Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł


Wpisy
Sort By :
51. Kompensator
Jeśli chcesz nabyć takie wyroby jak uszczelki czy szczeliwo to dobrze trafiłeś, bowiem FHU Gambia z Lubawki jest producentem tychże wyrobów. Ponadto producent oferuje płyty uszczelkarskie i kompensator. W swojej działalności Gambia kieruje się szybką realizacją zleceń oraz dobrą jakością swoich wyrobów. Produkowane przez przedsiębiorstwo artykuły znajdują rozległe zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Znajdą je Państwo np. w takiej gałęzi jak przemysł drzewny. Proponujemy również doradztwo w przedmiocie uszczelnień. Jeśli więc poszukują Państwo któregoś z powyższych artykułów albo okładziny cierne to zapraszamy na naszą witrynę.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

52. Dźwigi osobowe
Elevator Equipment to grupa doświadczonych fachowców od lat zajmujących się sprzedażą i montażem różnego typu dźwigów osobowych i towarowych. W sprzedaży dźwigi towarowe i osobowe największych wytwórców z całej Europy. Wszystkie windy mają świadectwa bezpieczeństwa. Nasza propozycja to także windy i podnośniki dla osób niepełnosprawnych. Sprzedawane windy to najwyższa estetyka wykonania, precyzja działania i komfort. Sprzedajemy windy rodzinnym firmom a także dużym międzynarodowym korporacjom. Dźwigi towarowe dla magazynów oraz windy osobowe do reprezentacyjnych budynków biurowych. Od dawna udoskonalamy swoją markę produktów. Wprowadziliśmy także do sprzedaży systemy parkingowe. To specjalistyczna hydrauliczna platforma parkingowa, która podwaja miejsce parkingowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

53. Taśmy siatkowe
Na przedstawianej witrynie webowej internauta odszuka praktycznie większość renomowanych produktów potrzebnych do budowy zespołów transportu wewnętrznego. Paramy się doradztwem technicznym oraz dystrybucją podzespołów takich fabryk jak Rulmeca czy Cross Morse. Z opisywanej platformy internetowej zrobiliśmy bogaty katalog dostępnych urządzeń. Klienci wchodząc we właściwą sekcję trafią w niej na wiarygodne informacje na temat standardów wykonania urządzeń, podobnie jak ich rodzajów czy parametrów technicznych. Co więcej Hard-Met pochwalić się może znakiem ?Rzetelna firma?. W przypadku jakichkolwiek zapytań możliwe jest nawiązanie kontaktu z konsultantem firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

54. Nity
Stalmut Bielsko Biała - hurtownia śrub i wyrobów śrubowych. W ofercie hurtowni m.in. śruby, nakrętki, wkręty, blachowkręty, opaski zaciskowe, obejmy, wiertła, elektrody, tarcze ścierne, nity, podkładki, śruby nierdzewne, kwasoodporne. Śruby, nakrętki, wkręty, blachowkręty, śruby nierdzewne, śruby kwasoodporne, opaski zaciskowe, obejmy, wiertła, elektrody, tarcze ścierne, nity, nakrętki zwykłe i nierdzewne - oferta hurtowni Stalmut Bielsko-Biała
Hurtownia Stalmut Bielsko Biała poleca - śruby, śruby nierdzewne, śruby kwasoodporne, nakrętki, wkręty, tarcze ścierne, nity, podkładki, śruby zamkowe, śruby nierdzewne, blachowkręty, opaski zaciskowe, obejmy, wiertła, elektrody i inne elementy złączne.
Stalmut Bielsko-Biała - hurtownia śrub, nakrętek, nitów, podkładek, wkrętów, obejm, elektrod, tarcz ściernych i innych wyrobów złącznych. Posiadamy w dystrybucji wyroby takich producentów jak Spax, Klingspor, Globoflex, Jordan, Balidon, Festa, Torro i innych. W ofercie m.in. śruby ocynkowane i kwasoodporne.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

55. Prace na wysokościach
Jesteśmy firmą zajmującą się pracą na dużych wysokościach oraz jesteśmy firmą np. czyszczącą kotły oraz różne przemysłowe maszyny w trudnych warunkach. Cenimy sobie sumienność oraz solidność w podchodzeniu do zleceń a dobrze wykonane zadanie jest dla wszystkich niezwykle istotne. Wykorzystujemy trzy metody czyszczenia. Skutecznym sposobem przemysłowe czyszczenie na sucho gdzie wykorzystujemy sprężone powietrze, odkurzanie przy pomocy nowoczesniej techniki, czyszczenie techniką wybuchową oraz ręczny sposób oczyszczania. Drugim sposobem to technika na mokro w której czyści się wodą pod wysokim ciśnieniem, korzystając z automatów szorująco ssących oraz metodą ręczną. Jako trzecia metoda wymienimy tutaj technika alpinistyczna czyli to co ma związek z trudnymi pracami na dużej wysokości.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

