Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Tłumacze przysięgli


Wpisy
Sort By :
31. Biuro tłumaczeń Madimax - Tłumacz przysięgły języka francuskiego, tłumacz języka rosyjskiego.
Biuro tłumaczeń Madimax oferuje szeroką gamę tłumaczeń z języka francuskiego i rosyjskiego. Proponujemy tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego. Pełen profesjonalizm. Proponujemy tłumaczenia dokumentów, aktów prawnych i innych dokumentów. Gwarantujemy szybką realizacje. Tłumaczymy zarówno dokumenty jak i publikacje. Szeroka oferta i terminowa realizacja. Siedziba w Warszawie. A oto nasza oferta:

Tłumacz przysięgły języka francuskiego. Tłumacz języka rosyjskiego.
Tłumaczenia pisemne zwykłe

* ogólne (korespondencja prywatna, listy motywacyjne i in..)
* ekonomiczne
* handlowe
* reklamowe, marketingowe
* prawnicze
* medyczne
* techniczne

Tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe")

* akty stanu cywilnego (akty urodzenia, ślubu i in.)
* świadectwa i zaświadczenia (świadectwa szkolne, dyplomy)
* dokumenty samochodowe
* akty notarialne (umowy, pełnomocnictwa)
* postanowienia sądowe
* raporty finansowe
* inne, wymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego

Tłumaczenia ustne zwykłe

* rozmowy handlowe, szkolenia, prezentacje
* rozmowy telefoniczne

Tłumaczenia ustne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe”)

* śluby, egzaminy, podpisywanie umów i aktów notarialnych, w sądach, na policji

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

32. tłumaczenia wrocław
Przedmiotem działalności firmy Vision Jobs są kompleksowe usługi profesjonalnych tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy.

Tłumaczenia zlecamy tylko specjalistom posiadającym wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Staramy się już na etapie tłumaczenia zapewnić konsultację w kwestiach wątpliwych czy wymagających doprecyzowania przez Klienta.

Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

33. Transleto - Angielski tłumaczenia
TRANSLETO oferuje tłumaczenia standardowe i specjalistyczne z języka angielskiego na polski w następujących dziedzinach: film, muzyka, radio, telewizja, technologia muzyczna, gry komputerowe, software, internet, sport, turystyka, historia, historia starożytna, historia nowożytna, kultura, sztuka, literatura sf/fantasy, medycyna naturalna, ezoteryka. O jakości zleconego tłumaczenia często decyduje nie tylko wysoki poziom znajomości języka reprezentowany przez tłumacza, lecz dogłębne zrozumienie oraz znajomość specyfiki i tematyki związanej z tłumaczonym tekstem. TRANSLETO wychodzi naprzeciw obu tym wymaganiom i proponuje profesjonalne usługi translatorskie najwyższej jakości i za niewygórowaną cenę. Wypracowana metodyka szybkiej i wydajnej pracy pozwala mi skutecznie i terminowo realizować wszelkie zamówienia. TRANSLETO to kombinacja szybkości, skuteczności, terminowości a przede wszystkim wysokiej jakości świadczonych usług.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

34. Tłumaczenia Fiński
Przedsiębiorstwo Supertłumacz Fiński stale tłumaczy tysiące stron tekstów dla osób fizycznych i klientów biznesowych. Są to głównie: umowy maszyn i urządzeń, specyfikacja produktów oraz curriculum vitae. Do zrealizowania zamówienia dobierany jest specjalista z wielu, często mało popularnych, dziedzin, tak więc firma Supertłumacz Fiński każdy realizowany projekt traktuje w całkowicie niepowtarzalny sposób. Przedsiębiorstwo Supertłumacz Fiński stale tłumaczy tysiące stron tekstów dla osób fizycznych i klientów biznesowych. Są to głównie: umowy maszyn i urządzeń, specyfikacja produktów oraz curriculum vitae. Do zrealizowania zamówienia dobierany jest specjalista z wielu, często mało popularnych, dziedzin, tak więc firma Supertłumacz Fiński każdy realizowany projekt traktuje w całkowicie niepowtarzalny sposób.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

35. Tłumaczenia język chiński
Bez znaczenia jest, czy Twój zakład zajmuje się importem, czy eksportem. Skuteczną współpracę z zagranicznymi partnerami dają przede wszystkim profesjonalne przekłady językowe. Stąd też tak istotne dla pracowników biura przekładów Supertłumacz Chiński jest zadowolenie klientów oraz opinia, jaką przekazują oni potem innym. Biuro stara się więc ze wszech miar, aby realizowane przez nich przekłady stały zawsze na najwyższym poziomie. Witryna WWW biura tłumaczeń języka chińskiego oferuje wszelkie najważniejsze informacje odnośnie ich propozycji, takie jak proponowane tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, ponad to tłumaczenia medyczne oraz wyceny. Centrum tłumaczeń Supertłumacz Chiński oferuje także doskonałej jakości translacje z języka chińskiego wszelkiego rodzaju pism urzędowych. Zawodowe biuro przekładów, jakim jest Supertłumacz Chiński zawsze stara się by pomóc Ci w odniesieniu sukcesu. 

