Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  Regulamin



Polecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł


Wpisy
Sort By :
71. Odlewy ciśnieniowe
Najczęściej galwanizacja odwołuje się do jednego z fundamentalnych zagadnień galwanostegii, czyli praktycznego wykonywania stale graniczących ze sobą cienkich powłok metalicznych poprzez kładzenie jednego metalu na drugim. Temperatura, w której wykonuje się obrabianie plastyczne na zimno, jest mniejsza od temperatury rekrystalizacji, czyli 0,4 bezwzględnej temperatury topnienia. Wykrojniki dodatkowo wyposażone są w listwy z gumy, które wystają ponad poziom noży sztancujących lub perforujących oraz umieszczane są z obu ich stron.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

72. Projektowanie form wtryskowych
Praca w czasie toczenia CNC wymaga zachowywania norm i reguł danych z góry. Obróbka elektroerozyjna ma bogate wykorzystanie w gospodarce przy obróbce części urządzeń, zrobionych z towarów trudno skrawalnych i o skomplikowanych konturach geometrycznych. Przebieg odlewania ciśnieniowego, w przeciwieństwie do innych procesów, polega na nagłym wstrzyknięciu metalu do ściśniętej hydraulicznymi siłownikami formy przez ciasne bramki systemu wlewowego. Dzięki wykrawaniu można nie tylko nadać przedmiotowi pożądany zarys, ale także zrobić w nim otwór.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

73. Producent środków czystości
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe INTER TEAM rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku jako firma zaopatrująca kompleksowo zakłady pracy w środki higieny.

Dynamiczny rozwój firmy, a także zmieniające się potrzeby rynku, spowodowały uruchomienie produkcji środków do bieżącego utrzymania czystości oraz linii profesjonalnych preparatów chemicznych.

Ich szeroka gama i wszechstronne zastosowanie szybko zdobyły uznanie najbardziej wymagających klientów, do grona których należą dziś m.in.: profesjonalne firmy sprzątające, placówki oświaty i służby zdrowia, urzędy administracji, gastronomia, hotelarstwo, duże zakłady przemysłowe oraz klienci instytucjonalni i indywidualni.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

74. Hydrotech - hydraulika siłowa
usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych. Budujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

75. świadectwa energetyczne, audyty energetyczne,badania termowizyjne, efekt ekologiczny Lublin
Nasza firma sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, audyty dla potrzeb wniosku do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, badania termowizyjne zarówno dla budownictwa jak również dla przemysłu(ciepłownictwo, energetyka) oraz oferuje usługi doradcze w zakresie termomodernizacji Współpracujemy również z ekspertami w takich dziedzinach jak: budownictwo; instalacje/sieci wod-kan, sanitarne; instalacje Ppoż, kontroli dostępu. Posiadamy bogate referencje, m.in. zaufali nam : Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Poleski Park Narodowy itp. Sprawdź nas!

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

76. Wieszak rowerowy
Oferujemy wieszaki rowerowe - Sport Adam producent wieszaków rowerowych. Modele jedno, dwu, trzy stanowiskowe - wieszaki na rowery. Produkcja i sklep internetowy - zapraszamy po wieszak na rower w atrakcyjnej cenie. Sport Adam - Sklep internetowy producenta oferuje wielostanowiskowe wieszaki rowerowe. Modele malowane proszkowo i cynkowane - jedno i dwustronne. Wieszak na rower dla wymagających, wykonane ze stali i ocynkowane ogniowo. Sprzedaż też w sklepie stacjonarnym - producent wieszaków rowerowych zaprasza po metalowe wieszaki rowerowe.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

77. .: Szlifierki
Specjalizacją naszej firmy For Eko-Pro Machina są maszyny do obróbki drewna i metalu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę maszyn w przystępnych cenach. W sprzedaży posiadamy m.in. frezarki, strugarki, strugarki czterostronne, odciągi, okleiniarki, szlifierki, piły tarczowe, piły formatowe oraz wiele innych, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport maszyn oraz możliwość ich nabywania na zasadach leasingu oraz na kredyt. Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy Winter, austriackiej firmy Bernardo oraz włoskiej firmy Griggio. Posiadamy swoje oddziały W Jeleniej Górze, Stalowej Woli, Gorzowie Wielkopolskim oraz Białymstoku.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

78. hale namiotowe
Pierwsze lata naszej działalności to wyłącznie działalność handlowo-usługowa. Firma nasza powstała w drugiej połowie 1995 roku. Szybki rozwój, profesjonalna obsługa klienta oraz zatrudnienie wykwalifikowanej kadry, pozwoliły rozpocząć i szybko rozwinąć działalność produkcyjną, która jest obecnie dominującą częścią naszej działalności.Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji różnego rodzaju hal namiotowych (zarówno konstrukcje aluminiowe jak i stalowe) oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych. Nasza działalność obejmuje również produkcję różnymi metodami grafiki reklamowej, którą wykonujemy na większości oferowanych wyrobach, dzięki czemu zapewniamy kompleksowość obsługi dla naszych klientów.Od kilku lat wykorzystujemy szereg nowych technologii produkcji (np. zgrzewarki wysokiej częstotliwości) i wiele sprawdzonych metod efektywnego działania, dzięki czemu nasze produkty i usługi są bardzo wysokiej jakości, które jednocześnie nie odbiegają od standardów europejskich. W celu uzyskania bliższych informacji o naszych produktach prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

79. maszyny pakujące,
Zajmujemy się kompleksową automatyzacją procesów pakowania. Nasze doświaczenie obejmuje zarówno pomoc przy optymalizacji samych opakowań (jeśli jest to wymagane) jak i dostawę, montaż i uruchomienie kompletnych linii pakujących oraz pojedynczych maszyn.


Pracujemy z jednymi z najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów maszyn pakujących, głównie z Włoch. Każdy z naszych partnerów posiada minimum 20-30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości urządzeń. To wieloletnie zaangażowanie poparte jest tysiącami dostarczonych maszyn, pracujących na całym świecie.

Proponowane przez nas maszyny są przede wszystkim niezawodne i mimo zaawansowanych rozwiązań technicznych, pozostają proste i przyjazne w obsłudze. Charakteryzują się także elastycznością oraz dużą szybkością w przezbrajaniu z produktu na produkt. Dodatkowo maszyny cechują się niskimi kosztami eksploatacji, nawet w przypadku intensywnej, wielozmianowej pracy.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

80. Szlafroki
Ottimi to internetowy sklep producenta szlafroków męskich i damskich. Szlafroki wytwarzane są z wysokogatunkowych tkanin i dzianin o niepowtarzalnym kroju. Szlafroki wykonane są z wyjątkowego materiału – vellsoftu (poliester), który jest dzianiną niezwykle miłą w dotyku, lekką oraz ciepłą.
Dzianina z którego są wykonane szlafroki, został wyprodukowany w technologii mikrowłókien, dzięki czemu posiada swoje niepowtarzalne właściwości takie jak: miękkość, lekkość oraz właściwości antybakteryjne. Proponowane szlafroki są także w dużych rozmiarach. Wszystkie są doskonale i ekskluzywnie pakowane. Sklep oferuje okazyjne ceny.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >]

Kategoria :



Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.