Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Internet Komputery > Grafika


Wpisy
Sort By :
11. Prezentacje Power Point
Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalną, profesjonalną prezentację Power Point. Nasi graficy zrobią to szybko, solidnie i w przyzwoitej cenie. Wykonujemy całe prezentacje, jak i pojedyncze slajdy.

Stworzyliśmy dla naszych klientów już kilkadziesiąt prezentacji w PowerPoint. Od małych kilku slajdowych, po duże – zawierające oprócz standardowych elementów (typu tekst + grafika) również wykresy, schematy, galerie itp.

Nie boimy się wyzwań, mamy wciąż nowe pomysły. Tworzymy grafikę pod klienta, dlatego Twoja prezentacja będzie niepowtarzalna i oryginalna. Nie męcz się sam, poświęć ten czas na ważniejsze sprawy. Zleć tą pracę zawodowym grafikom z PowerPrezentacje.

Za 699zł netto otrzymasz 3 slajdy w oryginalnym, niepowtarzalnym i spójnym graficznie stylu. Każdy slajd będzie miał inny charakter, dzięki czemu będziesz mógł/ła powielać je z łatwością, tworząc większą prezentację. Oczywiście możemy zaprojektować dla Ciebie całą prezentację szybko, tanio a przede wszystkim profesjonalnie. Wejdź na stronę www.PowerPrezentacje.pl i zobacz klientów, z którymi z sukcesem współpracowaliśmy.

Jeżeli masz pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej o innych typach prezentacji interaktywnych np. Flash – na ekrany dotykowe lub LCD, menu – do restauracji lub prezentacji na targi czy konferencje napisz do nas biuro@powerprezentacje.pl lub zadzwoń 602 799 111

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

12. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach
Korzystne warunki współpracy i monogość opcji dogodnych dla naszych klientów powoduje, że zajmiemy się Twoją biznesem kompleksowo. AMO-Group.pl jest uznaną firmą pozycjonującą strony internetowe w Gorzowie Wielkopolskim. Nasze działania są zaświadczone poprzez rekomendacje od zadowolonych klientów, zarówno z kraju jak i z zagranicy.Pozycjonowanie strony firmowej, przekłada się prostolinijnie na podwyższenie zainteresowania danym przedsiębiorstwem, a co za tym idzie, stanowczy wzrost zysków.Dzięki firmie AMO-Group uzyskasz wysokie lokalizacje w wyszukiwarkach internetowych.To za sprawą odkrywczym i niebanalnym działaniom jesteśmy w stanie wypozycjonować strony naszych klientów na pierwszą stronę w rezultatach wyszukiwarek.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

13. Atelier grafiki 3d: wizualizacje i animacje 3d
Meedo.pl to studio grafiki 3D, które zajmuje się tworzeniem profesjonalnych wizualizacji i animacji 3D. Wykonują je profesjonalni graficy, dla których grafika to pasja. Wizualizacje, które tworzą prezentują profesjonalny poziom. Trudnią się tworzeniem animacji a nawet interaktywnych prezentacji multimedialnych, jak a także wszelką grafiką na potrzeby reklamy. Na pewno będzie zadolowolony z ich usług, bo jak nikt dbają o klienta. Do pracy podchodzą bardo poważnie, nie ma mowy o żadnych pomyłkach itrudnością. Będziesz zadowolony z ich usług. Prezentują sobą wysoki poziom. Tworzą profesjonalną grafikę. Będzie zadwolony z ich prac.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

14. Tapety panoramiczne
Jeden z prężniej rozwijających się portali w swojej kategorii na polskiej scenie internetowej. Już w tej chwili oferuje kilka tysięcy unikalnych tapet idealnie pasujących do monitorów panoramicznych - wystarczy wejść aby się przekonać. najlepsze grafiki w całej sieci. Tematyczne kategorie ułatwią poszukiwanie odpowiedniej tapety, oczywiście istnieje także możliwość skorzystania z wbudowanej wyszukiwarki, całość jest niezwykle intuicyjna i nikt nie powinien mieć z obsługą strony żądnego problemu. Podczas korzystanie w serwisu można także pisać komentarze oraz oceniać tapety, aby zwrócić np. uwagę na tapety własnego autorstwa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