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

36. Tłumaczenia na język chorwacki
Do prawidłowego działania przedsiębiorstwa potrzebne jest nieustanne tłumaczenie różnorodnych tekstów specjalistycznych. Ale w portfolio świadczonych usług biura tłumaczeń Supertłumacz coś dla siebie odnajdą nie tylko przedsiębiorcy, ale także wszyscy, którzy potrzebują profesjonalnych tłumaczeń na chorwacki różnego rodzaju tekstów, jak na przykład CV. Celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa handlowego jest nieustanne tłumaczenie wszelakich umów. Jednak wśród propozycji biura przekładów Supertłumacz Chorwacki coś dla siebie znajdą nie tylko przedsiębiorcy, ale także wszyscy, którzy potrzebują klasowych tłumaczeń na chorwacki różnego typu dokumentów, jak chociażby dyplomu ukończenia szkoły. Dla Zatrudnionych w biurze przekładów Supertłumacz Chorwacki na pierwszym miejscu liczy się zadowolenie klientów i nienaganna opinia o firmie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

37. Tłumaczenie Tekstów Język Niemiecki
Jednym z najistotniejszych elementów, zapewniających dobrą współpracę z partnerami z całej Europy i biznesowy sukces, są wysokiej jakości tłumaczenia. Dlatego właśnie tak istotne dla biura tłumaczeń Supertłumacz jest przede wszystkim zadowolenie klientów oraz opinia, jaką przekażą oni później swoim znajomym. Troszczy się więc, by wykonywane przez nie tłumaczenia były zarówno błyskawiczne jak i bardzo dokładne. Zadania z jakimi codziennie spotyka się Centrum Językowe Supertłumacz to głównie tłumaczenia: CV, korespondencja handlowa oraz specyfikacje techniczne. Biuro dobiera do wykonania swojego zlecenia fachowca z wielu różnych branż, każde zlecenie jest więc traktowane odrębnie. Dzięki stronie internetowej biura przekładów, można zamówić indywidualną wycenę swojego zamówienia, oprócz tego wszystkie dokumenty wymienia się drogą elektroniczną, co w dużym stopniu skraca czas realizacji. 

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

38. Tłumacz Wrocław
Translatus to działalność usługowa, która świadczy usługi z zakresu tłumaczeń. Biuro firmy mieści się w Wrocławiu i to właśnie z tego miasta pochodzi spora część naszych klientów, którzy już od lat korzystają z satysfakcją z naszych usług.

Tłumacz Wrocław – Beata Koźmińska to działalność, która w swojej ofercie posiada tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne oraz zwykłe tłumaczenia pisemne. Klientami Translatus są osoby prywatne, firmy, ale także uczelnie i inne organizacje.

Na naszej witrynie firmowej translatus.pl znajduje się kontakt z Translatusem a także dokładny cennik i dużo innych przydatnych informacji.

Nasze doświadczenie, które jest nabywane od 1997 roku, czyli od daty utworzenia firmy, procentuje w kontaktach z klientem oraz w jakości naszych tłumaczeń.

Zapraszamy do kontaktu

Translatus Biuro Tłumaczeń i Usług Językowych
Beata Koźmińska
ul. Wietrzna 26/6
53-024 Wrocław
Tel. +48 71 788 78 17
Email: translatus@poczta.onet.pl
Przyjmowanie dokumentów od 9.00 do 17.00.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

39. Tłumaczenia Techniczne i Medyczne Język Niemiecki
Jednym z najważniejszych czynników, zapewniających skuteczną komunikację z partnerami z całej Europy i biznesowy sukces, są profesjonalne przekłady. Dlatego właśnie biuro tłumaczeń Supertłumacz wychodzi z założenia, że najważniejsze jest przede wszystkim zadowolenie klientów oraz opinia, jaką przekażą oni później swoim znajomym. Dokłada więc wszelkich starań, by tworzone przez nie tłumaczenia były zarówno szybkie jak i niezwykle precyzyjne. Jednym z najważniejszych czynników, zapewniających skuteczną komunikację z partnerami z całej Europy i biznesowy sukces, są profesjonalne przekłady. Dlatego właśnie biuro tłumaczeń Supertłumacz wychodzi z założenia, że najważniejsze jest przede wszystkim zadowolenie klientów oraz opinia, jaką przekażą oni później swoim znajomym. Dokłada więc wszelkich starań, by tworzone przez nie tłumaczenia były zarówno szybkie jak i niezwykle precyzyjne. 

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

40. Tłumaczenia specjalistyczne
Biuro tłumaczeń emova.eu z Wrocławia wykona dla Ciebie tłumaczenia specjalistyczne z zakresu następujących dziedzin: literatura, technika, medycyna, prawo, ekonomia, biznes. Tłumacze wykonują tłumaczenia ustne konsekutywne (tłumaczenie następuje po kilku zdaniach mówiącego) oraz tłumaczenia pisemne. W ofercie znajduje się również redagowanie i korekta tekstów. Obsługiwane języki, to niemiecki, angielski, francuski i włoski. Tłumacze posiadają uprawnienia tłumacza przysięgłego.
Zlecenia przyjmowane i odsyłane są głównie pocztą elektroniczną. Klient otrzymuje gotowe tłumaczenie w takim samym formacje pliku w jakim tekst nadesłał. Wykonywana jest także obróbka graficzna tekstu, zachowująca wszystkie tabele wykresy i rysunki. W ten sposób tłumaczenie zachowuje odwzorowanie układu graficznego oryginału.
Biuro tłumaczeń emova.eu organizuje także szkolenia z języka niemieckiego dla przedsiębiorców i nie tylko.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.