Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe


Wpisy
Sort By :
11. Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska Warszawa
Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska działa na rynku już od 2005 roku. Specjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych.

NASZE USŁUGI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS za właściciela

Prowadzenie ewidencji ryczałtowych ewidencje poych.

Obsługa kadrowo-płacowa w tym sporządzanie:

- list płac,

- deklaracji ZUS,

- deklaracji PFRON,

- przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS,

- przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych

DANE KONTAKTOWE:

ul. Renesansowa 56 lok. 63
01-905 Warszawa

tel. kom. 602 708 375

e-mail: iwona.kopertowska@wp.pl

Kategoria:

Data wpisu: Sep 3, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

12. Acega - księgowość
Firma Acega to biuro rachunkowe z Poznania, które na co dzień obsługuje podmioty z różnych branż i w różnych formach opodatkowania. Biuro to może się pochwalić między innymi bogatym doświadczeniem w obsłudze firm działających na rynku nieruchomości, jak i również wspólnot mieszkaniowych. Klienci tego biura mogą zdecydować się na pełną księgowość, poszczególne prace, ponadto doradca podatkowy jest w stanie każdemu pomóc w rozwikłaniu różnych problemów i wątpliwości związanych z systemem podatkowym w Polsce.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 13, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

13. Doradztwo podatkowe TAX-NET
TAX-NET S.A. proponuje profesjonalne usługi biura rachunkowego, doradztwa podatkowego i finansowego, a także wirtualnego biura. Dysponując oddziałami na terenie Katowic, Mikołowa, Warszawy, Bytomia oraz Zabrza, obsługuje klientów nie tylko z Górnego Śląska i stolicy, ale zapewnia także obsługę zdalną, niezależnie od lokalizacji klienta. Spółka zapewnia wysokie standardy obsługi i nowoczesne rozwiązania odpowiadające rosnącym oczekiwaniom firm, proponując m.in. outsourcing usług księgowych z delegowanym do firmy specjalistą.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2018 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

14. Księgowość Lublin
Usługi doradztwa podatkowego świadczymy we własnym biurze w Lublinie lub w siedzibie Klienta. Zawsze dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Nasi pracownicy to doświadczeni księgowi, którzy projekty z zakresu doradztwa podatkowego realizują w oparciu o obowiązujące polskie i międzynarodowe prawo podatkowe. Jesteśmy nowoczesnym biurem i zapewniamy ciągłą oraz profesjonalną opiekę wykwalifikowanych i rzetelnych osób, które na tym co robią znają się jak mało kto. Codziennie staramy się dostarczać usługi na jak najwyższym poziomie. Dla Nas nie ma problemów, są natomiast wyzwania, do których z pełnym zaangażowaniem podchodzimy i realizujemy je.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 19, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

15. Księgowość internetowa
Za Nami lata doświadczenia w prowadzeniu finansów wielu przedsiębiorców z różnych branż i dziedzin. Dzięki wiedzy kierunkowej oraz umiejętnościom Swoich pracowników możemy budować silną pozycję na rynku. Poprzez udostępnianie specjalnie dla Ciebie platformy internetowej do rachunkowości on-line możesz zawsze na bieżąco śledzić Swoje finanse. Wystawiać faktury i je księgować. My natomiast będziemy dbali o poprawność Twoich działań. Zawsze będziesz miał pewność, że chroniony jesteś przez profesjonalistów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 30, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

16. Księgowy manchester
Prowadzisz firmę i chcesz się dobrze rozliczać? Poznaj ofertę naszego biura, którą to znajdziesz na stronie. Nasze biuro oferuje wam pomoc w prowadzeniu księgowości w UK , która to prowadzona jest zgodnie z przepisami. Szukasz kontaktu z biurem? Skorzystaj z przygotowanej strony, na której to znajdziesz przygotowany formularz.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 19, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

17. Dochod.com.pl - obsługa kadrowa Bielsko
Jeżeli właśnie szukasz profesjonalistów, którzy zajmą się finansami Twojej firmy, jeśli interesuje Cię pełna obsługa kadrowa bielsko, to skorzystaj z naszej propozycji i wybierz sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy rzetelnym zespołem pracowników, mamy duże doświadczenie i można nam zaufać. Prowadzimy księgi rachunkowe, wiemy jak optymalnie rozliczać się z podatków i reprezentujemy naszych klientów przed właściwymi urzędami. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klientów i już teraz podejmij z nami współpracę.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

18. Księgowa Kraków
Biuro rachunkowe zapewniające usługi księgowe na obszarze Krakowa i okolic, oferujące skuteczną pomoc przy zakładaniu i rozliczaniu firm. Ponadto biuro rachunkowe Joka zapewnia obsługę w doradztwie podatkowym zapewniając pełną księgowość. Biuro księgowe Joka zalewani rzetelne realizowanie wszystkich powierzonych zadań. Dołącz do obszernego grona zadowolonych klientów naszego biura.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 19, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

19. Biuro rachunkowe Katowice
Księgowi pomogą każdej firmie w rozliczaniu faktur oraz rozliczeniu podatku. Biuro rachunkowe z Katowic zajmuje się oczywiście także rozliczaniem rocznym. Wszystkie sprawy dotyczące miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych opłat można zlecić księgowym. Biuro rachunkowe, które zatrudnia doświadczonych specjalistów z pewnością podejmie współpracę z każdą chętną firmą. Wiadomo, że mało który przedsiębiorca potrafi sam poradzić sobie z szeregiem faktur, paragonów oraz innych spraw administracyjnych. Od tego właśnie są biura rachunkowe, które takimi sprawami zajmują się każdego dnia.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 10, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

20. Księgowa Warszawa Ochota
Firma TAX360, z siedzibą w Warszawie pod adresem ulica Lindleya 16/301, kod pocztowy 02-013, świadczy usługi z zakresu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw zarówno małych jak i dużych oraz fundacji i stowarzyszeń. Domeną spółki jest prowadzenie usług na najwyższym poziomie, ze szczególnym przywiązaniem do wysokiej jakości swojej pracy, w której kluczowymi wartościami jest rzetelność, fachowość oraz bezpieczeństwo danych.
Specjalnościami przedsiębiorstwa są działania na polach finansów, zarządzania przedsiębiorstwem, księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi prawa oraz korzystania z systemów informacji. Ponadto TAX360 świadczy usługi z zakresu wsparcia doradczego oraz wirtualnego biura z dwoma fizycznymi siedzibami w Warszawie.
Korzystanie z usług TAX360 jest w pełni bezpieczne – firma przyjmuje na siebie konsekwencje ewentualnych szkód spowodowanych wynikniętymi uchybieniami w procesie księgowości, dodatkowo zabezpieczając usługobiorców za pomocą polisy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.