Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Tłumacze przysięgli


Wpisy
Sort By :
41. Tłumacz niemiecki
Traduko - forma tłumaczeniowa oferująca kompleksową obsługę firm i osób prywatnych w zakresie: tłumaczenia na język niemiecki. Najważniejsze dla nas jest oczywiście indywidualne traktowanie każdego Klienta. Toteż chętnie zajmiemy się nawet najtrudniejszym Twoim tłumaczeniem. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych tekstów technicznych jak i wielu innych branż i sektorów tj. tłumaczenia prawnicze, budownicze, informatyczne, itp.
Na naszej stronie znajduje się formularz wyceny tłumaczenia. W ciągu 30 minut wycenimy Twoje teksty. Klientom wystawiamy faktury VAT.
Tłumacz języka niemieckiego zaprasza - tlumaczenia-24.eu

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

42. Biuro tłumaczeń Szczecin
Rozległe możliwości dokonywania przekładu, jego wysoką jakość i poziom językowy zawdzięczamy gruntownie wykwalifikowanej kadrze specjalistów wielu języków i wielu dziedzin. Naszym fundamentem są ludzie - ich sumienna praca, wykształcenie i wielkie doświadczenie zawodowe. Cokolwiek powierzacie nam Państwo do tłumaczenia, napisania, skorygowania- możecie mieć pewność co do rzetelności wykonanych usług, perfekcyjnej jakości otrzymanego tekstu i terminowego czasu jego wypełnienia. W zakresie wykonywanych prac translatorskich nie ma problemu, którego nie zdołalibyśmy przełożyć z języka obcego lub na język obcy. Usługi translatorskie wykonywane przez biuro tłumaczeń Via Verbis wykonywane są we współpracy z tłumaczami w całej Europie. Przed dokonaniem tłumaczenia skrupulatnie tworzymy jego ewaluację a także okres wykonania. Teksty tłumaczone na język obcy przez tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych, dawane do publikacji - poddawane są (zgodnie z wymogami) ścisłej weryfikacji i korekcie native speakera. Wszystkie artykuły i dokumenty (zarówno te przeznaczone do ewaluacji jak i te przekładane) oraz dane Klientów są materiałami w szczególności chronionymi specjalnym systemem zabezpieczeń i nie są przekazywane osobom trzecim. Szacunek do Klienta, jego czasu i pieniędzy, jakie decyduje się przeznaczyć na usługi kancelarii Via Verbis są nadrzędnym wymiarem jej funkcjonowania. Pierwszorzędny poziom obsługi, terminowość, solidność i kompetencja, świetna znajomość branży, jej właściwości i reguł i doświadczenie - tymi atrybutami ciepło zachęcamy Państwa do wizyty w kancelarii i stałej i dobrej współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

43. Medyczne tłumaczenia
Zadania z jakimi codziennie spotyka się Biuro Tłumaczeń Medycznych to głównie specyfikacje maszyn medycznych, badania lekarskie, recepty, teksty naukowe z zakresu medycyny i farmacji. Biuro dobiera do wykonania swojego zlecenia fachowca z wielu różnych specjalizacji, każde zlecenie jest więc traktowane odrębnie. Dzięki stronie internetowej biura przekładów, można zamówić spersonalizowanej wyceny swojego zamówienia, oprócz tego wszystkie dokumenty wymienia się drogą elektroniczną, co w dużym stopniu przyspiesza cały proces. Tłumacze od lat współpracują z klientami z całej Europy. Zdobywane przez biuro światowe dyplomy, potwierdzają ich duże umiejętności w dziedzinie tłumaczeń.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

44. Biuro tłumaczeń angielskiego
Język angielski jest najczęściej używanym językiem świata. To język urzędowy w blisko 50 państwach wszystkich kontynentów. Razem z progresem gospodarczym, przemysłu turystycznego, coraz większą liczbą międzynarodowych transakcji i wyjazdów biznesowych, zwiększa się popyt na profesjonalne tłumaczenia tekstów użytkowych, badawczych, dokumentacji, literatury. Solidni tłumacze zatrudnieni przez internetowe Biuro Tłumaczeń Ekipresowych Supertłumacz troszczą się o ścisłość językową i najwyższą jakość rzeczową. Prześlij tekst do bezpłatnej wyceny emailem lub formularzem i zdecyduj się na jeden z systemów płatniczych. Klientom biznesowym i instytucjom przesyłane są faktury VAT.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

