Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Tłumacze przysięgli


Wpisy
Sort By :
21. Tłumaczenia przysięgłe angielski Warszawa
Nasza oferta obejmuje tłumaczenie zwykłe i poświadczone z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, szwedzki. Na życzenie klientów możemy zrealizować tłumaczenie z innego języka. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji przy częstych zleceniach. Jako wieloletni tłumacze przysięgli doskonale rozumiemy potrzeby rynku tłumaczeniowego oraz wszelkie zagadnienia z nim związane. Za priorytet zawsze stawiamy sobie jakość oferowanych usług, terminowość oraz zadowolenie klientów. Zapraszam do korzystania z naszych usług.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

22. Tłumacz
Jesteśmy zespołem tłumaczy internetowego Biura Supertłumacz. Są wśród nas profesjonaliści od kiludziesięciu języków świata ? nawet tłumacz języków japońskiego, suahili czy węgierskiego. Żeby zapewnić zleceniodawcom najwyższy standard realizacji, współpracujemy z osobami aktywnie pracującymi w odpowiedniej dziedzinie (np. medycyna, prawo, ekonomia, technika, informatyka). Supertłumacz zapewnia też kontrolę naturalności brzmienia przez native speakerów. Dzięki terminowym realizacjom i wysokiej jakości przekładu udało nam się pozyskać zaufanie wielu klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Na stronie do zobaczenia referencje od naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

23. Nauka języka angielskiego Warszawa
Szkoła językowa Akces ? Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich ludzi, chcących fachowych jak też skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces ? Benefit mają sposobność pobierać naukę też z języka niemieckiego, francuskiego czy też hiszpańskiego. Szkoła swe placówki ma na różnych obszarach Polski. Osoby z miast takich jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces ? Benefit. Profesjonaliści tam pracujący już od początków współdziałania wychodzą naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed ostatecznym dopisaniem się do kursu języka angielskiego bądź też francuskiego, ma możliwość zapisać się na zajęcia próbne. Natomiast wszystkie lekcje odbywają się w niedużych zespołach, dzięki czemu nauka języka przebiega w odpowiednich okolicznościach.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

24. Tłumaczenia język portugalski
Oddane klientowi centrum translacji Futura Centrum Językowe gwarantuje różnorodne tłumaczenia z języka portugalskiego pism oficjalnych, specyfikacji medycznych i innych specjalistycznych dokumentów, dokonywane przez wysoce wyspecjalizowanych translatorów. Nasza strona internetowa oferuje szczegółowy cennik, klienci mogą także otrzymać wycenę, stworzoną indywidualnie dla swojego zamówienia. Fachowe biuro przekładów Futura Centrum Językowe gwarantuje wszelakie tłumaczenia z języka portugalskiego pism oficjalnych, specyfikacji technicznych i innych fachowych dokumentów, dokonywane przez wysoce wyspecjalizowanych translatorów. Na witrynie znajduje się szczegółowy cennik, klienci mogą także otrzymać wycenę, stworzoną specjalnie dla swojego zamówienia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

25. Biuro tłumaczeń Kraków
Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia w wielu językach świata. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak także biur patentowych, spółek handlowych, producentów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia handlowe, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia stron internetowych), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia konsekutywne) jak również tłumaczenia poświadczone. Biuro tłumaczeń realizuje również tłumaczenia korespondencji osobistej, firmowej, tłumaczenia e-maili i tekstów o różnej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

26. Biuro Tłumaczeń Języka rumuńskiego
Centrum przekładów Supertłumacz współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy ciągle troszczą się o podnoszenie swoich umiejętności i rozwój zawodowy – jest to niezbędne przy współpracy z firmami i podmiotami indywidualnymi z całej Europy.Centrum przekładów Supertłumacz współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy ciągle troszczą się o podnoszenie swoich umiejętności i rozwój zawodowy – jest to niezbędne przy współpracy z firmami i podmiotami indywidualnymi z całej Europy.Centrum przekładów Supertłumacz współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy ciągle troszczą się o podnoszenie swoich umiejętności i rozwój zawodowy – jest to niezbędne przy współpracy z firmami i podmiotami indywidualnymi z całej Europy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

