Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Certyfikaty Polish Product

2899 http://www.polishproduct.pl Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Marketing Reklama > Marketing Certyfikat   wyróżnienie   promocja   ekologia   nagroda laureaci   laureat   polish product   polski produkt   dotacje   polskie produkty   polskie firmy Jan 27, 2010 Mateusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Marketing Reklama > Marketing

1. funkymedia.pl
Chcesz zwiększyć popularność swojej strony, produktu czy marki? Jeśli obcy jest ci internetowy marketing, skorzystaj z usług profesjonalistów. Agencja interaktywna FunkyMedia oferuje m. in. reklamy na youtube czy facebooku, kampanie Google AdWords czy pozycjonowanie stron. Zaplanuje także dla ciebie działania promocyjne.
Category:

2. Frezowanie Oświęcim
ToPROMO to firma, która działa jako producent reklam. W naszej ofercie można liczyć na systemy wystawiennicze i ekspozycyjne. Posiadamy takie rozwiązania jak reklama podświetlana i nie tylko. Proponujemy maszty i flagi reklamowe. Zajmujemy się oczywiście projektowaniem i poligrafią. Dowiedz się więcej na stronie.
Category:

3. Pendrive i USB
Pendrive'y to jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów komputerowych. Są funkcjonalne, i trwałe, a mogą być też bardzo wyjątkowe . Jeśli szukasz czegoś specjalnego dla siebie lub swojej firmy sprawdź ofertę pamięci USB na naszej stronie. Nasze produkty na długo zapadną w pamięci klienta. Pendrive'y ekologiczne, metalowe, drewniane o kształtach...
Category:

4. Zapałki
Jesteśmy spółką powstałą z dwóch prężnie działających, europejskich fabryk zapałek. Oferujemy wysokiej jakości zapalniczki i zapałki reklamowe. W ofercie także długopisy i produkty higieniczne, między innymi: pilniki do paznokci, plastry, wykałaczki, itp.

Wszystkie produkty spełniają najwyższe wymagania i normy, dotyczące jakości,...
Category:

5. Reklamowe pamięci USB
Każda firma potrzebuje odpowiedniej reklamy. Nasi specjaliści pomogą ci w tym. W odpowiedni sposób dobierzemy długopisy reklamowe i inne gadżety promujące twój interes. Gadżety reklamowe na stałe wkradły się do branży reklamowej. Dlatego i ty musisz pójść w tym kierunku. U nas znajdziesz wszystko, co powinieneś. W naszym szerokim asortymencie...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.