Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo


Wpisy
Sort By :
181. Pisama prawne - Małgorzata Szatańska
Oferuję Państwu pisanie pism profesjonalnych i zawierających wszelkie niezbędne wnioski oraz uzasadnienie sformułowane w taki sposób, aby nie budziło wątpliwości osoby, do której sporządzone pismo trafi. Napisanie takiego pisma nierzadko wymaga specjalistycznej wiedzy w konkretnej dziedzinie prawa i doświadczenia. Dlatego też najlepiej powierzyć napisanie pisma osobie, która ma w tym zakresie doświadczenie i wie sporządzić pismo w sposób profesjonalny, nie budzący wątpliwości i gwarantujący pomyślne rozwiązanie konkretnej sprawy. Pisane przeze mnie pisma zawierają wszelkie niezbędne elementy, dzięki temu nie zostaną odrzucone, a ważna dla Państwa kwestia zostanie rozpatrzona bez dodatkowych wezwań i niepotrzebnych stresów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

182. Szkolenia ecdl
MCSK Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym wsparciu edukacyjnym i konsultingowym osób, firm i instytucji publicznych w zakresie rozwiązań informatycznych. Nasza oferta zawiera pełną gamę usług edukacyjnych dla całego cyklu kształcenia od szkoleń z podstawowych umiejętności komputerowych dla młodzieży po specjalistyczne kursy, studia podyplomowe i MBA. Usługi MCSK świadczone są zgodnie z normą ISO 9001:2000.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

183. Audyt, Sawiński, Ciszewski - BT&A Group Professional Advisors
BT&A Profesional Advisors to organizacja zajmująca się audytem, doradztwem gospodarczym i podatkowym a także działem księgowym stworzona przez profesjonalistów.
Niezależność oraz brak korporacyjnych ograniczeń pozwalają proponować naszym partnerom biznesowym optymalne i niesztampowe rozwiązania. BT&A wyróżnia kompleksowość świadczonych usług.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług !

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

184. świadectwa energetyczne
Świadectwo charakterystyki energetycznej, to dokument sporządzony przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia, określającym jakość budynku/mieszkania z punktu widzenia zużycia energii. Wskazuje on na rzeczywiste koszty użytkowania budynku związane z jego ogrzewaniem, klimatyzowaniem oraz oświetleniem. Dzięki świadectwom energetyki budynków, każdy z Nas może z łatwością oszacować koszty użytkowania budynków, co w dzisiejszych czasach wydaje się być sprawą priorytetową w momencie kupna lub wynajmu domu/mieszkania. W tym miejscu należy zaznaczyć iż, obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków spoczywa na właścicielu budynku, który jest sprzedawany, wynajmowany oraz oddawany do użytku.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

185. Grupa Doradcza "RESH". Rozwiązujemy Twoje problemy!
Działamy szybko. Wydajnie. Żyjemy naszą pracą. I wszyscy wyznajemy te same wartości. To czyni nas zwycięskim zespołem. Dla nas zwycięstwo nie oznacza tylko pomyślnie przeprowadzonej transakcji czy udanej mediacji - jest równoznaczne z osiągnięciem przez naszego Klienta celu, który sobie założył. "RESH" oferuje szeroki zakres kompetencji i rozwiązań Klientom działających w różnorodnych branżach. Nasi doradcy wspierają lub rozwiązują problemy przedsiębiorców, czy też organizacji realizując wiele istotnych projektów ważnych dla regionu i Polski w obszarze projektów unijnych, przekształcania i podnoszenia efektywności dużych przedsiębiorstw, wdrażania systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwa informacji, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych z zastosowaniem własnych narzędzi informatycznych.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

186. Fundusze unijne
Portal stanowi centrum informacji na temat funduszy unijnych oraz sposobów ich pozyskiwania. Fundusze strukturalne powstały w celu zmodernizowania gospodarek państwa należących do UE, w taki sposób aby mogły one konkurować z państwami zamożniejszymi. Na portalu opisujemy fundusze pomocowe z UE oraz udzielamy wszelkich informacji pomocnych aby móc z nich skorzystać.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

187. świadectwa energetyczne
Wykonujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty) i audyty dla budynków. Świadczymy również usługi w zakresie instalacji elektrycznych oraz doradztwo w zakresie energooszczędności.
Oferujemy konkurencyjne ceny za wystawienie certyfikatu energetycznego, zależne przede wszystkim od powierzchni obiektu oraz stanu dokumentacji budynku, a także rabat w przypadku większej ilości zleceń. Pamietaj:
szybko, tanio i solidnie
Zakład Elektrotechniczny Elbud
Kraków

Kategoria:

Data wpisu: Apr 2, 2009 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

188. Kancelaria adwokacka Warszawa
Kancelaria adwokacka Warszawa to miejsce profesjonalnej i szybkiej obsługi prawnej. W ofercie usługi zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm o różnej konstrukcji organizacyjnej. Stale współpracujemy także z firmami windykacyjnymi. Zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 4, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

189. Team & Personal - Budowanie zespołu, Team building, Wyjazdy i Imprezy Integracyjne, Kraków.
Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 26, 2008 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

190. Doradztwo Gospodarcze StarPlan - fundusze unijne - biznes plan - szkolenia unijne - dotacje unijne
Profesjonalne biznes plany, plany marketingowe i finansowe, a także pomoc w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, doradztwo finansowe i ekonomiczne. Doradztwo gospodarcze StarPlan, Warszawa.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2008 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.