Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Wielkopolskie


Wpisy
Sort By :
91. Kursy tańca Poznań
Do szkoły tańca Art of Move zapisać się może prawie każdy. Twórcy studia nie stawiają niepotrzebnych wymogów w sprawie wieku swoich kursantów. Właśnie z uwagi na to, oferta szkoleniowa podzielona została na parę grup wiekowych. Zarówno więc dzieci, jak i nastolatkowie oraz dorośli mogą bez kłopotów uczyć się swingu, jazzu, rumby, hip hopu czy tańca nowoczesnego. Szczegółowe informacje są na stronie internetowej.Studio tańca Art of Move, to najodpowiedniejsze miejsce do tego, aby rozpocząć naukę tańca albo też rozwinąć swoje umiejętności w tej dziedzinie. Grono zawodowych instruktorów, za którymi obok umiejętności stoją lata praktyki i doświadczenie, nauczy każdego jak tańczyć właściwie. Witryna internetowa Art of Move, to prawdziwa baza informacji dotyczących praktycznie wszystkiego, co z tym miejscem jest związane. Od rozkładów kursów, poprzez ceny tychże, aż po galerię zdjęć.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

92. Leszno Car Customs LCC
Pomysł na założenie klubu zawiązał się wśród grupy znajomych na innym portalu ogólnopolskim w październiku 2008.
Niedługo później zaczeliśmy się spotykać na naszych małych zlotach/spotach i powstało klubowe forum. Dzięki zaangażowaniu wielu osób klub rozwija się w szybkim tempie i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie zrzeszał wiele osób z mocnymi, efektownie tuningowanymi i cultowymi samochodami. Leszno Car Customs ma skupiać samochody o ponadprzeciętnych osiągach lub nietuzinkowym wyglądzie, a jego klubowicze tworzyć zgraną rodzinę pasjonatów.
Zatem, jeśli chcesz zostać jednym z Nas wyślij zgłoszenie oraz krótki opis swojego auta, czynnie uczestnicz w naszych spotach, udzielaj się na forum, a jeśli twój samochód będzie uznany za wyjątkowy szybko staniesz się jednym z nas.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

93. Agregaty prądotwórcze do traktórów
Systemy awaryjnego zasilania oferuje wielkopolska firma Generators World of Power. Naszą specjalnością jest sprzedaż i wynajem agregatów prądotwórczych stacjonarnych jak i przenośnych. Doświadczenie które zdobyliśmy podczas naszej działalności pozwala nam świadczyć Państwu usługi w profesjonalny sposób. Nasza baza ofert jest szeroka znajdują się w niej też między innymi motopompy, kontenery do montażu agregatów, agregaty rolnicze, przyczepy sygnalizacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

94. Drzwi drewniane Poznań
Firma Wójcik & Wójcik istnieje na rynku od blisko 20 lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży drzwi drewnianych na terenie całej Polski. Obecnie produkcja naszej firmy związana jest z drzwiami drewnianymi okleinowanymi naturalnymi fornirami. Drzwi drewniane są barwione w bardzo szerokie gamie kolorystycznej, okute w solidne zamki i zawiasy, ościeżnica posiada regulację. Jest to zatem produkt nowoczesny, ale też solidny przeznaczony do wieloletniej udanej eksploatacji. Ze względu na nasze indywidualne podejście do każdej realizacji drzwi cechują się niepowtarzalnością. Klient może wybierać spośród szerokiej gamy modeli, ale może również zaproponować własne rozwiązania wizualne.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

95. Auto pomoc Poznań
Firma Auto Pomoc Skrzypczak zajmuje się holowaniem pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. Nasza pomoc drogowa pracuje 24h na dobę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i staramy się jak najszybciej i najbezpieczniej dostarczyć uszkodzony pojazd do warsztatu mechanicznego przez Państwa wskazanego lub możemy polecić warsztat ponieważ współpracujemy z wieloma zaufanymi warsztatami samochodowymi w całej Polsce. Nasza firma posiada aktualną polisę OC przewoźnika co sprawia że każdy ładunek przez nas przewożony lub holowany jest ubezpieczony. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

96. Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. Poznań Plewiska, Katarzyna Liszyńska
W mojej ofercie znajdziecie Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych PZU dla osób prywatnych oraz firm. Pomogę wybrać Państwu ubezpieczenie OC, AC, NNW, domu, mieszkania lub firmy najlepiej spełniające Państwa wymagania. Działalność prowadzę na terenie Poznania i okolic. Wiele lat obecności na rynku oraz duże doświadczenie w sektorze ubezpieczeń gwarantują najwyższy poziom usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

97. Usługi hydrauliczne Poznań
Hydraulik w Poznaniu oferuje montaż urządzeń sanitarnych w Poznaniu (kabiny prysznicowej i armatury łazienkowej) oraz wykonuje przeróbki wewnętrznych sieci kanalizacyjnych. Hydraulik w Poznaniu bez problemu podłączy każdą umywalkę, wannę, baterię, sedes czy baterię wraz z przygotowaniem podejścia hydraulicznego, zamontuje także panel prysznicowy i inne dodatkowe elementy. Hydraulik w Poznaniu specjalizuje się również w montażu instalacji centralnego ogrzewania oraz wod-kan.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

98. Kancelaria prawna Gniezno
Kancelaria Prawna Sed-Lex oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom i instytucjom. Kancelaria zajmuje się rozwiązywaniem sporów prawnych na gruncie prawa cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Sed-Lex zapewnia porady prawne w sprawach spadkowych i majątkowych, zajmuje się windykacją należności oraz sporządza wszelkie niezbędne pisma procesowe. W ofercie kancelarii dla firm znajduje się consulting, pełna obsługa prawna, doradztwo, opiniowanie i tworzenie analiz ekonomiczno-prawnych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

99. P.H.U Techmix s.c.
Obsługujemy przedsiębiorstwa w branży: metalowej, drzewnej i budownictwie. Posiadamy także serwis elektronarzędzi gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Dostarczamy naszym klientom osprzęt do:
cięcia - tarcze do cięcia i szlifowani, kamienie ścierne, tarcze diamentowe, frezy piłkowe, piły tarczowe, brzeszczoty, piły taśmowe
wiercenia - wiertła kobaltowe, wiertła HSS, wiertła HM, wiertła trepanacyjne, piły otworowe
szlifowania - papier ścierne, krążki fibrowe, pasy bezkońcowe (wg zamówienia)

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

100. Giełda Nieruchomości
Serwis GiełdaNieruchomosci.pl to internetowa platforma, na której znajdują się ogłoszenia i oferty sprzedaży nieruchomości. Znajdziesz tu najtańsze mieszkania w Kaliszu, w Pleszewie, w Ostrowie Wielkopolskim i w regionie. GieldaNieruchomosci.pl działa tylko w internecie. Jest pierwszym i zarazem ostatnim miejscem poszukiwania i oferowania nieruchomości.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.