Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie


Wpisy
Sort By :
11. Taśmy samoprzylepne Warszawa Warszawa
Kompleksowe pakowanie Becpak Warszawa - firma poleca kartony, pudła, folia bąbelkowa i folia pęcherzykowa. W ofercie firmy głównie materiały opakowaniowe takie jak: papier pakowy, koperty ochronne i koperty z folią bąbelkową, taśmy samoprzylepne, pianki polietylenowe, tuby kartonowe, mailingowe i tuby papierowe oraz tektura falista. Becpak Warszawa - zapraszamy do zapozniania się z korzystną cenowo ofertą - kartony, bandowanie, folia bąbelkowa i pęcherzykowa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 15, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

12. Taśmy klejące, pakowe - producent
Jesteśmy największym producentem taśm klejących w Polsce zaopatrujących nie tylko odbiorców krajowych. Od kliku lat z powodzeniem eksportujemy nasze produkty na zachód Europy gdzie cieszą się znacznych powodzeniem u naszych klientów. Są one popularne dlatego, iż znacznie przewyższają jakości tańsze ale dużo gorsze produkty chińskie.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 9, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

13. PBNT- baza wiedzy na temat pakowania
Pakowanie czy konfekcjonowanie jest stosunkowo nową dziedziną wiedzy. Nie ma w tej chwili żadnego kierunku studiów o tej tematyce. Nieco wiedzy można czerpać jedynie z nielicznych tytułów w prasie branżowej. Inżynierowie z firmy PBNT postanowili podzielić się swoją wiedzą w tematyce pakowania, poprzez prowadzenie eksperckiego bloga o konfekcjonowaniu. Blog spakujwszystko.pl to baza wiedzy na temat procesu pakowania, opakowań, dostępnych technologii oraz nowinek na rynku. Szczególne miejsce na blogu ma proces rozlewania. Jest to kluczowa kwestia przy konfekcjonowaniu kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych. Blog zawiera wiele opisów nalewarek do różnych produktów, porównanie różnych technologii rozlewania.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

14. Colormark - Opakowania foliowe Łódź
Produkujemy torebki foliowe z folii miękkich (LDPE, HDPE, PP) przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, a także opakowania foliowe oraz wszelkiego rodzaju worki (woreczki), reklamówki foliowe i torby z folii. Nasza drukarnia fleksograficzna wykonuje ponadto nadruki farbami fleksograficznymi na torbach reklamowych, foliach oraz na taśmach klejących. Nadruki możemy wykonywać na produktach wykonanych przez nas lub torbach, opakowaniach i foliach powierzonych nam przez klienta. W ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów. Na stronie znajdziesz formularz ułatwiający sformułowanie zapytania ofertowego.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

15. producent taśm klejących
Masz problem – taśma się nie klei? Z nami się uda! Z nami rozwiążesz problem! Firma Europe-Tapes – pomoże w rozwiązaniu problemów z klejeniem. Produkujemy dobre jakościowo taśmy klejące. W ofercie naszej firmy znajdziesz materiały klejące na różnych rodzajach klejów. W ofercie posiadamy taśmy akrylowe, taśmy pakowe Hot-melt, taśmy solvent oraz taśmy z indywidualnym nadrukiem. Taśmy mają standardową szerokość 48 mm, a długość podawana jest w metrach bądź yardach. Jesteśmy największą firmą w regionie. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.najtanszefolie.pl

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

16. Ewidencja opakowań
Portal opłata produktowa to wszystkie najważniejsze informacje o opłacie produktowej. Strona zawiera akty prawne regulujące to zagadnienie (ustawę o obowiązkach przedsiębiorców względem opłaty produktowej, rozporządzenie o wysokości stawek i o poziomach odzysku i recyklingu)a także wzór sprawozdania oś-op1. Portal ułatwia naliczanie opłaty produktowej poprzez łatwy w obsłudze kalkulator opłaty produktowej. Na stronie znajdują się także informacje o tym jak przekazać opłatę produktową organizacji odzysku, jak powinna być prowadzona ewidencja opakowań oraz jaka może być kara WIOŚ za nieprzestrzeganie przepisów z którymi związana jest oplata produktowa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

17. folia pęcherzykowa
Firma Europe-Stretch z Kielc działa na rynku produkcji opakowań od 2000 roku. Swoją ofertę kieruje zarówno do dużych koncernów, jak i małych firm oraz klientów indywidualnych. Nasz asortyment to folie stretch jumbo, maszynowe, ręczne w różnych nawojach i grubościach, taśmy: PP, PET, taśmy klejące oraz popularne folie bąbelkowe. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu obniżyliśmy koszty produkcji o przeszło 15% oferując przy tym najlepszą jakość produktu. Wybierz się na zakupy do internetowego sklepu firmy Europe-Stretch i znajdź produkty spełniające Twoje potrzeby. Wybierz produkty najwyższej jakości.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

18. Producent folii i opakowań foliowych
Folie są niezastąpione w wielu miejscach. Nie wyobrażamy sobie życia bez wyrobów z tego wygodnego, lekkiego, o wielu możliwościach materiału. Ma on wiele zalet, których nie sposób zastąpić innymi. Wszystko, co można zrobić z folią - my zrobimy dla Ciebie. Świat folii jest krainą różnorodności i rozmaitości. Nie sposób go tak od razu ogarnąć. Wielość rozmiarów, kolorów, faktur oraz przeznaczeń świadczy o bogatym zastosowaniu tego materiału. Folie to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy.
Poszukujesz dobrego producenta wyrobów z folii? Potrzebujesz folii pęcherzykowej, okładek, pianki polietylenowej? Masz sprecyzowane plany, chcesz żeby ktoś wykonał fachowo Twoje zlecenie? Dobrze trafiłeś. Już się nie wahaj - zacznij działać. Zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

19. Producent kartonów tekturowych
Strona prezentująca ogólny profil działalności firmy Igopak, produkującej opakowania tekturowe i kartonowe, zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Oferujemy spory wybór opakowań zbiorczych i jednostkowych z tektury. Należy tu wyróżnić najpopularniejsze - kartony klapowe i wykonywane za pomocą specjalnie przygotowanego wykrojnika kartony fasonowe. Zależnie od oczekiwań zamawiającego, do ich produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 3 lub 5-cio warstwową. Wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny zapewnia wydajny i stale rozbudowywany park maszyn. Dostawy Just in Time, krótkie serie oraz terminowość realizowania zamówień, to nasze największe atuty. Obszarem naszego działania jest głównie Polska centralna a szczególnie województwa łódzkie i mazowieckie, ale w erze internetu realizujemy zlecenia również z innych województw. Polecamy naszą witrynę!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

20. Zakład produkcji kartonów
Wytwarzamy opakowania z tektury falistej dla firm reprezentujących różne branże a także na zlecenie odbiorców detalicznych. Produkowane przez nas pudełka i kartony wyróżnia wyjątkowo wysoka estetyka wykonania. Sprzedajemy je w firmowym sklepie znajdującym się pod adresem i-kartony.pl. Oferowane są przede wszystkim pudełka klapowe i wykrojnikowe oraz różnego rodzaju artykuły do pakowania i wysyłek tj.: wytrzymałe i odporne na rozrywanie i zgniatanie koperty bąbelkowe - do wysyłania produktów wymagających podwyższonej ostrożności, solventowe i akrylowe taśmy samoprzylepne, mocna i elastyczna folia stretch itp. Firma umożliwia zakupy zarówno detaliczne jak i hurtowe. Polecamy!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.