Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia


Wpisy
Sort By :
61. ChilliPizza.pl
Włoska pizza - kto takiej pizzy nie chciałby spróbować? - chyba nie znamy takiej osoby. Chcielibyśmy zaproponować naszą pizzerię, gdzie znajdą Państwo w menu, najsmaczniejsze włoskie przysmaki. Od lat dziewiędziesiątych, przygotowujemy pizzę mieszkańcom Białegostoku, dlatego doświadczenie powoduje, że nasza pizza jest najsmaczniejsza w mieście! Z naszego regionu czerpiemy to co najlepsze - produkty najwyższej jakości z ekologicznych gospodarstw rolnych, które są składnikami naszych potraw. Włoski pizza? - tylko u nas, zjedzą Państwo pizze na wyjątkowym puszystym cieście, które od lat jest naszą tajemnicą, a naszym klientom nie pozwala się z nami rozstać, na dłuższy czas. Nie byłoby naszej pizzy bez pieca, który jest opalany drewnem i to on powoduje, że nasza pizza ma wyjątkowy smak i aromat. Każdy kto lubi pizzę, powinien skorzystać z naszych promocji. Wybrane promocje które cieszą się popularnością to: druga pizza za połowę ceny, trzecia za 2,90 i stała zniżka dla studentów z ważną legitymacją studencką. Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, i masz anginę, przez co nie możesz wypowiedzieć ani słowa do słuchawki telefonu, możesz skorzystać z naszego systemu składania zamówień online. Kilka kliknięć myszką i pizzę będziesz miał u siebie w domu.

Spotkanie z przyjaciółmi? Do zobaczenia w Chilli Pizza!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

62. DeltaTrans - logistyka i transport
Doskonałe zaplecze techniczne oraz intelektualne to coś, co firmę, której ofertę znajdziemy pod adresem witryny internetowej DeltaTrans, wyróżnia na rynku rozwiązań logistycznych. Bogate doświadczenie zdobywane przez lata pracy zaowocowało szerokim gronem zaufanych klientów, które regularnie się poszerza. Ponadto firma dominuje na rynku krajowym, na co wpływa także posiadanie własnej floty jednostek, w tym jednostek specjalistycznych. Dostosowywanie rozwiązań ściśle do potrzeb wszystkich klientów, daje im satysfakcję i zadowolenie. W ofercie znaleźć można między innymi transport krajowy oraz międzynarodowy, rozwiązania z dziedziny logistyki magazynowej, jak i kontraktowej, serwis opakowań, sprzedaż kruszywa i betonu kruszonego, jak i wiele innych usług, pośród których nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

63. TMS Brokers
Szukając zaufanego partnera w inwestowaniu nie można iść na kompromis, lecz należy wybrać sprawdzoną i bezpieczną firmę. Może to być walutowy dom maklerski TMS Brokers. O jej bezpieczeństwie może świadczyć to, iż instytucja ta jest kontrolowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. O wysokiej jakości produktów i usług może świadczyć obecność TMB Brokers w rankingu tygodnika FX Week, w którym zajmuje zawsze wysokie pozycje.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

64. Pedicure Szczecin
Alice - Centrum Odnowy Biologicznej to gabinet kosmetyczny z siedzibą w Szczecinie, który oferuje usługi takie jak depilacja laserowa, mikrodermabrazja, mezoterapia czy fale radiowe. To doskonałe miejsce żeby zrelaksować się i zadbać o swoją urodę. Wychodząc z naszego centrum poczujesz się młodsza, piękniejsza i bardziej odprężona. Wykonujemy wiele innych usług takich chociażby jak makijaż permanentny

Kategoria:

Data wpisu: Aug 29, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

65. Call center i telemarketing - profesjonalne usługi dla firm
Contact Center w Mennicy Polskiej oferuje profesjonalne usługi dla firm poszukujących stabilnego partnera biznesowego w Polsce i za granicą. Zajmujemy się takimi gałęziami biznesowymi, jak: wirtualne biuro sprzedażowe (cross selling, marketing bezpośredni i telemarketing), obsługa klienta (help desk, całodobowa infolinia, call center, programy lojalnościowe), bazy danych (zarządzanie i administracja), doradztwo biznesowe, badania marketingowe, analiza rynku i inne. Zapraszamy do współpracy!