27. Tłumacz języka białoruskiego
Biuro przekładów Supertłumacz, odbierając sukcesywnie kolejne dyplomy, potwierdza najlepszą jakość oferowanych przez siebie przekładów. Nie było by to możliwe, bez stałego podnoszenia swoich kwalifikacji przez zatrudnionych tłumaczy specjalistycznych. Centrum tłumaczeń Supertłumacz, otrzymując sukcesywnie następne dyplomy, potwierdza najwyższą jakość proponowanych przez siebie przekładów. Nie udało by się to, bez stałego polepszania swoich umiejętności przez współpracujących tłumaczy specjalistycznych. Biuro tłumaczeń Supertłumacz, otrzymując sukcesywnie następne certyfikaty, udowadnia najwyższą jakość proponowanych przez siebie przekładów. Nie było by to możliwe, bez nieustannego polepszania swoich umiejętności przez zatrudnionych tłumaczy specjalistycznych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

28. Tłumaczenia język rosyjski
Centrum przekładów Supertłumacz posiada niezwykle dobrze przygotowane zaplecze, dlatego nie boi się nawet największych projektów. Wykorzystując stronę internetową wszyscy mogą zapoznać się z cennikiem lub otrzymać indywidualną wycenę usług tłumaczeniowych. Centrum przekładów Supertłumacz posiada niezwykle dobrze przygotowane zaplecze, dlatego nie boi się nawet największych projektów. Wykorzystując stronę internetową wszyscy mogą zapoznać się z cennikiem lub otrzymać indywidualną wycenę usług tłumaczeniowych. Centrum przekładów Supertłumacz posiada niezwykle dobrze przygotowane zaplecze, dlatego nie boi się nawet największych projektów. Wykorzystując stronę internetową wszyscy mogą zapoznać się z cennikiem lub otrzymać indywidualną wycenę usług tłumaczeniowych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

29. It's easy! Szkolenia językowe, tłumaczenia
Prowadzimy profesjonalne szkolenia i tłumaczenia językowe dla pracowników firm, instytucji oraz osób prywatnych, dla których język obcy stanowi narzędzie pracy.

Z It’s easy! osiągniesz sukces, z It’s easy! to naprawdę łatwe.
Korzystając z naszych usług możesz tylko zyskać:

* nauczysz się mówić i myśleć po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i włosku,
* poznasz słownictwo specjalistyczne w wybranym języku obcym, niezbędne w Twojej pracy,
* przygotujesz się na negocjacje handlowe lub rozmowę kwalifikacyjną,
* stworzysz profesjonalną prezentację w języku obcym,
* zwalczysz lęk przed używaniem języka obcego w każdej sytuacji.

Wierzymy, że każdego można bezstresowo, a zarazem skutecznie nauczyć języka obcego.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

30. Tłumaczenia język francuski
Centrum tłumaczeń Supertłumacz nawiązało współpracę z zawodowymi tłumaczami, którzy ciągle troszczą się o podwyższanie swojej wiedzy i rozwój zawodowy – jest to tak ważne podczas kooperacji z firmami i podmiotami indywidualnymi z całej Europy. Centrum tłumaczeń Supertłumacz nawiązało współpracę z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy nieustannie troszczą się o podwyższanie swoich umiejętności i rozwój zawodowy – jest to konieczne przy współpracy z klientami biznesowymi i podmiotami indywidualnymi z całej Europy. Centrum tłumaczeń Supertłumacz nawiązało współpracę z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy nieustannie troszczą się o podwyższanie swoich umiejętności i rozwój zawodowy – jest to konieczne przy współpracy z klientami biznesowymi i podmiotami indywidualnymi z całej Europy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.