Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe


Wpisy
Sort By :
11. Polski dla obcokrajowców
Każdy cudzoziemiec może dzięki kursowi języka online szybko poznać jego podstawy. Polski dla obcokrajowców to rzecz, którą warto polecić wszystkim tym, którzy mają w Polsce bliskie osoby czy chcą tutaj pracować. Ułatwi im to niezwykle wiele rzeczy, a nie wymaga dużego poświęcenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

12. Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl
Oferujemy w naszym wydawnictwie między innymi oryginalne fiszki, które służą do nauki 12 języków obcych. W naszym wydawnictwie zapewniamy również kursy do efektywnej nauki słownictwa a także gramatyki oraz słowniki, książki w językach obcych oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w ramach naszej strony firmowej!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

13. Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent
Naucz się z nami języka angielskiego, niemieckiego, a może francuskiego lub hiszpańskiego? Oferta Szkoły Językowej Akcent w Poznaniu jest naprawdę bogata. Nie tylko pod względem liczby języków, których można się u nas pouczyć, ale także poziomów i rodzajów kursów językowych, które prowadzimy. Zajęcia w naszej szkole przeznaczone są dla dorosłych, dla dzieci oraz młodzieży, mamy kursy językowe dla firm (koszt i zakres nauki do uzgodnienia), a nawet wyjazdy językowe dla młodzieży szkolnej i półkolonie dla dzieci. Przy każdej formie nauki nasi doświadczeni lektorzy kładą nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz dopasowanie tempa nauki do kompetencji i posiadanej wiedzy uczestników.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

14. Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu - Golden Fox
Golden Fox to Centrum Języka Angielskiego, w którym realizowana jest misja "Każdy Polak mówi po angielsku". W jej realizacji fundamentem staje się oczywiście nauka języka. Nauka wypełniona pasją, która pozwala przyswajać język w sposób daleki od tradycyjnej szkoły. W sposób, który stawia przede wszystkim na przyjazne podejście do języka, czy poczucie humoru. Pod tym względem jest to wyjątkowa szkoła języka angielskiego. Goldenfox wyznacza nowe wymiary w jego nauce, nadaje jej nowy rytm i charakter. Dzięki temu ta angielska szkoła językowa Wrocław poprzez organizowane kursy i warsztaty skutecznie zaspokaja potrzeby rozwoju zawodowego i osobistego swoich klientów. Tu uczy się, przez wielkie U. Ale nie tylko. Szkoła oferuje również usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych a także możliwość uzyskania certyfikatu językowego, w tym z języka francuskiego.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

15. Szkoła językowa Skrivanek
Jesteśmy jedną z największych firm translatorskich w Polsce i specjalizujemy się w kursach językowych dla firm i instytucji. Prowadzimy zarówno szkolenia ogólne, jak i biznesowe i branżowe. Jeśli pragniesz znacznie podnieść kompetencje językowe Twoich pracowników to nie wahaj się korzystać z naszych usług. Pomożemy Twoim pracownikom podszkolić słownictwo specjalistyczne i sprawimy, że osiągną swobodę w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w środowisku biznesowym.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

16. Korepetycje z matematyki na korepetycje-kursy.pl
Martwisz się o swoje wyniki w nauce? Zależy Ci na tym aby je poprawić? Mimo wielu starań sam nie potrafisz nauczyć się matematyki, chemii i innych przedmiotów ścisłych? Już teraz skorzystaj z naszej fachowej pomocy.
Z przyjemnością oferujemy Ci bogatą ofertę kursów przygotowujących do egzaminów, korepetycji i kursów językowych. Zapomnij o starodawnych metodach nauczania i strachu przepełniającym Cię podczas zajęć w szkole
i zadbaj o swoją przyszłość już teraz! Oprócz niskich cen, gwarantujemy Ci pomoc sympatycznej i wykwalifikowanej kadry pedagogów, którzy z ochotą pomogą rozwiązać Ci problemy w szkole. Serdecznie zachęcamy do kontaktu
z naszą placówką!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

17. Nauka języka angielskiego Warszawa
Szkoła językowa Akces ? Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich ludzi, chcących fachowych jak też skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces ? Benefit mają sposobność pobierać naukę też z języka niemieckiego, francuskiego czy też hiszpańskiego. Szkoła swe placówki ma na różnych obszarach Polski. Osoby z miast takich jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces ? Benefit. Profesjonaliści tam pracujący już od początków współdziałania wychodzą naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed ostatecznym dopisaniem się do kursu języka angielskiego bądź też francuskiego, ma możliwość zapisać się na zajęcia próbne. Natomiast wszystkie lekcje odbywają się w niedużych zespołach, dzięki czemu nauka języka przebiega w odpowiednich okolicznościach.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

18. Angielski dla firm Warszawa, Korepetycje angielski Warszawa
You Can Speak English to szkoła oferująca Państwu angielski dla firm Warszawa, a także korepetycje angielski Warszawa. Prowadzimy zajęcia w naszej placówce, jak i w Państwa firmie czy domu. Oferujemy naukę angielskiego prowadzoną przez doświadczoną lektorkę języka angielskiego, która posiada 10-letnie doświadczenie w renomowanych Warszawskich szkołach i dużych firmach. Angielski dla firm Warszawa to usługa, dzięki której pracownicy Twojej firmy poznają język biznesowy, który pozwoli im na odbywanie rozmów biznesowych z partnerami z zagranicy. Na podstawie ustnej analizy dokonujemy doboru najbardziej trafnego materiału dla odpowiedniego stopnia zaawansowania naszych słuchaczy. Zapraszamy na naszą stronę www.youcanspeakenglish.pl w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

19. It's easy! Szkolenia językowe, tłumaczenia
Prowadzimy profesjonalne szkolenia i tłumaczenia językowe dla pracowników firm, instytucji oraz osób prywatnych, dla których język obcy stanowi narzędzie pracy.

Z It’s easy! osiągniesz sukces, z It’s easy! to naprawdę łatwe.
Korzystając z naszych usług możesz tylko zyskać:

* nauczysz się mówić i myśleć po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i włosku,
* poznasz słownictwo specjalistyczne w wybranym języku obcym, niezbędne w Twojej pracy,
* przygotujesz się na negocjacje handlowe lub rozmowę kwalifikacyjną,
* stworzysz profesjonalną prezentację w języku obcym,
* zwalczysz lęk przed używaniem języka obcego w każdej sytuacji.

Wierzymy, że każdego można bezstresowo, a zarazem skutecznie nauczyć języka obcego.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

20. Kursy językowe Lublin
Strona internetowa reklamująca szkołę językową Prime English Studio. Szkoła realizuje kursy językowe o wielorakim poziomie edukacji. W propozycji kursy językowe Lublin, kursy języka angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, kursy standartowe "Prestige", kursy Advanced English, kursy Business English, kursy dla maturzystów, lekcje indywidualne, język polski dla obcokrajowców i wiele innych. Kursy prowadzone są Metodą Callana poszerzoną o Prime Standard - program autorski szkoły. W propozycji znajdują się dodatkowo kursy dla firm. Szczegółowe informacje tyczące się oferty szkoły językowe Lublin zamieszczone są na witrynie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.