Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Architektura


Wpisy
Sort By :
81. Ogrody Wrocław
Firmy rodzaju pielęgnacja ogrodów Wrocław, usługi ogrodnicze Wrocław, pielęgnacja zieleni Wrocław zapewniają takie usługi, jak choćby architektura zieleni, hydrosiew, nawadnianie ogrodów Wrocław, przeciwdziałanie erozji czy zakładanie trawników, oraz takie produkty, jak przykładowo trawa w rolkach, trawniki z roli. Jeśli kompletnie nie mamy żadnego konceptu jak urządzić ogród, lub chcielibyśmy skonsultować się z wykwalifikowanymi specjalistami dobrze jest pójść właśnie do takiej agencji. Kiedy już projekt będzie gotowy można przystąpić do działania. I w tym przypadku możemy wykorzystać usługi specjalistycznej agencji. Aby samodzielnie zaprojektować ogród a następnie wprowadzić ten pomysł w życie absolutnie potrzeba niezmiernie wiele czasu i energii. Należy nabyć wszystkie konieczne przedmioty i sprzęty, później przygotować teren pod zasianie trawy, chyba że będziemy kłaść trawę w rolkach, należy przygotować obszar pod posadzenie kwiatów, drzew. Potem rozpoczyna się sam proces sadzenia i siania, który już sam w sobie jest wielce czasochłonny. Trzeba dopilnować by wszystko zostało zrobione jak trzeba, ponieważ jeśli tego nie upilnujemy nasze rośliny i drzewa mogą się nie przyjąć i nadzwyczaj szybko uschnąć. Wracając jeszcze do projektu należy wziąć pod uwagę rodzaj podłoża i z tej perspektywy wybrać kwiaty i drzewa. Kiedy już wszystkie rośliny będą posadzone możemy pomyśleć o innych elementach, które będą uświetniały nasz ogród. Zatem jeśli nie posiadamy na to czasu najrozsądniej powierzyć te wszystkie zagadnienia profesjonalistom znawcom z akuratnych agencji.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

82. Meble do ogrodu
Niemała ilość osób posiada dom, a co za tym idzie również ogród. Z jakiego powodu ogród przez wielu ludzi jest tak ubóstwiany? Jest to nasza własna przestrzeń będąca na świeżym powietrzu. Jest to miejsce relaksu po stresującym dniu. Znany jest fakt, że człowiek ma lepsze samopoczucie siedząc na dworze niż siedząc zamkniętym w czterech ścianach. Duża część właścicieli ogrodów, uważa je za swoje królestwo, istną oazę ciszy. Tacy ludzie poświęcają najwięcej czasu na pielęgnowanie ogrodem. Wkładają w te czynności całe swoje serce. Ich ogrody są rewelacyjne i oryginalne. Praktycznie zawsze możemy zobaczyć w tego typu ogrodach elementy takie, jak choćby huśtawki ogrodowe, krzesła ogrodowe, meble do ogrodu, meble ogrodowe z drewna, meble ogrodowe na taras, pawilony ogrodowe, stoły ogrodowe. Często ogrody te przemieniają się w niezwykłe labirynty roślin i drzew. Ich właściciele tak bardzo je miłują, że nie pozwolą, żeby ktokolwiek mógł cokolwiek zmienić, chociażby drobną rzecz. Dlatego też w kręgach tych pasjonatów są niesłychanie często organizowane zawody na najwspanialszy ogród. Zawody te przeważnie organizuje się po zimie, kiedy ogrody ponownie odżywają i wypełniają się kolorami i roślinami. Oprócz tego w takich ogrodach możemy odnaleźć oczka wodne. Ale nie są to jakieś normalne konstrukcje, lecz przepiękne perły architektoniczne, które idealnie wpasowują się w ogólną przestrzeń ogrodu. Aż miło jest móc posiedzieć w takim ogrodzie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

83. 53 Studio - Projektowanie Wnętrz, Bielsko Biała
Pracownia Projektowania wnętrz z siedzibą w Bielsku - Białej. Funkcjonalne i kreatywne rozwiązania przestrzeni. Architekt wnętrz Aneta Szpoton z pasją rojektuje oryginalne i funkcjonalne wnętrza charakteryzujące się ponadczasową estetyką. Zajmuje się aranżacją wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, biur, kuchni. Wystrojem sklepów, gabinetów, stoisk targowych. Kompleksowe projektowanie i nadzór. Mój projekt odzwierciedli Twój indywidualny styl. Projekty które wykonuje są nie tylko estetyczne również bardzo funkcjonalne. Ważne by mieszkać nie tylko w ładnym, ale i wygodnym wnętrzu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

84. prototypy
Firma Tormar jest jednym z liderów w dziedzinie wykonywania modeli, prototypów oraz makiet architektonicznych [poprzez technikę drukowania 3D. Metoda 3D printing jest jedna z najlepszych metod w dziedzinie rapid prototyping, pozwala ona uzyskać doskonała makietę planowanego do wyrobu produktu przy niskich kosztach i bardzo wysokiej jakości wykonania oraz dokładnego odwzorowania kształtu i szczegółów projektu. Metoda drukowania 3D znalazła uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Nadaje się ona do wykorzystania w przemyśle ciężkim jak na przykład odlewnictwo lub tez do wytworzenia pomocy naukowych dla uczniów lub studentów. Sporym zainteresowaniem cieńsza się również makiety architektoniczne wykonane w tej technice. Dodatkowo projekt prototypu może być stworzony w dowolnym programie wspomagającym projektowanie (CAD) lub proces produkcji (CAM). Ponadto zastosowanie techniki wytwarzania prototypów przy użyciu rapid prototyping znacznie obniża koszty całego procesu i pozwala uniknąć kosztownych błędów projektowych. Nasz firma szczycie się szybkim czasem realizacji zamówień. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy również modele używane przez firmy oferujące wzornictwo przemysłowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

