekt obraca się branży tekstyliów oraz gadżetów reklamowych. Dystrybuuje na Polski rynek produkty marki Fruit on the Loom, dzięki czemu zapewnia atrakcyjne ceny wyrobów wspomnianej firmy. Długoletnia obecność na rynku sprawia, że PK Projekt tworzy kompleksowe projekty bazując na produktach najwyższej jakości. Stali klienci...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.