Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł


Wpisy
Sort By :
21. Prevensis - szkolenia bhp Katowice
Ocena ryzyka zawodowego, to coś, co musi przeprowadzić każdy pracodawca, niezależnie od tego czym zajmuje się jego firma. Pierwsza ocena musi zostać przeprowadzona na samym początku, jeszcze przed oddaniem stanowiska do użytkowania. W późniejszym czasie ponowna ocena ryzyka zawodowego może być konieczna jeśli:
- zastosowano jakiekolwiek środki obniżające ryzyko – techniczne, organizacyjne, ludzkie
- stworzono nowe stanowisko pracy
- wprowadzono zmiany w środkach ochronnych
- doszło do istotnych zmian technologicznych lub organizacyjnych na danym stanowisku
- doszło do wypadku na stanowisku
Prevensis oferuje kompleksową ocenę ryzyka pracy oraz jego aktualizację, łącznie z konieczną dokumentacją. Ze swojej strony proponujemy również wszelkiego rodzaju opracowania i analizy ryzyka oraz tworzenie i wdrażanie projektów, mających na celu poprawienie warunków pracy i likwidację zagrożeń. Pierwszym krokiem jaki podejmujemy zabierając się do oceny ryzyka zawodowego jest zebranie wszelkich możliwych informacji, w tym audytu BHP oraz przeprowadzenie konsultacji z załogą i osobami, które są odpowiedzialne za organizacje pracy. Kolejnym krokiem jest identyfikacja zagrożeń związanych z danym stanowiskiem, a następnie wskazanie działań, które mogą wyeliminować lub ograniczyć ryzyko. Całość naszych działań nie kończy się na udokumentowaniu wyników oceny ryzyka, ale na wdrożeniu pracowników odpowiednich działań w formie instruktażu i szkolenia BHP.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

22. Hydromech SA
Hydromech to Zakład Hydrauliki Siłowej. Firma od ponad trzydziestu lat zajmuje się działalnością produkcyjną, handlową i usługową w zakresie wszelkiego rodzaju hydrauliki siłowej, produkując i sprzedając najwyższej jakości układy hydrauliczna, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w przemyśle, górnictwie i rolnictwie.
Firma zajmuje się produkcją własną, ale też sprzedażą produktów swoich partnerów handlowych i firm, które reprezentuje na polskim rynku. Hydromech realizuje również projekty konstrukcyjno-wdrożeniowe – te oparte na powierzonej przez zleceniodawcę dokumentacji, ale też oparte tylko na konkretnym koncepcie i w całości zaprojektowane i zrealizowane przez siebie.
Hydromech to również dobrze zorganizowana działalność usługowa, w ramach której wchodzą m.in.:
- montaż instalacji hydrauliki siłowej
- remonty układów hydrauliki siłowej
- płukanie układów hydrauliki siłowej
- przeglądy i remonty maszyn i urządzeń
O jakości firmy Hydromech najlepiej świadczą zrealizowane zadania - w tym specjalistyczne narzędzia i silniki hydrauliczne dla górnictwa oraz skomplikowane pracami montażowo-serwisowe dla branży morskiej i obronnej.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

23. naciąg elastyczny - EVERLIN.pl
Guma treningowa lub naciąg elastyczny to dwa z wielu produktów jakie oferuje firma EVERIN. Doświadczenie EVERLIN pozwala na produkowanie wysokiej jakości lin polipropylenowych, które potwierdza certyfikat NATO. Surowce jakie EVERIN wykorzystuje pochodzą z wysokogatunkowych produktów. Firma potwierdza, że praca i zaangażowanie jaką poświęca, przekłada się w pełni na satysfakcję klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

24. HARD Sp. z o.o.
Firma HARD Sp. z o.o. jest od ponad 10-ciu lat autoryzowanym dealerem Exactcut. Exactcut to projektowanie i produkcja zautomatyzowanych systemów do cięcia i późniejszej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. W naszej ofercie znajdują się przecinarki tarczowe i piły tarczowe.