85. Projektowanie i aranżacja wnętrz
Firma 3esdesign posiada długoletnie doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz domków jednorodzinnych, mieszkań, budynków użyteczności publicznej, jak i pojedynczych pomieszczeń (łazienki, kuchnie, salony, sypialnie, biura...itp.). Zespół naszych kreatywnych i ambitnych projektantów pomorze stworzyć mieszkanie XXI wieku. Realizujemy projekty w trzech województwach: małopolskim, śląskim i podkarpackim. Każde nasze dzieło jest w pełni innowacyjne i autorskie mające na celu zadowolić każdego klienta.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.3esdesign.pl , gdzie w pełni ukazane są świadczone przez nas usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

86. Budownictwo drewniane
Posiadanie własnego domu to marzenie każdego człowieka. Jeżeli i Ty o tym marzysz, skontaktuj się z nami. Budową domów trudzimy się od wielu lat - w związku z tym mamy ogromne doświadczenie. Budujemy domy jednorodzinne, domy szkieletowe, oraz wszystko, czego sobie zażyczysz. Jesteśmy firmą ze zgranym zespołem ludzi, który w krótkim czasie zbuduje każdy dom. Zapewniamy wysoką jakość usług. W wielu krajach, technologia kanadyjska jest powszechnie wykorzystywana do budowy domów drewnianych. W ostatnim czasie, take w Polsce, zdobywa ona coraz szersze kręgi zwolenników. Jeżeli zostaną użyte odpowiednie materiały, a do budowy przystąpi wykwalifikowany zespół pracowników, dbających o jakość wykonania, to domy wybudowane w technologii szkieletowej wbrew opinii nie ustępują trwałością tym, które wzniesione zostały metodą tradycyjną. Zapraszamy na witrynę internetową - tam znajduje się więcej informacji o firmie oraz naszych dotychczasowych dokonaniach.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

87. Aranżacja wnętrz Wrocław, projektowanie wnętrz Wrocław
Traczewska design to grupa kreatywnych architektów wnętrz śledzących najnowsze trendy w sferze designu. Nasza działalność obejmuje zarówno Polskę, jak i kraje europejskie. Dostarczamy niebanalnych inspiracji ze świata architektury, wzornictwa, projektowania i estetyki wnętrza. Pragniemy, aby nasze rozwiązania projektowe były wizualnie i funkcjonalnie dopracowane w najdrobniejszym detalu, osiągając tym samym estetyczny ideał. Działanie na styku „starego” z „nowym” zapewnia różnorodność i niebanalność proponowanych przez nas rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb inwestora

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

88. Przemysł offshore, analizy wytrzymałośœciowe
Firma STAHLBAU S.C. - analizy wytrzymałościowe to nasza główna dziedzina w której specjalizujemy się od roku 1995, kiedy to nasza firma powstała. Zajmujemy się również przemysłem offshore. Nasze biuro badawcze mieści się w Praszce, dlatego naszym głównym terenem działania jest województwo opolskie i śląskie.
Powierzając sporządzenie analizy wytrzymałościowej naszej firmie mają Państwo pewność, że analiza będzie wykonana solidnie, rzetelnie i nie będzie posiadała żadnych wad. Naszym wielkim atutem jest młoda, ambitna kadra ludzi, która każdy projekt traktuje jako nowe wyzwanie i cel.
Jesteśmy biurem inżynierskim realizującym prace projektowe i badawcze konstrukcji z zakresu budownictwa.Zajmujemy się również prowadzeniem realizacji specjalistycznych budowli przemysłowych, takich jak: wiaty przesuwne lub z ruchomym dachem oraz zadaszenia teleskopowe przesuwne.Działalność projektową prowadzimy od 1995 roku. Realizujemy prace dla Kontrahentów w Polsce i dla Zleceniodawców zagranicznych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

89. Bogata oferta domów firmy Horyzont
O gusty nie należy się spierać, jak mówi przysłowie. Dlatego aby zaspokoić upodobania jak największej rzeszy klientów, Autorska Pracownia Projektowa Horyzont, działająca na rynku już od kilku lat, ma w swej ofercie bardzo różnorodne projekty domów. Zarówno domy jednorodzinne jak i bliźniaki, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, przeznaczone dla większej lub mniejszej rodziny, a także dla klientów mniej lub bardziej zamożnych. Każdy projekt domu jest ponadto opracowywany w kilku wariantach. Natomiast nowoczesność projektów może się przejawiać zarówno w bryle budynku, jak i w organizacji przestrzeni , kolorystyce czy detalach wykończeniowych. W eksploatacji budynku nowoczesność można znaleźć w proponowanych przez firmę pakietach energooszczędnych dołączanych do każdego projektu

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

90. Kominki Śląsk
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dużo przydatnych informacji na temat usług naszej firmy. Od długiego czasu zajmujemy się zarówno budową, jak i projektowaniem oraz montażem kominków, urządzeń grzewczych, instalacji, a także doradztwem technicznym związanym z tą dziedziną. Oferujemy profesjonalizm i perfekcjonizm wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdują się wiele opisów naszych usług, dane kontaktowe, informacje na temat montażu, produktów, a również galerię wykonanych usług. Jeżeli planowali Państwo budowę bądź montaż kominka we własnym domu bądź mieszkaniu warto zapoznać się wcześniej z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.