Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł


Wpisy
Sort By :
31. Firma Jartech podajniki
Naszą maksymą jest niezawodność, dlatego staramy się, aby nasze wyroby oraz materiały, były znormalizowane indywidualne, co potwierdza, tylko że wszyscy klienci są zadowoleni z naszych usług. Świadczymy przede wszystkim podajniki pneumatyczne, które są w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenie, dzięki czemu praca z takimi urządzeniami jest łatwiejsza i właśnie, to cechuje nas od konkurencji, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, jakie mogą być dzisiaj stosowane, tylko i wyłącznie w wymagającej formie, cała fabrykacja przemysłowa wykorzystywana jest jako praktyczne wsparcie technologiczne. Nasze wytwory takie jak pasy mimośrodowe, są stosowane w najistotniejszych urządzeniach technicznych, które znamionują się niezawodnością swojego działania. Na tego typu urządzeniach mogą państwo robić praktycznie wszystko, duży wysięg oraz nacisk nominalny pokażą, że mamy do czynienia z naprawdę wszechstronnymi rozstrzygnięciami sprawdzonymi w technice. Prasy, odwijaki, rozwijaki, czy sprężyny, to dodatkowe podzespoły, które również mają swoją wytrzymałość

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

32. Okna PCV
Wysokiej jakości okna tylko w firmie Drewnoplast. Produkujemy okna w systemie VEKA, jednym z najbardziej popularnych systemów w naszym kraju. Nasze okna zapewniają komfort cieplny zarówno przez zimę jak i lato, bezpieczeństwo przed próbą włamania, oraz wysokie tłumienie odgłosów zewnętrznych. Nasze produkty zdobywały szereg nagród na wielu targach w kraju oraz za granicą, co tylko potwierdza, że posiadają wysoką jakość.
W ofercie przedsiębiorstwo Drewnolast posiada również drzwi z pcv, których jest także producentem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na stronie internetowej naszej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

33. Prod-masz. Zaginarka do blachy
Firma Prod-Masz jest doświadczonym producentem maszyn blacharskich. W swojej ofercie posiada między innymi zaginarki, krawędziarki, maszyny hydrauliczne oraz żłobiarki. Oprócz urządzeń przedsiębiorstwo Prod-Masz oferuje także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych maszyn. Zapewnia dostępność materiałów i części eksploatacyjnych. Oferuje także usługi montażowe. Kiedy tylko zachodzi taka konieczność firma Prod-masz wykonuje remonty, naprawy oraz modernizacje parków maszynowych. Proponuje również szczegółowe raporty z pracy maszyn. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i do skorzystania z naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

34. Pogrzeby w Krakowie - concordia24.pl
Zakład pogrzebowy "Concordia" świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi pochówków. Concordia założona w roku 1992 również nadaje usługi funeralne w całkowitym aspekcie. Doznanie zdobyte w trakcie istnienia przedsiębiorstwa dopuszcza nam na organizację uroczystości funeralnych na kolosalnym poziomie również gwarantuje rodzinom, jakie znalazły się w owej przykrej sytuacji pewność załatwienia wszelkich tematów związanych z organizacją rytuałów funeralnej. Concordia jako jedyne przedsiębiorstwo na terenie Krakowa posiada prywatną chłodnią i salą pożegnań jak dodatkowo własnym zakładem kamieniarskim. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej. Osiągnięte doświadczenie zapewnia Państwu pewność, że czynimy profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie.
Zawodowo podejmiemy się realizacje wszelkich formalności w biurach, na mogilnikach i przedsiębiorstwach ubezpieczeniowych w imieniu klienta.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

35. Rębaki i pilarki
W Ośnie (woj. kujawsko-pomorskie) istnieje Deta Polska - przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą nowych oraz używanych urządzeń do drewna. W asortymencie wyszukają Państwo m.in.: brykieciarki o napędzie hydraulicznym, które używa się do produkowania brykietu z biomasy (wióru, siana, trocin, trawy, słomy), grubościówki, tokarki i okleiniarki belgijskiej firmy Robland oraz przeróżnego rodzaju peleciarki jak i również wiele innych urządzeń stolarskich. Przedsiębiorstwo Deta Polska zaprasza na swoją stronę www, na której mieści się dogłębny opis oferty, cennik oraz zakres usług. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