Dzięki modułowej budowie urządzenia dostarczane przez firmę HARD mają możliwość dostosowania do potrzeb Klienta.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

25. AB GEKO
Oferujemy nowoczesne generatory prądu z niezawodnymi silnikami diesla firmy HIMOINSA. W ofercie firmy AB GEKO znaleźć można agregaty o małej mocy jak i agregaty do specjalnych zastosowań (np. wojskowych). Himoinsa jako światowy lider od lat inwestuje w innowacyjne rozwiązania co przekłada się na trwałość i długą żywotność nawet w trudnych warunkach. Poza tym urządzenia są odporne na sabotaż, czy zwarcia i mimo skomplikowanej budowy może obsługiwać je prawie każdy pracownik po odpowiednim przeszkoleniu. Więcej informacji i fachowych opisów na stronie firmy AB GEKO.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

26. Posadzki Betonowe - Firma PETU
Nasza firma mieści się w Będzinie, ale usługi dla Państwa realizujemy na terenie całej Polski.
Nasze realizacje to przeważającej mierze posadzki przemysłowe, dekoracyjne i wylewki anhydrytowe
Posadzki betonowe wylewane są w dużej mierze w halach magazynowych i zakładach produkcyjnych, w których wykorzystywana jest praca wózków widłowych. Taka posadzka odporna jest na obciążenia mechaniczne i spore natężenie ruchu.
Nasze posadzki to najlepsze ceny w Polsce.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

27. Proma Polska sp. z o.o.
PromaPL.pl ma rozległą ofertę urządzeń do drewna. Posiadamy równieżserwis tych maszyn, w którym pracują tylko najlepsi fachowcy. Długoletnie przebywanie na rynku i duże doświadczenie pozwoliło nam zyskać wielu stałych klientów oraz na wyrobienie sobie renomy.
Nakłaniamy każdego potencjalnego klienta do korzystania z naszego bardzo bogatego asortymentu, w którym znajdziecie naprawę, sprzedaż i serwis maszyn do drewna i metalu.
Dysponujemy własnym zapleczem serwisowym wyposażonym w najlepszy dostępny sprzęt. Jesteśmy w posiadaniu oryginalnych części zamiennych oraz dokumentacji serwisowej.
Praktycznie największym zainteresowaniem w naszym zakładzie cieszy się naprawa maszyn do metalu lub drewna. Z roku na rok zwiększa nam się portfel nastepnych klientów. Handlujemy również tokarkami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych. Gwarantujemy terminowość i dobre ceny.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 5, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

28. Złom Opole – Skup i sprzedaż – Zużyty sprzęt elektryczny - carbomet
Złom Opole to rzetelny i ekspresowy skup złomu oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także złomu silników i akumulatorów. Nasza hurtowa sprzedaż złomu stalowego i metali kolorowych cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością wśród tysięcy klientów. Skupujemy złom od dostawców indywidualnych oraz firm działających na rynku złomowym i zakładów przemysłowych. Zapraszamy na naszą stronę carbomet.opole.pl

Kategoria:

Data wpisu: Mar 3, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

29. www.kalpol.com.pl - produkcja palet drewnianych
Proponujemy wyśmienitej klasy palety z drewna, będąc ich bezpośrednim dilerem. Właściwe modyfikacje z dziedziny jakości proponowanych świadczeń, prowadzą nas do bezapelacyjnego profesjonalizmu. Oferowane produkty to gwarant wyjątkowej jakości oraz dodatkowo bezsprzecznego zadowolenia klienta. Wypada wyróżnić, iż mamy ważne certyfikaty poświadczające nasz fach. Wszystkim interesantom chcemy zagwarantować jednocześnie firmową bazę transportową. To niesamowicie ważne. Jesteśmy przychylni na oryginalne rodzaje współpracy. Jednoznaczny lider produkcji palet, przedstawia kompetentne wsparcie różnorodnym magazynierom. Kompletną ofertę znajdziecie Państwo na opisywanej stronie internetowej. Poznaj kompleksową ofertę!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

30. Firma Jartech podajniki
Naszą maksymą jest niezawodność, dlatego staramy się, aby nasze wyroby oraz materiały, były znormalizowane indywidualne, co potwierdza, tylko że wszyscy klienci są zadowoleni z naszych usług. Świadczymy przede wszystkim podajniki pneumatyczne, które są w stanie wytrzymać naprawdę duże obciążenie, dzięki czemu praca z takimi urządzeniami jest łatwiejsza i właśnie, to cechuje nas od konkurencji, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, jakie mogą być dzisiaj stosowane, tylko i wyłącznie w wymagającej formie, cała fabrykacja przemysłowa wykorzystywana jest jako praktyczne wsparcie technologiczne. Nasze wytwory takie jak pasy mimośrodowe, są stosowane w najistotniejszych urządzeniach technicznych, które znamionują się niezawodnością swojego działania. Na tego typu urządzeniach mogą państwo robić praktycznie wszystko, duży wysięg oraz nacisk nominalny pokażą, że mamy do czynienia z naprawdę wszechstronnymi rozstrzygnięciami sprawdzonymi w technice. Prasy, odwijaki, rozwijaki, czy sprężyny, to dodatkowe podzespoły, które również mają swoją wytrzymałość

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.