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

66. Mennica Polska – sklep numizmatyczny online: monety, numizmaty, akcesoria
Sklep numizmatyczny, który prowadzi Mennica Polska pozwala wzbogacić swoją kolekcję o cenne numizmaty i monety. Znajdziemy tu nie tylko złote monety kolekcjonerskie, srebrne monety okolicznościowe, monety polskie, monety świata, ale również przydatne akcesoria numizmatyczne.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

67. AB Investing Kompleksowe Usługi Inwestycyjne.
Ab-Investing Sp. z o.o. , dofinansuje podmioty, które posiadają potencjał rozwoju, a ze względu na kryzys lub brak środków obrotowych nie może realizować celu gospodarczego.
Służymy pomocą prawną w zagadnieniach obrotu udziałami spółek Prawa Handlowego, ochrony Członków Zarządu przed odpowiedzialnością cywilno-karną jak i doradzamy, jaką formę upadłości lub likwidacji wybrać.
Nie inwestujemy w nowe projekty , w polu naszego zainteresowani są spółki które mają ugruntowaną pozycje na rynku i wieloletnie doświadczenie branżowe.
Oferujemy profesjonalny zarząd kryzysowy jak i występujemy w roli likwidatorów spółek.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

68. Porównywarka OC
Jeśli masz wątpliwości, czy posiadanie przez ciebie ubezpieczenie OC, jest najlepszą alternatywą na rynku, to nie pozostaje ci nic innego jak porównać je z innymi ofertami. Oczywiście nie musisz tego robić w jakiś skomplikowany sposób, wystarczy zaadoptować do tego celu porównywarki ubezpieczeń, a na pewno w łatwy i szybki sposób otrzymasz zakres informacji na ten temat. Gdzie znajduje się taka porównywarka OC? Choćby na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia ciebie gorąco zachęcamy wręcz namawiamy by ktoś taki jak ty uświadomił sobie czy ubezpieczenie OC jakim dysponujesz jest tym jakie powinieneś w dalszym ciągu posiadać. Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń jest nie tylko darmowe ale przede wszystkim bardzo łatwe, nie sprawia to żadnego problemu a co najważniejsze pozwala na uzyskanie bardzo cennej wiedzy.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2014 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

69. Jacek Branas warsztaty rozwoju osobistego
Interesujesz się sprzedażą bezpośrednią? Szukasz skutecznych metod prowadzenia konwersacji z klientem? W trakcie rozmowy i przeprowadzania negocjacji, nie umiesz sformułować odpowiednich argumentów, które mogą zadecydować o sukcesie firmy? Ta witryna stanowi dobrze skonstruowany elementarz handlu i pracy nad rozwojem osobistym.

Jak okaże się, że sama wiedza teoretyczna z witryny internetowej to dla Ciebie za mało i potrzebujesz pomocy oraz wsparcia osoby z zewnątrz to my taką posiadamy.

Nasz trener od samego początku skupia się na pokazaniu zasad funkcjonowania pojedynczych podmiotów w sferze szeroko rozumianej strefy biznesu. Zdobyta wiedza zostanie potwierdzona przez wiele wykonanych ćwiczeń i zadań praktycznych, by uczestnicy mogli uzyskane wiadomości szybko przetestować już bezpośrednio w miejscach swojej pracy.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

70. Bonart Studio - warsztaty fotograficzne warszawa
Wyczarterowanie naszego studia to rzeczywiście nic prostszego. Wystarczy wyłącznie pojawić się i zatwierdzić właściwe dokumenty. udostępniamy wszystkie niezbędne elementy oraz inne rzeczy które będą mogli państwo posłużyć się na miejscu. Udostępniamy także potrzebny sprzęt dzięki któremu wykonają państwo wszystkie zdjęcia.

Kategoria:

Data wpisu: May 13, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.