Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Simple S.A.

11248 http://simple.com.pl W profesjonalnej ofercie firmy Simple znajduje się niejeden system ERP. Są to specjalne programy pozwalające na usprawnienie wielu procesów związanych z zarządzaniem firmą, produkcją, finansami, pracownikami, itp. Oprogramowanie tego typu działa w sposób niezawodny i jest łatwe w obsłudze również dla początkujących użytkowników. Warto dodać, że firma Simple posiada ogromne doświadczenie branżowe, które przekłada się na najwyższą możliwą jakość dostarczanych rozwiązań, które usprawniają działalność firm prywatnych oraz podmiotów sektora publicznego. Internet Komputery > Oprogramowanie oprogramowanie erp   system erp   platforma erp   rozwiązania erp Jun 13, 2018 linkhouse.pl

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet Komputery > Oprogramowanie

1. allbim.pl
Nasz program bim Allplan Bimplus przeznaczony jest do zarządzania i współpracy w prowadzonych lub tworzonych projektach BIM. Dzięki niemu możliwe jest szybkie wykrycie wszelkich niespójności, łatwe przypisanie zadań odpowiednim pracownikom i partnerom uczestniczącym w projekcie. Więcej o nim na stronie www.
Category:

2. Spolszczenia do programów
Poszukując spolszczeń warto zajrzeć na stronę www.spolszczenia.pl, gdzie znaleźć można rozmaite pliki. Dostępne są spolszczenia gier (np. przygodowych, strategicznych zręcznościowych), spolszczenia narzędziowe (np. archiwizacja danych, narzędzia systemowe, dyskowe, telefony komórkowe), biurowe (edytory tekstów) , edukacyjne (mapy, tłumacze),...
Category:

3. Platforma Inteligentnego Wspomagania e-Handlu
PIWeH to platforma przeznaczona do szczegółowej analizy sklepów internetowych. Jej działanie opiera się o analizę struktury i treści sklepu internetowego, z której następnie generowany jest szczegółowy raport. Działanie PIWeH ma na celu zdobycie potrzebnych informacji dotyczących użytkowników oraz kampanii marketingowych.
Category:

4. pitygazeta.pl
Nie masz pojęcia, jak wypełnić formularz PIT? W takim razie powinieneś zapoznać się z naszą stroną internetową, bo tam znajdziesz niezbędne programy komputerowe, które są naprawdę przydatne, gdyż przeprowadzą Cię przez każdy etap wypełniania takiego formularza do rozliczenia z podatku dochodowego. Polecamy!
Category:

5. Audyt Oprogramowania
Firma PlikCenter jest czołowym producentem oprogramowania do audytu informatycznego.
Dzięki systemowi LanCenter możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i sprzętu
w sposób szybki, łatwy, oraz zdalny. (z jednego miejsca w sieci)
Pozwala to firmie, która zakupi nasz produkt na zmiejszenie kosztów związanych z tą ważną...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.