Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Nieruchomości


Wpisy
Sort By :
61. Wycena nieruchomości Kraków Bagnicka
Teraz dzięki rzeczoznawcy majątkowemu można szybko i sprawnie określić wartości rynkowe budynków oraz poznać systemy ich powstawania. Dzięki ciężkiej i długiej nauce przyszły rzeczoznawca zyskuje odpowiednie wykształcenie, które odzwierciedlają jego wiarygodność. Każdy rzeczoznawca musi posiadać wiedzę z zakresu zarządzania, prawa majątkowego oraz wyceny nieruchomości. Do jego głównej funkcji należy wyznaczenie ceny nieruchomości wraz z jego prawami, do których należą prawa zobowiązujące i rzeczowe. Jego zadaniem jest także określenie szkód finansowych. Wartość budynku powinna być zgodna z cenami występującymi na rynku. W sytuacji wyrządzenia szkód wyznacza on wartość odtworzeniową. Jest on także pomocny przy ocenie sytuacji hipotecznej. Pomaga on inwestorom chcącym przebudować, lub rozbudować dane nieruchomości. W tym przypadku zajmuje się utworzeniem kosztorysu odnośnie planu odtworzenia danej nieruchomości zgodnie z planem inwestycyjnym. Do jego zadań należy także odtworzenie kosztów zalesienia, obiektów kulturowych oraz upraw rolnych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

62. Firma architektoniczno-budowlana Dompol Int.
Dompol Int. sp. z o.o. jest firmą świadcząca usługi architektoniczno-budowlane ukierunkowaną głównie na kompleksowe wykonastwo w zakresie architektury i urbanistyki. Zajmujemy się także realizacją inwestycji jako inwestor zastępczy, a także projektowaniem i realizacją wnętrz.
Nasza firma istnieje w formie spółki z o.o. od 1995 r.
W naszej pracowni staramy się tworzyć wielobranżowy zespół projektantów i inżynierów zarówno o dużym doświadczeniu jak i tych świeżo startujących, wszystkich o wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z wieloma wypróbowanymi i doświadczonymi podwykonawcami, którzy uzupełniają nasz zespół o specjalistów różnych dziedzin, niezbędnych przy kompleksowym przygotowaniu dokumentacji projektowej.
Nasze projekty wykonujemy w programie komputerowym AutoCAD.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 18, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

63. Expoltex - Biura do wynajęcia
Jesteśmy firmą z Wrocławia z długą tradycją od 1947 roku! Posiadamy zarówno spore jak i mniejsze przestrzenie biurowe oraz magazynowe do wydzierżawienia. Naszą główną ofertą są biura do wynajęcia Wrocław. Nasza firma przez pełny okres istnienia stale stawiała na jakość tudzież dobrą kooperację z klientem, co owocuje aż do tej pory i dowodem może być zjawisko istnienia firmy od kilkudziesięciu lat. Proponujemy biura najwyższej jakości zaopatrzone w sieć i również kompletną potrzebną infrastrukturę. Namawiamy do zapoznania się z galerią biur. Wynajmujący biura nie opłaca prowizji a dodatkowo oferujemy też biura wirtualne. Firma Expoltex zapewnia jakość plus fachowość i ekskluzywne biura dobrze umieszczone w mieście Wrocław.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

64. Mieszkania Banino
Na sugerowanej platformie webowej internauci odnajdą wszelkie pomocne wiadomości na temat mieszkań w Baninie. Niniejszy serwis webowy posiada wszelakie potrzebne informacje na temat szczegółów zamieszkiwania w Baninie, miejscowości położonej niedalego Gdańska. Na wortalu opublikowane są prezentacje przykładowych domów jak i wszelkie pozostałe wiadomości na temat specyfikacji posiadłości w miejscowości Banino. Warto więc odwiedzić niniejszą stronę internetową i przeczytać więcej. Użytkownicy na pewno nie poczują się rozczarowani. Zwłaszcza, iż niniejsza strona adresowana jest do większości typów użytkowników.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

65. zarządzanie nieruchomościami łódź
Firma „ADM” świadczy usługi w zakresie administrowania oraz zarządzania nieruchomościami na terenie Łodzi. Prowadzimy również działalność związaną z techniczną obsługą nieruchomości, w tym realizujemy stałą konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz co wraz z 24 h pogotowiem awaryjnym. Dysponujemy profesjonalnym i doświadczonym zespołem pracowników obsługujących nieruchomości, w tym własnymi konserwatorami. Posiadamy licencję zawodową zarządcy nieruchomości (nr licencji 13990) oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej zarządcy nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

