Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Automatyka


Wpisy
Sort By :
41. Ogólnopolska Giełda Maszyn
Ogólnopolska Giełda Maszyn
- Bezpłatne ogłoszenia | Maszyny przemysłowe | Maszyny budowlane | Maszyny rolnicze | Maszyny stolarskie

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

42. Hydrotech - hydraulika siłowa
usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych. Budujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

43. Sprężarki wysokociśnieniowe
Sprężarki wysokociśnieniowe ALMIG działają na zasadzie ruchu tłoka w cylindrze. Dostępne wersje z silnikami spalinowymi, elektrycznymi lub hydraulicznymi. Sprężarki wysokociśnieniowe mogą zostać wyposażone w osłony dźwiękochłonne, które skutecznie obniżają poziom hałasu w miejscu pracy. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Almig, gdzie można zapoznać się z innymi rodzajami sprężarek: śrubowe, tłokowe, bezolejowe, turbosprężarki i inne. Na stronie znajdują się również sprężarki używane.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

44. Koparko ładowarki - młoty wyburzeniowe
Zajmujemy się sprzedażą koparko ładowarek, które zawierają najnowsze rozwiązania technologiczne. Koparko ładowarki posiadają unowocześnione bardziej ergonomiczne kabiny posiadające więcej schowków. Nowe koparki posiadają również ulepszone oświetlenie zewnętrzne, co znacznie ułatwia miejsce pracy po zmierzchu. W nowej ofercie na rok 2010 nasze koparki mają zwiększoną powierzchnie lusterek wstecznych, co znacznie poprawia widoczność. Koparki prezentują nowoczesny styl i atrakcyjny wygląd, dzięki czemu każda firma świadcząca usługi budowlane wygląda profesjonalnie. Nowa poszerzona gama osprzętów dodatkowych ułatwia pracę oraz skraca czas wykonywanych działań. Zapraszamy do naszej strony internetowej gdzie zapoznają się państwo ze szczegółową ofertą oraz zdjęciami naszych koparko ładowarek.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

45. Dealer TATA Bydgoszcz, Samochody TATA, Indica, Safari, Indigo, Xenon
Dealer TATA Bydgoszcz oferuje profesjonalną obsługę w zakresie samochodów marki TATA. Proponujemy Państwu zakup samochodów, oryginalnych części oraz akcesoriów dla sedanów i pickupów: TATA Indica, TATA Indigo, TATA Safari, TATA Xenon oraz TATA pick up. Dokonujemy także okresowych przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w serwisie TATA Bydgoszcz. Moto-Champ Plus autoryzowany serwis TATA zapewnia najwyższą jakość usług przy współpracy z producentem samochodów TATA. ASO TATA Bydgoszcz oraz wykwalifikowani pracownicy komisu Bydgoszcz są gotowi sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Nasz autoryzowany Dealer TATA oferuje: promocje, wyprzedaże aut marki TATA.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

46. Urządzenia bramowe
Przedsiębiorstwo Hewea świadczy rozbudowane działania na polu różnorodnych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co jest udokumentowane wieloletnim doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Zajmujemy się zwłaszcza takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, zabudowa wywrotek, żurawie samochodowe. Handlujemy takim sprzętem jak pompy tłoczkowe, urządzenia bramowe oraz podnośniki koszowe. Hewea świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze naprawy urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak Fassi, Hydroven.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

47. Przezwajanie silników elektrycznych
Strona Jasielskiego Zakładu Usług Elektrycznych który świadczy szereg usług w tym między innymi: pomiary i badania termowizyjne wraz ze sporządzaniem raportów termowizyjnych, montaż baterii kondensatorów, remonty i przezwajanie silników elektrycznych (remonty główne i przeglądy silników prądu stałego i zmiennego o mocy od 0,1 kW do 150 kW (wszystkie typy)), badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych, analiza zużycia i jakości energii oraz wczesną diagnostykę urządzeń elektrycznych i mechanicznych.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

48. Piły taśmowe
Klaeger to niemiecka firma, której piły i przecinarki taśmowe o wysokiej jakości tworzone są aż od osiemdziesięciu lat.

Jakość to główny atut maszyn Klaeger. Konstrukcja naszych maszyn oparta jest o podzespoły profesjonalnych marek często głównych graczy na rynku.

Poszerzając naszą działalność zapewniamy szybkie dowiezienie zakupionego urządzenia nawet w dwa tygodnie, dzięki rozwiniętej sieci logistycznej na niemal całym globie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przecinarki taśmowe i piły taśmowe zarówno manualne jak również całkowicie zautomatyzowane.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

49. agregat prądotwórczy
Nasza firma oferuje agregaty prądotwórcze spełniają wszelkie światowe standardy i normy dopuszczenia do eksploatacji. Zależnie od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaproponować różnego rodzaju wersje. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ale także wynajmem i serwisem. W każdym przypadku służymy fachową poradą i informacjami niezbędnymi przyszłemu użytkownikowi. Dzięki dobrze zorganizowanej sieci serwisowej zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, oferujemy części zamienne.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

50. Automatyka magazynowa
Przedsiębiorstwo PSB to lider na ogólnoświatowym polu w oferowaniu projektów związanych z sortowaniem oraz przepływem i intra-logistyką przesyłu towarów.

Szereg usług z zakresu instalacji projektów automatyzacji procesów panowania magazynu tworzy ogromny wybór dla kontrahenta, którego produkcja wymaga zaawansowanych technik magazynu wysokiego składowania.

Runloader PSB to układnica przeznaczona do robót z produktami o wadze do 300kg. Może okazać się idealna przy procesach magazynowania podwieszanego ubrań, produktów sportowych.

Dla bardzo wymagających klientów, którzy liczą na ponadprzeciętną wydajność przedstawiamy system karuzelowego składowania Rotastore, który może być nawet do 10 razy szybszy od standardowych urządzeń składowania.

Automatyczny transport podwieszany to projekt przenośników o trzech opcjach długości do przesyłania towarów o zróżnicowanej wadze i gabarytach.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 4, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.