Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Klimatyzatory


Wpisy
Sort By :
31. Wentylacjai klimatyzacja
Głównym zakresem naszej działalności jest produkcja oraz dystrybucja elementów instalacji wentylacji i klimatyzacji. Produkujemy kanały prostokątne, okrągłe, kształtki, tłumiki hałasu, elementy dachowe, skrzynki rozprężne. Na półkach magazynowych znajdują się przewody, kształtki okrągłe, przewody elastyczne, taśmy samoprzylepne, uszczelki, elementy montażowe. Ponadto zajmujemy się dystrybucją urządzeń renomowanych firm : Systemair, Soler & Palau, Harmann, Uniwersal. Inne produkty sprowadzamy z rynku europejskiego i azjatyckiego.Większość elementów okrągłych oraz galanterii wentylacyjnej znajduje się na stanie magazynu. Przy większych zamówieniach towar dowozimy na plac budowy na terenie całego kraju, natomiast przy mniejszych zamówieniach towar wysyłamy firmą kurierską.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

32. Klimatyzacja Gorzów
Firma Technikinstal działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w sprzedaży oraz montażu klimatyzacji i wentylacji do każdego rodzaju pomieszczenia. Firma posiada swój oddział w Gorzowie Wielkopolskim a jej obszar działania to województwo Lubuskie oraz Wielkopolska a także Zachodniopomorskie. Posiada niezbędne uprawnienia i kadrę techniczną do wykonawstwa instalacji wentylacyjnej chłodniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Nasza firma działa na terenie województwa Lubuskiego a odział głównych mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w Watralu. Skontaktuj się z nami jeżli masz pytanie odnośnie urządzeń klimatyzacji, nasz konsultant udzieli Tobie wyczerpujących informacji odnośnie cen i rodzajów oferowanych przez nas klimatyzacji czy też urządzeń wentylacyjnych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

33. Projektowanie Klimatyzacji - Klima Projekt Siedlce
KlimaProjekt to firma zajmująca się wentylacją, klimatyzacją i rekuperacją. Ponadto realizuje także indywidualne projekty instalacji przeciwpożarowych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia również fachowe doradztwo techniczne, poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu budowlanego oraz jego realizację. Usługi świadczone są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dokonujemy również przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych.
Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach w woj. Mazowieckim. Obszar naszych działań nie podlega jednak żadnym ograniczeniom.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

34. Nowoczesna wentylacja mechaniczna
W serwisie firma OPTIMAL przedstawiła swoje rozwiązania wentylacyjne. W ofercie znajdują się rozwiązania do mieszkania, jak i wentylacja przemysłowa. Oferta zatytułowana jest Wentylacja Kraków, bo nieopodal mieści się siedziba firmy. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i wykonawców obiektów. Specjalnością OPTIMAL stała się profesjonalna wentylacja mechaniczna. Oferta obejmuje także wentylację z odzyskiem ciepła, a więc rekuperację. Oprócz tego w zakres działalności tej firmy wchodzą także instalacje klimatyzacyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

35. Ozonowanie
Nasza firma świadczy usługę likwidacji przykrych zapachów poprzez ozonowanie. Ozonowanie wykonane przez przeszkolony personel jest zupełnie bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie usunąć takie przykre zapachy jak: nikotyna, stęchlizna, zapachy odzwierzęce oraz zlikwidować stęchliznę oraz grzyby. Ozonujemy samochody, mieszkania, magazyny, lodówki, jachty oraz wiele innych. Nasze prace wykonujemy poprzez generator ozonu o bardzo dużej wydajności, co gwarantuje trwałe usunięcie przykrych zapachów. Zapach którego nie jesteśmy w stanie zlikwidować to zapach uryny, ale i z tym poradzimy sobie inną metodą dezynfekującą. Zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

36. Centrala wentylacyjna
Firma Venmar z siedzibą w Krakowie, świadczy usługi w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Propozycja ukierunkowana jest przede wszystkim do podmiotów gospodarczych, deweloperów, również do osób fizycznych. W propozycji firmy znajdują się kompleksowe technologie i artykuły powiązane z systemami wentylacyjnymi i klimatyzacją jak: centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła, wentylacja mechaniczna, klimatyzator, są to również odciągi spalin samochodowych, filtry oraz wiele innych tego typu rozwiązań i urządzeń. Firma prowadzi kompleksową obsługę klienta począwszy od projektu, poprzez montaż instalacji do obsługi gwarancyjnej.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

37. Klimatyzacja Gorzów
Klima Monter to montaż oraz sprzedaż systemów klimatyzacji dla domu, biura, mieszkania, systemów rekuperacji, odciągów pyłów, wentylacji Przemysłowej. Zamów klimatyzator i ciesz się chłodem w upalny dzień. Klimatyzacja w niskich cenach oraz szeroki wybór rozwiązań pozwalają na montaż klimatyzacji niemal w każdym miejscu. Wybierz rekuperator i odetchnij z ulgą. Wykonamy dla ciebie projekt, pomożemy w wyborze rozwiązań i montażu rekuperatora. Prowadzimy działalność w województwie lubuskim m,in. w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, a także w dolnośląskim (Polkowice, Lubin) i wielkopolskim. Wysyłkę natomiast realizujemy na terenie całego kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

38. klimatyzatory przenośne
Przedsiębiorstwo AB KLIMA jest autoryzowanym i bezpośrednim dystrybutorem koncernu CHIGO, uznanego wytwórcy klimatyzatorów. Jednocześnie AB KLIMA opierając się na porozumieniach z wysoce specjalistycznymi podmiotami wprowadza do obrotu pod swoją marką szeroką paletę kurtyn powietrznych - zimne, z nagrzewnicą wodną lub elektryczną oraz dalekiego zasięgu. Ponadto oferujemy duży wybór klimatyzatorów naściennych i przenośnych, a także klimatyzatory: podłogowe, kasetonowe, podsufitowe, split, kanałowe, multi, okienne w technologii inwerter oraz systemu CMV. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie firmowej.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

39. Energia geotermalna
Pozyskiwanie energii geotermalnej za pomocą specjalnych pomp ciepła to nowoczesny, ekologiczny i czysty sposób na ogrzewanie.
Pompy ciepła nie należą do najtańszych rozwiązań, ale z pewnością oferują niespotykany dotąd komfort eksploatacji. Dodatkowo, w lato mogą służyć jako klimatyzatory!
Warto zatem zapoznać się ze wszystkimi właściwościami oraz wadami i zaletami pomp ciepła. Rozwiązanie to oczywiście nie należy do uniwersalnych i nie każdemu można je z czystym sumieniem polecić.
Tym bardziej warto dowiedzieć się, z jakimi korzyściami i kosztami należy się liczyć przy korzystaniu z pomp ciepła. Zapraszamy wszystkich do naszego praktycznego przewodnika po energii geotermalnej. Mamy nadzieję, że dzięki naszym tekstom dowiesz wszystkiego, co może ułatwić Ci wybór sposobu ogrzewania Twojego domu.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

40. Klimatyzacja Poznań
Klimatyzacja Poznań - specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie: klimatyzatorów,rekuperatorów ,komór chłodniczych, mroźniczych oraz urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, instalacji wentylacyjnych we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej.Naszym priorytetem jest dostarczanie naszym Klientom profesjonalnych usług w postaci doboru, montażu oraz sprzedaży sprzętu klimatyzacyjnego, który spełni państwa oczekiwania, który nie zawiedzie, który będzie bezpieczny i jednocześnie wydajny.Działamy na terenie województwa wielkopolskiego jednak realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.Zapraszamy

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.