15. Strony HTML, webdesign - portfolio grafika komputerowego freelancera
: Portfolio grafika/webdesignera projektującego jako freelancer. Tworzę grafikę użytkową na potrzeby stron internetowych. Zajmuję się również projektowaniem wizytówek, logotypów, plakatów itp. Wykonuję strony w języku XHTML/CSS oraz technologii Flash zgodnie ze standardami konsorcjum W3C.

Swobodnie poruszam się w środowiskach Adobe Flash oraz Adobe Photoshop. Przyjmę zlecenia z zakresu tworzenia identyfikacji wizualnej w Internecie. Tworzeniem grafiki zajmuję się od 2009 roku, zdobywając doświadczenie pracując dla agencji reklamowych oraz klientów indywidualnych. Chcesz się ze mną skontaktować ? Skorzystaj z formularza dostępnego na mojej stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

16. strony internetowe | Rybnik, Racibórz, Gliwice
Decydując się na rozwiązania proponowane przez Agencję Interaktywną Simple Creative twoja firma może liczyć na całościową obsługę programistyczną i marketingową. Do dowolnego zamówienia na projektowanie stron internetowych podchodzą subiektywnie i z pieczołowitością wywiązują się z powierzonych zadań. Oferta obejmuje strony internetowe, tworzenie sklepów www, projektowanie serwisów informacyjnych, systemy zarządzania treścią a także kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Agencja Simple Creative oferuje również kodowanie gotowych projektów graficznych do postaci html/css.

Tworząc gotowe projekty stron www firma Simple Creative usiłuje wdrażać wydajne i wypróbowane trendy informatyczne. Z tego powodu wykonane strony są unikatowe i dają możliwość aktualizacji gotowej strony internetowej w przyszłości. Na poszczególnych etapach tworzenia projektów odbiorca może ingerować w estetykę i użyteczność projektu, taka współpraca owocuje unikatowym wyglądem stworzonej strony lub sklepu internetowego. Zgodność ze wzorcami World Wide Web Consortium (W3C) i skuteczna optymalizacja kodu skutecznie wzmacnia pozycjonowanie stron internetowych w popularnych wyszukiwarkach.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

17. corporate identity
W dzisiejszych czasach powiedzenie szata nie zdobi człowieka uległo już dawno przedawnieniu. Dobrze wiesz, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Pomyśl więc, czy inwestycja w papier firmowy, wizytówki i logo to napewno rzeczy, które można kupić tylko po to aby były? Jeżeli Twoja oferta nie będzie należycie prezentowała się, to szybko zginie w tłumie innych ofert. Pamiętaj konkurencja jest ogromna, czuwa i co istotne stale szuka nowych sposobów skupiania na sobie uwagi klientów tak, aby ten wybrał ich ofertę. Jesteś tutaj, ponieważ zdecydowałeś o tym, że najwyższy czas, aby powalczyc o zainteresowanie przyszłych klientów. Niebawem wybierzesz kierunek, w którym zechcesz dalej podążać. Nie zmarnuj tej okazji zlecając projektowanie komuś niewiarygodnemu. Nie żyj złudzeniami, że klient zdecyduje się na zakup Twojego towaru lub usługi tylko dlatego, że masz obecnie najatrakcyjniejszą cenę na rynku. Co z tego skoro Twoja firma nadal nie reprezentuje cech wiarygodności, rzetelności i nowoczesności? Czasem masz tylko jeden moment, aby zdobyć zainteresowanie ze strony klienta. Nie zmarnuj tej szczególnej chwili ? pamiętaj to może być Twój klient! Interesujące? Zapraszamy na www.logarytm.com.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

