Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Nieruchomości


Wpisy
Sort By :
81. Hale przemysłowe
Nieruchomości komercyjne i przemysłowe to wizytówka tej agencji nieruchomości od lat działającego w branży. Posiada ono najbogatszą bazę hal zlokalizowanych na Mazowszu i w Warszawie, które to tereny są jego priorytetem. Celem firmy jest aktualizowanie bazy zgodnie z faktycznymi potrzebami rynku. Dzięki wieloletniej działalności w branży i poparciu renomowanych inwestorów firma sprawnie wzbogaca się o szczególnie ciekawe oferty nowoczesnych hal położonych w pobliżu dróg ekspresowych. Klienci otrzymują do wyboru kilka propozycji, w dalszej kolejności odbywa się wiwisekcja, na podstawie której zleceniodawca podejmuje decyzję. Osobiste oględziny hal o parametrach ciekawiących potencjalnego najemcę czy nowego właściciela odbywają się w towarzystwie agenta, udzielającego szczegółowych wyjaśnień. Kompletne zaangażowanie w obsługę klientów, skutkuje trwałą współpracą.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

82. Hale
Renomowany pośrednik, oferuje liczne hale odpowiednie do różnego typu działalności. W ofercie firmy znajdują się hale magazynowe i hale produkcyjne o obszernych rozmiarach z możliwością wydzielenia mniejszych. Proponowane hale odznaczają się innowacyjną konstrukcją i licznymi udogodnieniami w postaci ramp i doków przeładunkowych. Ponadto techniki zabezpieczeń np. przeciwpożarowych. W trakcie budowy użyto innowacyjne technologie i atestowane budulce. Do szczególnie powszechnych wśród klientów należą nieruchomości stalowe, umożliwiające oszczędne magazynowanie. Ważny dział tworzą hale produkcyjne, dostosowane także do fachowej produkcji. Jartom gwarantuje szeroki wybór lokalizacji w głównych miastach Polski i w ich okolicach, obok dróg o dużym natężeniu ruchu. Zawsze aktualna oferta i profesjonalne doradztwo.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

83. Apartamenty nad morzem
Na naszych stronach internetowych znajdą Państwo oferty nieruchomości takie jak mieszkania wakacyjne. Przedstawiamy duży wybór nieruchomości, między innymi: apartamenty nad morzem czy w górach przeznaczone pod wynajem. Na portalu zaprezentowane są także oferty mieszkań w dużych miastach. Wszystkie pochodzą z rynku pierwotnego i podzielone są na mieszkaniowe i inwestycyjne, zapewniając zyski na rosnącym rynku nieruchomości. Strona przeznaczona jest dla osób prywatnych, które mogą tu znaleźć mieszkania lub nieruchomości inwestycyjne w atrakcyjnych lokalizacjach i przystępnych cenach, ale także dla deweloperów zainteresowanych prezentacją oferowanych inwestycji. Naszym klientom proponujemy najnowsze projekty inwestycyjne z opcją gwarantowanego zysku z wynajmu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

84. Sprzedaż mieszkań Rzeszów
Wisłok Inwestycje jest nowym przedsięwzięciem, w ramach którego będą mogli Państwo zakupić mieszkania w Rzeszowie. Tworzenie Deweloper Rzeszów, działający w ramach przedsięwzięcia Wisłok Inwestycje oferujący sprzedaż mieszkań w Rzeszowie, zaprasza do zapoznania się z ciekawą ofertą przyjemnych, dobrze zaprojektowanych, modnych mieszkań, które bezdyskusyjnie spełnią Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Oferowane przez naszą firmę mieszkania w Rzeszowie znajdujące się na terenie osiedle Wisłok Rzeszów są budowane zgodnie z wymogami unijnymi i według najwyższych europejskich standardów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zagwarantowania sobie i swojej rodzinie wygodnego gniazdka.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

85. Nieruchomości Kołobrzeg
Certus Nieruchomości - licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Obsługujemy rejon woj. zachodniopomorskiego, a dokładniej powiaty kołobrzeski, koszaliński i gryficki. Oferujemy także usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, doradztwa kredytowego oraz projektowania wnętrz.
W ofercie prezentowanej na www.certus.nieruchomosci.pl zainteresowani zakupem nieruchomości nad morzem znajdą bogatą bazę ofert nieruchomości w tym: domy, pensjonaty i mieszkania w Kołobrzegu, Dźwirzynie czy Grzybowie oraz lokale usługowe, działki budowlane i siedliskowe zlokalizowane blisko morza.
Serdecznie zapraszamy do biura.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