66. administrowanie nieruchomościami warszawa
Napiórkowska zarządzanie nieruchomościami. Posiadamy Państwową licencję nr 15093 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC. Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości w Warszawie. Zajmujemy się administrowaniem / zarządzaniem nieruchomościami, jak również doradztwem w tej dziedzinie na terenie Warszawy i okolic.
W procesie zarządzania nieruchomościami zapewniamy profesjonalne wykonywanie powierzonych czynności stosownie do indywidualnych potrzeb Klienta, zgodnie ze standardami zawodowymi zarządców nieruchomości.

Nasza oferta obejmuje usługi, związane z zarządzaniem nieruchomościami, oraz konsultacje w zakresie funkcjonowania nieruchomości.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

67. Deweloper Gdańsk
Każda osoba prędzej czy później musi podjąć decyzję o miejscu swojego zamieszkania. Kupno nieruchomości jest dużym wyatkiem dlatego trzeba podejść do niego niezwykle ostrożnie. EURO STYL oferuje swoim klientom najlepsze mieszkania w Gdańsku i Gdyni. Przykładamy szczególną wagę do niskich cen oraz wysokiej jakości wykończenia. Dzięki temu nasi klienci praktycznie zawsze są zadowoleni. Dla zamożniejszych osób propujemy znakomite apartamenty. Gdańsk oraz Gdynia są miejscami, w których naprawdę warto zostać na cale życie. Zwłaszcza w mieszkaniach oferowanych przez EURO STYL. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

68. Domy Banino
Dzięki naszej witrynie każdy zdoła, jeszcze przed udaniem się na spotkanie z developerem, w spokoju i bez przymusów zastanowić się nad plusami i minusami zamieszkania na nowym osiedlu domków w miejscowości Banino pod Gdańskiem. Zdobędą Państwo u nas zdjęcia domków, realizowane tak, by w całości oddać stan rzeczywisty, projekty konkretnych pomieszczeń, rozwiązania technologiczne, zastosowane przy ich konstruowaniu czy powierzchnie działek, na których są umieszczone. Z naszą pomocą swobodniej podejmą Państwo odpowiedzialną decyzję, przekazujemy dane pozwalające na szybki kontakt z firmą, a także plan wykupionych i zarezerwowanych już domów.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

69. Mieszkania Legnica
Mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego stanowią ofertę legnickiego biura nieruchomości DGN. Mają one różny standard wykończenia, metraż i cenę. Biuro oferuje wsparcie doradcze zarówno dla kupujących mieszkania, jak i dla sprzedających. W ofercie znajdują się mieszkania głównie z miasta Legnica i okolicznych miejscowości. Oczywiście oferta obejmuje również inne nieruchomości w tym domy i działki budowlane (również z przeznaczeniem na cele komercyjne), więc każdy zapewne znajdzie nieruchomość, która go zaciekawi. Dolnośląska Giełda Nieruchomości serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

70. nieruchomości Gorzów
Zapraszamy Państwa na stronę gorzowskiego biura nieruchomości - Ech-nieruchomości.
W Naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki, lokale - wszystko z Gorzowa Wlkp i okolic.
Ech-Nieruchomości to doświadczenie i pewność w transakcjach na rynku nieruchomości.

Oferta dla kupujących:
Nasze biuro posiada bardzo dużo ofert nieruchomości z regionu. Możesz w jednym miejscu zapoznać się z nimi wszystkimi. Poza tym kupno za pośrednictwem biura nieruchomości to pewność, że kupują Państwo nieruchomość wolną od obciążeń (kredyt, komornik).

Oferta dla sprzedających:
Możemy pomóc w sprzedaży Państwa nieruchomości. Dzięki reklamie w internecie, prasie, gablotach reklamowych i na telebimach mają Państwo pewność, że Wasza oferta trafi do szerszej grupy odbiorców a co za tym idzie - istnieje dużo większa szansa na znalezienie klienta.
Zajmujemy się również za Państwa wszystkimi formalnościami w trakcie sprzedaży nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy - nieruchomości Gorzów - Ech-nieruchomosci.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.