18. Budowa stron. Tanie strony
Potrzebują Państwo strony www czy sklepu zapraszamy na naszą stronę www. Budowa stron to nasza pasja od bardzo dawna, dlatego nasze projekty wykonywane są kreatywnie i profesjonalnie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego staramy się dobierać takie rozwiązania z których klient będzie zadowolony. Budowa stron powinna cechować się na równi z estetyką jak i funkcjonalnością strony tzn. strony czy sklepy www powinny być estetyczne i przyjazne dla osób odwiedzających stronę, aby bez problemu osoba która ogląda stronę nie miała problemu z poruszaniem się między poszczególnymi zakładkami oraz znalezieniem odpowiedniego materiału na stronie którym jest zainteresowany. Jeśli wszystko będzie intuicyjne użytkownik na pewno będzie odwiedzał naszą stronę. Użytkownicy lubią wygodę, dlatego gdy jest problem z poruszaniem się po stronie, trzeba długo szukać tego co nas interesuje - wtedy opuszczają stronę i szukają dalej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalizm gwarantowany.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

19. Strony www
Jesteśmy grupą osób z ośmioletnim doświadczeniem z dziedziny:

Budowa stron www,slepy internetowe. Budowa stron to nie tylko nasza praca ale również pasja dlatego powierzone nam zlecenia wykonujemy dokładnie i z zaangażowaniem. Staramy się rozumieć potrzeby naszych klientów i znajdujemy dla nich odpowiednie rozwiązania.Przygotowując strony www czy sklepy przykładamy się nie tylko do wyglądu estetycznego strony ale również do jej poprawności oraz funkcjonalności,tak by roboty indeksujące nie miały problemu z indeksowaniem danej witryny.

Dlaczego My?

Cechuje nas kreatywność, nie boimy się nowych wyzwań i zawsze staramy się sprostać wymaganiom klienta.
Jesteśmy terminowi.
Budowa stron / sklepy internetowe wymagają doświadczenia - a my je posiadamy.
Budowa stron / sklepy internetowe to nie tylko nasza praca ale również pasja.
Rozumiemy potrzeby klientów.
Pomagamy klientom zaistnieć i przetrwać w sieci.
Oferujemy wysoką jakość oraz pełen profesjonalizm.
Ceny na każdą kieszeń.
Szata graficzna strony WWW przygotowywana indywidualnie dla klienta.
Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

20. Budowa stron
Budowa stron www,sklepy internetowe to nasza czołowa pasja od dawna. Budowa stron www, powinna cechować się na równi indywidualną grafiką z przejrzystością czyli funkcjonalnością i my dążymy do tego aby zachować tę równowagę. Mało wartościowe strony przepełniają sieć, a tylko nielicznym udaje się budowa stron użytecznych.
Budowa stron www i sklepów internetowych nie jest końcem naszych możliwości, wykonamy również:
animacje Flash od banerów reklamowych po sekwencje prezentacyjne osób czy produktów, grafiki, retusz fotografii, naprawę zdjęć, odnowimy stare zniszczone zdjęcia lub nowe postarzymy tak żeby wizualnie miały kilkadziesiąt lat i wiele przejść za sobą, wypaczymy zdjęcia wedle potrzeb, zamienimy elementy tła lub ludzi, zaprojektujemy wizytówkę, plakat, zaprojektujemy logo.

Dlaczego My?

Cechuje nas kreatywność, nie boimy się nowych wyzwań i zawsze staramy się sprostać wymaganiom klienta.
Jesteśmy terminowi.
Budowa stron / sklepy internetowe wymagają doświadczenia - a my je posiadamy.
Budowa stron www / sklepy www to nie tylko nasza praca ale również pasja.
Rozumiemy potrzeby klientów.
Pomagamy klientom zaistnieć i przetrwać w sieci.
Oferujemy wysoką jakość oraz pełen profesjonalizm. Ceny na każdą kieszeń.
Szata graficzna strony WWW przygotowywana indywidualnie dla klienta. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.