Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Klimatyzatory


Wpisy
Sort By :
21. Rekuperacja-cw.pl
Absolutnie nie powinieneś być obojętnym na rozwój technologii budowalnej, tym bardziej, jeśli zamierzasz wybudować dom. Otóż nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych systemach wentylacyjnych, które opierają się na rekuperacji. W naszej ofercie możesz znaleźć również propozycję instalacji ogrzewania z pompami ciepła, które jest nie tylko bardziej wydajne od standardowego, ale i bardziej oszczędne.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

22. Panele Fotowoltaiczne
Funkcja jaką wzięła na siebie firma fotoogniwa.com jest bardzo jasna i zrozumiała. Jest to oferowanie technologii fotowoltaicznej, ekologicznej, bardzo zaawansowanej, w której fotoogniwa przetwarzają energię słońca na energię cieplną oraz elektryczną. Produkowane moduły fotowoltaiczne umożliwiają nam pewne przetwarzanie energii na wysokim poziomie technologicznym. To zaś zapewnia rozwiązania, które perfekcyjnie sprawdzają się w budynkach prywatnych, jednostkach państwowych, jak i w zakładach pracy, które zdecydują się je stosować.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

23. Pompa ciepła - Trigeo
Trigeo zajmuje się instalacją pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz rekuperatorów. Wszystkie wymienione instalacje działają w oparciu o zieloną energię i zapewniają tym samym znaczne oszczędności na ogrzewaniu domu. Jednocześnie pozwalają nam dbać o dobro natury i cieszyć się jej pięknem.

Wszelkie czynności wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy Trigeo. Be zaangażowania firm podwykonawczych. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnego audytu, następnie ustalane są ceny za urządzenia i usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

24. SONNIGER Polska Sp. z o.o.
Firma Sonniger to praktyka i wiedza, zespół ludzi, konkurencja dla innych produktów, lecz nader wszystko nasze produkty, czyli nagrzewnice gazowe, kurtyny powietrzne, nagrzewnice wodne, kurtyny przemysłowe. Jesteśmy grupą ludzi, którzy w europie nie mają sobie równych. Sprzedajemy nasze produkty z dumą, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że to jedne z najlepszych produktów w całej europie. Wiemy, że my jako podmiot gospodarczy to jedno, lecz drugim ważnym elementem są wykonawcy, projektanci i dystrybutorzy, dlatego staramy się wspierać każdy z procesów wykonawczo wdrożeniowych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

25. Rekuperacja - Ekozefir
Ekologiczny styl życia to dla mnóstwa osób istotna sprawa. Toteż dobrze sprawić by również nasze domy były czyste, zadbane i ekologiczne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie można nabyć w specjalnych przedsiębiorstwach zajmujących się sprzedażą i montażem rekuperatorów. Dobrą sprawą jest rekuperator, który pomaga w skuteczny sposób wymusić na domu odzyskiwanie ciepła z wywiewanego powietrza, które może jeszcze posłużyć do ciekawych celów w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są doskonałym sposobem na oszczędności w nowych mieszkaniach. Domy są kosztowne i ciężkie do utrzymania dlatego dobrze żeby używana wentylacja była sprawna i pozwalała nie jedynie wydalać grzanie z domu, lecz również wykorzystać je, do czego stosowana jest rekuperacja. Często wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, jakich trzeba się trzymać aby móc legalnie zamieszkiwać dany dom. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat wentylacji i wszystkiego co można nią zdobyć, oraz jak dużo możesz zaoszczędzić stosując podobny system rekuperacji w swoim mieszkaniu.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 11, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

26. inelt.pl - usługi elektryczne poznań
Firma Inelt od ponad trzydziestu lat działa na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. Zajmuje się zakładaniem instalacji elektrycznych. Firma posiada własne biuro projektowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku branżowym, a dodatkowo specjalistyczna wiedza sprawia, iż firma Inelt jest rozpoznawalna jako sumienna, profesjonalna oraz godna zaufania. Firma Inelt jako cel postawiła sobie pomoc przedsiębiorstwom w obniżeniu opłat za energię elektryczną, jak też zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie używania instacji. Firma Inelt jest dystrybutorem taich marek jak: IntroX, Luxon, Fermax, EasySolar.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

27. certyfikaty energetyczne kraków
Działamy na rynku certyfikacji energetycznej od 2008 roku. Jesteśmy wiodącym zespołem specjalistów, zapewniającym rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań. Nasz zespół jako jeden z pierwszych w Polsce podjął się wykonania świadectw certyfikacji energetycznej przy wykorzystaniu pionierskiego oprogramowania, dzięki czemu wykonywane przez nas realizacje w pełni odpowiadają wymogom formalnym i prawnym. Posiadamy odpowiednie uprawnienia projektowe będąc jednocześnie członkami Małopolskiej Izby Architektów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do realizacji planów.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

28. Klimatyzacja Kraków
ETS Instalacje wykonuje usługi z zakresu budowy oraz naprawy klimatyzacji oraz wentylacji. ETS Instalacje jest jednym z liderów w swoim fachu na rynku Krakowskim. Filia EST Instalacje znajduje się niedaleko Krakowa na drodze Warszawa – Kraków (krajowa 7) a dokładnie w miejscowości Węgrzce.