86. Mieszkania do wynajęcia Opolskie
Województwo opolskie to przygraniczny teren o rolniczym charakterze. Szczególnie korzystne warunki gospodarowania sprzyjają hodowli zwierząt i uprawie roślin. Oczywiście, są tu również miejsca zurbanizowane, wystarczy wymienić Kędzierzyn-Koźle, Opole, Nysę, czy Kluczbork. Jeżeli zależy ci na ciekawym życiu w urokliwej okolicy, zajrzyj na naszą stronę z ofertami mieszkań z opolskiego. Dobre gleby to podstawa produkcji rolnej, dlatego też w województwie opolskim dla rolnictwa istnieją szczególnie korzystne warunki. Oczywiście nie brak tu terenów zurbanizowanych, sąsiedztwo z terytorium Republiki Czech ma wpływ na rozwój transportu, usług i handlu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

87. Nieruchomości Białystok
Rynek nieruchomości Białystok cały czas rozkwita. stale są wznoszone nowe mieszkania Białystok. Osoby małych miasteczek przeprowadzają się do większych miast, co jednocześnie nakręca rynek nieruchomości. Jest jednakowoż pewien minus tego wszystkiego. Ludzie nie są bogaci. Istnieje nad wyraz wielkie rozwarstwienie społeczeństwa, na zamożnych i ubogich, które stale się rośnie. Wyłącznie jedynie pojedyncze osoby stać na kupno mieszkania bez pobierania kredytu. Pozostali ludzie są zmuszone brać kredyt, najczęściej hipoteczny, jeżeli w ogóle pragną myśleć o upragnionym mieszkaniu. Nie należy zapominać o tych osobach, które nie stać na wzięcie kredytu. Dla tych ludzi upragnione pozostanie nieosiągalne. Wynajmowanie mieszkania na dłuższą metę jest absolutnie nieopłacalny. Należy raz na miesiąc płacić dużą sumę pieniędzy. Do tego nie posiadamy tej świadomości, że jest to nasze własne mieszkanie, co może zatrzymywać nasze plany na przyszłość. Należy koniecznie dodać, że ceny mieszkań ani trochę nie maleją, wręcz przeciwnie - cały czas rosną, a społeczeństwo nie staje się zamożniejsze. Tendencja jest odwrotnie proporcjonalna. W związku z tym młodym ludziom jest coraz ciężej usamodzielnić się. Coraz później opuszczają swoje domy rodzinne. Nadzwyczaj wiele świadczy o tym, że aktualna sytuacja nie ulegnie zmianie w najbliższej przyszłości, a niepomiernie możliwe, że jeszcze dłużej. Dla dużej ilości osób jedyna możliowość to wyjazd za granicę. Tam jest możliwość zarobienia uczciwych pieniędzy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

88. Prestige nieruchomości Poznań
Firma Prestiż z Poznania proponuje usługi z zakresu nieruchomości: kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, pomoc w kupnie-sprzedaży nieruchomościami, obsługę najmu, doradztwo, obsługę techniczną i księgową. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani zarządcy nieruchomości z 10 ? letnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. Zapewnia to najwyższą jakość usług, czego dowodem jest certyfikat ISO. Zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe do współpracy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników, zastosowaniu nowoczesnych technik oraz znajomości wszystkich aspektów w obszarze zarządzania nieruchomościami naszym klientom oferujemy tylko rozwiązania najbardziej opłacalne. Skutecznie pomagamy naszym klientom w kwestiach związanych z inwestycjami na rynku nieruchomości. Ponadto uruchomiliśmy także pogotowie techniczne, rozwiązujące zwykłe codzienne problemy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

89. Dom Wrocław sprzedaż
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym przy ulicy Odolanowskiej na Zakrzowie. Położenie osiedla w pobliżu dużych terenów zielonych -Las Zakrzowski, zabytkowy park przypałacowy w Pawłowicach, kąpielisko Kłokoczce ) gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych. Amatorzy jazdy konnej lub wędkarstwa będą stąd mieli blisko do Pruszowic w których znajdują się m. in. łowiska komercyjne oraz klub jeździecki .
Powierzchnia użytkowa oferowanych domów (jeden segment bliźniaka) wynosi 223 m² zlokalizowanych na działkach o powierzchni ok. 400 m². Domy budowane są według indywidualnego projektu w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja budynków pozwala na ich dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego klienta. W związku z czym jeśli chcielibyście Państwo zmienić usytuowanie ścian działowych lub przeznaczenie funkcjonalne poszczególnych pomieszczeń jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

90. Biuro nieruchomości Bydgoszcz
Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz kancelariami prawnymi na terenie Bydgoszczy i okolic.Solidne podstawy w postaci wieloletniego doświadczenia zespołu doradców wykorzystujących indywidualne podejście do klienta będą gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji wszystkich zainteresowanych współpracą.Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.Stale rosnąca baza profesjonalnie prezentowanych ofert skutecznie zadowoli oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.Dla swoich klientów przygotowujemy indywidualne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.