56. Maszyny budowlane
Maszyny budowlane typu krety czy kafary są urządzeniem niezmiernie należytym przed budową i w toku jej trwania. Maszyny budowlane więc inaczej mówiąc krety lub kafary służą do uzyskiwania wlotów w podłożu. To olbrzymie łatwość w czasie budowy domu. Maszyny przeciskowe typu krety, to także dzisiejsza technologia odwiertów pod ścianami. Dzieki nim możemysię poszczycić nowoczesną technologią pod budowę dróg.I nasi klienci, którzy porażka decydując się na nasze produkty nie zmieniają ich obecnie na konkurencyjne. Pneumatyczne maszyny typu MAX wykorzystywane są do wykonywania przecisków, natomiast niedaleko użyciu dodatkowego osprzętu aż do wbijania rur stalowych (do 600 mm) i wciągania rur PE/PCV (do 180 mm).

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

57. Galmet
Galmet - ciepło w Twoim domu.

Od 25 lat produkujemy urządzenia ogrzewające wodę w Państwa domu.
W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne.
Nasze procesy technologiczne są przyjazne naturalnemu środowisku.
Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia długą żywotność wyrobów i umożliwia stałą kontrolę jakości.
Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować indywidualne zamówienia klientów.

Proponujemy Państwu:
Ogrzewacze wody.
Bezciśnieniowe i ciśnieniowe elektryczne ogrzewacze wody podumywalkowe i nadumywalkowe - mogą pracować jako ciśnieniowe i bezciśnieniowe.
Elektryczne ogrzewacze wody typ SG - pionowe i poziome.
Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, dwiema wężownicami spiralnymi lub bez wężownicy.
Zbiorniki buforowe nieemaliowane.
Niskotemperaturowe i ekologiczne kotły c.o.
Kolektory słoneczne i kompletne zestawy solarne. Projektowanie systemów solarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Pompy ciepła w systemie ziemia - woda, powietrze - woda.

Zostaliśmy docenieni - Złoty Laur Konsumenta 2009 dla firmy Galmet.

Zapraszamy na stronę internetową.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

58. Sprzęgła jednokierunkowe
W każdej firmie produkcyjnej transport wewnętrzny jest niesłychanie ważnym ogniwem mogącym wpływać na zdolności wytwórcze. O ile poszukujecie Państwo zaawansowanych projektów połączonych z transportem wewnętrznym to zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej.
Opublikowane jest na niej wiele gotowych rozwiązań dla Waszej firmy. Między innymi w sprzedaży mamy ttaśmy transportowe lub przenośniki taśmowe. Jeśli nie znaleźliście tego, co Was interesuje wyślijcie problem. Dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać problem. Hard-Met oferuje usługi doradcze i handlowe dotyczące elektrobędnów i tańsi transportowych.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

59. Kompensator
Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia witryny hosemann.pl. Przedsiębiorstwo Hosemann Polska oferuje węże metalowe oraz kompensatory gumowe, metalowe i tekstylne. Spółka Hosemann dzięki współpracy ze swoimi partnerami oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Specjalnie do Państwa dyspozycji pozostają profesjonalni pracownicy firmy Hosemann, którzy zdobyli swoje doświadczenie w Polsce oraz za granicami. Zapraszamy do zapoznania wraz z całą ofertą, która znajduje się na stronie. Zapraszamy na nasza stronę internetową. Nasze kompensatory to gwarancja najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

60. QBAPOLSKA- zaopatrzenie i obsługa przemysłu Gliwice
Witamy na stronach internetowych QBA Polska. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanych przez nas usług i produktów. Ponad 20 tysięcy różnego rodzaju asortymentu dostępne od ręki z naszego magazynu! Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym systemem dystrybucji towarów, co pozwala nam szybko zaspokajać potrzeby klientów. Przy zakupach większej ilości towarów jest on dostarczany własnym transportem lub firmami kurierskimi na nasz koszt. Zajmujemy się konfekcja taśm przenośnikowych PU i PCV. Współpracujemy z jedynym na Polskę przedstawicielem włoskiej firmy C.B.M. S.r.l. W naszej ofercie znajda również Państwo taśmy gumowe do przenośników. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający nam zgrzewanie i klejenie taśm.
Zapraszamy do współpracy!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.