ETS-Instalacje to działalność, która zajmuje się swoją branżą od początki istnienia, czyli już od kilkunastu lat. W tym czasie nabyliśmy bardzo duże doświadczenie. Wybierająć EST możesz być pewny pełnego zadowolenia. Projekty które wykonujemy są w stu % należycie dopasowane panującym standardom, są ekonomiczne oraz bezawaryjne.

Firma Budowlana ETS Instalacje to nie tylko montaż klimatyzacji i wentylacji ale również naprawa tych instalacji. Naprawiamy, zarówno instalacje objęte naszą gwarancją jak i starsze instalacje, nie tylko zrobione przez ETS-instalacje. Nasi projektanci bez problemu odczytają wszystkie szkice, co sprawia, iż jesteśmy wstanie podjąć się naprawy czy montażu każdego zlecenia.Forteczna 1
32-086 Węgrzce
tel. 12 638 01 16
biuro@est-instalacje.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

29. Klimatyzacja Wrocław
Firma Pramost wykonuje usługi z zakresu montażu, serwisu i sprzedaży klimatyzacji na obszarze Wrocławia oraz okolic. Pramost oferuje również chłodnie, komory chłodnicze oraz instalacje na freon i amoniak. Kolejnym punktem oferty Pramostu jest produkcja i rozkładanie lodowisk zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.
Najważniejsze dla Pramostu jest zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta, przekonało się już o tym wielu klientów, jeżeli chcesz by Twoja inwestycja była nie tylko tania ale i profesjonalnie wykonana, prosimy o telefon a my zajmiemy się resztą.
Firma funkcjonuje od 18 lat i jest w swojej dziedzinie jednym z liderów na rynku Dolnośląskim. Tak długi staż sprawia iż nasi pracownicy jak i zarząd wyśmienicie opracowali schemat działania, przez co nasza oferta jest bardzo bogata, ale również ceny oferowane przez Pramost są niezwykle niskie porównując z ofertami konkurencji. Pramost ma możliwość na takie obniżki cen ponieważ nawiązaliśmy wiele współprac z producentami, a do tego pracownicy są niezwykle skuteczni i świadomi swojej pracy, co wpływa korzystnie na całą ergonomie Pramostu.

Zapraszamy na stronę internetową pramost.pl, jest to wizytówka firmowa, która przedstawia nasze realizacje poparte licznymi zdjęciami jak i referencjami, znajdziesz tutaj szczegółową ofertę jak i odpowiednie kontakty z naszym zarządem.
Pramost Piotr Grajek
Diamentowa 21
668 175 941
52-215 Wrocław
pramost@pramost.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

30. Rekuperacja
Rekuperacja to jeden ze składników wentylacji mechanicznej. Proces ten pomaga nam przyoszczędzić energię w domu. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi poszukuje nowych sposobów aby zaoszczędzić. Ponadto chcą ci ludzie żyć jak najmocniej w zgodzie ze środowiskiem. Jednakowoż wciąż sporo osób przenigdy nie słyszało o tych współczesnych możliwościach. Duża część ludzi nadal nie umie oszczędzać energii, ba nawet nie zna terminu oszczędzanie. I to nie są ludzie z niewielkich wiosek, ale częstokroć osoby z dużych metropolii, widzący zaledwie czubek swojego nosa. Istnieje dużo wielorakich metod oszczędzania energii. Wystarczy zacząć od gaszenia wszystkich świateł w pustych pokojach, o wyłączaniu wszelkich sprzętów takich, jak dla przykładu radio. Nadto po co musi chodzić parę urządzeń naraz. To co jest niepotrzebne lub to z czego nie korzystamy w danej chwili trzeba absolutnie wyłączyć. To są najłatwiejsze metody na oszczędzanie energii. Jednak gdybyśmy chcieli kroczyć naprzód warto chwilę zastanowić się jak chcemy zająć się oszczędzaniem i ile należy zainwestować i czy w ogóle się to nam zwróci. Aktualnie kiedy wyczerpują się naturalne źródła energii należy poszukiwać rozmaitych sposobności wszędzie. Niektórzy ludzie budują niewielkie elektrownie wykorzystujące siły natury do wytwarzania energii. Jak mówią eksperci za jakiś czas naturalne surowce, jak choćby ropa naftowa, całkowicie ulegną wyczerpaniu. Kolejnym istotnym problemem jest fakt, że osób na świecie cały czas przybywa, a z tym się wiąże fakt, że, rośnie zapotrzebowanie na energię.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.