45. Tłumaczenia
By wybrać dobre biuro tłumaczeń powinno się przeznaczyć troszkę wysiłku. Najkorzystniej jest spożytkować taktykę wypróbowania przedsiębiorstwa, a więc powierzenia porcji materiału do tłumaczenia. Nasze biuro tłumaczeń MIW tłumaczenia próbek tekstu przeprowadza darmowo. Pokładamy ufność w wartość naszych usług i jesteśmy pewni, iż po oddaniu porcji pisma każdy klient postanowi skorzystać nie z innych a z naszych translacji. Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ kooperujemy tylko z tłumaczami biegłymi a także tłumaczami przysięgłymi, którzy posiadają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów. Jesteśmy biegli w dokumentach dotyczących tematyki fachowej a także prawniczych ze wszelkich języków globu.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

46. Tłumaczenia - angielski, Tłumacz przysięgły - Przemyśl, Jarosław
Poszukujesz profesjonalnego i rzetelnego tłumacza? Tłumacz przysięgły podejmie się zlecenia wykonania tłumaczeń uwierzytelnionych pisemnie oraz tłumaczeń nieuwierzytelnionych zwykłych i specjalistycznych. Doskonały kontakt przez pocztę elektroniczną. Możliwość odbioru tłumaczenia osobiście lub wysyłki kurierskiej. Bardzo atrakcyjne ceny dla każdego! Zlecenia dla firm i osób prywatnych! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości tłumaczeniu i nie mają Państwo zbyt wiele czasu, oferuję swoje usługi. W mojej ofercie znajdują się: tłumaczenia uwierzytelnione pisemne, tłumaczenia nieuwierzytelnione – zwykłe oraz specjalistyczne, na przykład tłumaczenia medyczne, prawnicze, ekonomiczne. Zapraszam do współpracy!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

47. Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Profesjonalne tłumaczenie dokumentów, aktów, świadectw z języka francuskiego. Nasza bogata oferta zawiera zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne. Atrakcyjne ceny. Proponujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) z języka francuskiego. Proponujemy solidne przysięgłe tłumaczenia z języka francuskiego. Możemy zagwarantować Państwu atrakcyjną ofertę. Wspieramy biznes. Pomagamy w prowadzeniu rozmów z francuskojęzycznymi klientami. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Szeroka oferta tłumaczeñ z języka francuskiego. Siedziba w Warszawie. Proponujemy tłumaczenia biznesowe. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

48. Tłumaczenia biznesowe
Prezentujemy Państwu centrum tłumaczeń biznesowych Bizlatica.pl. Zakres kompetencji w jakim się trudnimy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia reklamowe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia reklamowe, tłumaczenia literatury. Każda wycena w naszym serwise jest bezpłatna wystarczy podesłać dokument. W skład zespołu Bizlatica wchodzi ponad 300 profesjonalnych tłumaczy. Specjaliści z dziedziny: tłumacze przysięgli i konsultantci merytoryczni. Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo, tłumacze zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poufności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zespół Bizlatica.pl

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

49. Tłumacz przysięgły Wrocław
Firma Subway Business English Tadeusz Szałamacha oferuje tłumaczenia na najwyższym poziomie z języka polskiego na angielski i w drugą stronę.
Nasze biuro znajduje się w Wrocławiu, skąd pochodzi najwięcej naszych klientów jednak bez trudności tłumaczymy dokumenty klientom spoza granic Wrocławia. My dostajemy treść na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając także drogą mailową.
Kwoty tłumaczenia zależą od kilku warunków: terminu tłumaczenia(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst błyskawicznie od ręki, jednak przekłada się to na cenę), czy jest to tłumaczenie przysięgłe oraz oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Najtańszy tłumacz angielski Wrocław – Tadeusz Szałamacha.
Dokładny cennik znajdziesz na witrynie tlumaczangielski.wroclaw.pl.Subway Business English Tadeusz Szałamacha

603-582-594
biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
ul. Stolarska 22
Wrocław 53-205
NIP: 894-103-11-78
Regon: 932179291
biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

50. Tłumaczenia rosyjski
Jako, że współpraca ze wschodem zaczyna odgrywać coraz większe znaczenie, to nasza firma, wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom, oferuje państwu profesjonalne tłumaczenia rosyjski, ukraiński, białoruski, litewski i angielski w najniższej cenie. Oferujemy zarówno tradycyjne tłumaczenia pisemne, jak i ustne (np. podczas rozmów handlowych z zagranicznym klientem). Z językami, które są w naszej ofercie, mamy do czynienia na co dzień, dlatego mają państwo pewność, że u nas nauczą się jedynie aktualnie używanych zwrotów (a wiadomo, że język, podobnie jak wszystko inne, cały czas się rozwija). Zapewniamy pełne zadowolenie z podjęcia współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.