36. Caldoris Polska
Jak zmniejszyć bieżące rachunki za prąd w sytuacji systematycznie wzrastających cen energii elektrycznej? To proste! Przestawiając się na tanią energię odnawialną – systemy fotowoltaiczne. Caldoris Polska jest jednym z liderów rodzimego rynku zielonej energii. W naszej ofercie znajdują się m.in. kolektory słoneczne, systemy solarne, mikroinstalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Zapraszamy również do współpracy instalatorów: młody i dynamiczny zespół składający się ze specjalistów, atrakcyjne warunki partnerskie i nowoczesne centrum logistyczne – warto nawiązać z nami długotrwałe relacje handlowe. Po większą ilość informacji, zapraszamy na nasz serwis internetowy.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

37. HDD Potok - przewierty sterowane
Z proponowanej platformy sieciowej interesanci poczytać mogą mnóstwa zajmujących rzeczy dotyczących przewiertów kontrolowanych. Przedstawiana platforma internetowa poświęcona jest działaniom przedsiębiorstwa H. D. D. Potok, która zajmuje się dokładnie przewiertami kontrolowanymi. Interesanci więc bez większych problemów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy oraz dokonanymi realizacjami oraz maszynami, które są używane do realizacji wszystkich zamówień. Niniejsza strona sieciowa jest więc należyta uwagi, jeśli ktoś interesuje się przewiertami sterowanymi. Potrzeba więc odwiedzać ją co jakiś czas.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

38. Wózki paletowe
WIZ Wózki - Jesteśmy firmą produkującą wózki widłowe oraz wiele innych sprzętów przydatnych w magazynach. Działamy jako dwuosobowa spółka pod nazwą P.P.U.H. "WIZ" s.c. Rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku, od 1991 roku nasza oferta przybrała aktualny obraz. Kliknij po szczegóły.Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją wózków widłowych. Oferujemy Państwu najsolidniejsze, o najlepszych osiągnięciach wózki dwukołowe, platformowe, wózki paletowe, podnośnikowe. Jednak to nie wszystko. Kliknij na stronę, gdzie znajdziesz również atrakcyjne promocje wózków.WIZ Wózki widłowe - nasze wyroby, głównie wózki widłowe, sprzedawane są w kilku punktach. Naszymi dystrybutorami są cztery firmy w czterech województwach (mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim, dolnośląskim), na przykład firma Tram. Dokładne adresy oraz nasze atrakcyjne oferty sprzedaży poznasz na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

39. Blacha na dach
Korzystając z propozycji przedsiębiorstwa AHI Roofing każdy Kontrahent ma zagwarantowane, że zakupiona tam blachodachówka na pokrycia dachowe będzie za każdym razem w pełni profesjonalnym produktem. Wpływa na to w szczególności doświadczenie, jakie posiada przedsiębiorstwo w tematyce pokryć dachowych z blachy. AHI Roofing jest pionierskim producentem pokryć dachowych oraz gontów stalowych. Od końcówki lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia do teraz, została rozwinięta i cały czas jest rozwijana technologia tworzenia dachów z blachy. Na profesjonalizm pokryć dachowych z blachodachówki czy też blachy gontopodobnej oferowanej przez AHI Roofing wpływa także zespół specjalistów czuwająca nad każdym elementem danego produktu. Każda blachodachówka czy też dachówka ceramiczno-metalowa łączy w sobie solidność oraz właściwe cechy estetyczne. Bogate wzornictwo wszystkich typów pokryć dachowych z blachy to duże zalety AHI Roofing.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

40. Halogeny
Halogeny, podobnie jak żarówki, są promiennikami ciepła. Skrętka wykonana z żaroodpornego wolframu znajduje się w balonie wypełnionym gazem szlachetnym. Dzięki przepływowi prądu elektrycznego rozżarza się, wytwarzając energię cieplną i świetlną. Żarzenie skrętki powoduje parowanie cząsteczek wolframu, które osadzają się jako czarny osad wewnątrz balona. Wraz ze wzrostem ciśnienia gazu proces ten zostaje zahamowany. Ze względu na rozmiary i niską stabilność balona tradycyjnej żarówki nie ma jednak możliwości dalszego podniesienia ciśnienia gazu. Im większa temperatura skrętki, tym więcej światła zostaje wyemitowane. Jednocześnie następuje szybsze parowanie wolframu, co powoduje obniżenie trwałości żarówki. Podwyższenie napięcia tylko o 5% powoduje wzrost emisji światła o 25% i obniżenie trwałości o 50%.

Halogeny, które oferujemy mają zastosowanie w przemyśle, na budowach do oświetlenia odpowiedniego obszaru.

W roku 2006 Pezal rozszerzył swoją ofertę asortymentową o zagęszczarki, piły oraz inne maszyny budowlane napędzane silnikami spalinowymi Kama/Kipor.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.