Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Nieruchomości


Wpisy
Sort By :
91. Sprzedaż Nieruchomości Warszaw
Primeresidential.pl to strona internetowa warszawskiej agencji nieruchomości Prime Residential. W mieście Warszawa sprzedaż mieszkań to nie lada wyzwanie. Z nami staje się to niezwykle proste, bo nasi doskonale wykwalifikowani agenci załatwiają większość formalności. W naszej na bieżąco aktualizowanej bazie znajduje się prawie 6 tysięcy nieruchomości takich jak: domy Warszawa, mieszkania, apartamenty Warszawa. Wszystkie oferowane przez nas obiekty cechuje wysoki standard, a jednocześnie rozsądna cena.Zachęcamy Państwa do zajrzenia na stronę internetową agencji nieruchomości primeresidential.pl. Nasza agencja działa od wielu lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w sprzedaży nieruchomości Warszawa i ich wynajmie. Domy warszawa, mieszkania i apartamenty Warszawa – w naszej bazie znajduje się ich prawie sześć tysięcy, a jest ona na bieżąco aktualizowana. Dzięki tak dużemu wyborowi u nas każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dom odpowiedni dla siebie. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

92. sprzedam mieszkanie szczecin
Agencja Nieruchomości to firma z szerokim wachlarzem usług. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów W naszymbazie mamy ponad 16 tysięcy ofert lokali Sprzedamy Twoją nieruchomość w szybkim czasie. Również świadczymy usługi finansowe. Firma Inwestor Finanse udzieli kredyt na korzystnych warunkach. Nie wiesz ile kosztuje Twoja nieruchomość? Potrzebujesz wyceny dla potrzeb sprzedaży? Wyceni Ci biegł rzeczoznawca majątkowy. Wyceny bezpłatne.Zapraszamy wszystkich szukających mieszkań bądź lokalu do wynajęcia. Jako jedyni z póśród innych biur wyróżniamy się przedewszystkim profesjonalizmem. Nasi klienci sa pod nasza opieką nawet po zakupie mieszkania.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

93. Prk7 nieruchomości
Prk7 Nieruchomości to warszawska spółka, parająca się budownictwem oraz obrotem lokali mieszkalnych. Na terenie województwa mazowieckiego postawiliśmy między innymi osiedla Lazurowe, Oliwska, Łomianki oraz inne. Obecnie zwiększamy naszą ofertę o domy w Skierdach i Markach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi standardami oraz stroną.

Blog PRK 7 nieruchomości zawiera informacje na temat przyszłych i realizowanych aktualnie inwestycji. Jako spółka deweloperska PRK 7 Nieruchomości działa już od 2003 r. Wraz z kolejnymi projektami spółka zdobywała coraz większe uznanie oraz umiejętności. Współpracujemy z armią fachowców z dziedziny elektryki, hydrauliki czy wykańczania powierzchni na ścianach oraz z innymi przedstawicielami budownictwa. Jest to gwarantem na to, że otrzymają Państwo do użytku dom o niezwykle wysokim standardzie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

94. Agencja Nieruchomości Lokal 2 Jerzy Wieczorek Katowice
Agencja Nieruchomości Lokal 2 zajmuje się pośrednictwem przy kupnie, sprzedaży oraz najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, kamienic, budynków jednorodzinnych, powierzchni biurowych, działek budowlanych, a także doradztwem z zakresu nieruchomości.
Biuro Lokal 2 uczestniczyło w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Biuro zatrudnia doświadczony zespół, pracujący od początku założenia firmy (1991r), w tym 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczy w doskonaleniu standardów zawodowych pośredników i podnoszeniu ich kwalifikacji zawodowych. Lokal 2 jest jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.
Posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Agencja Lokal 2 oferuje także systemy solarne wraz ze wszystkimi dokumentami gwarantującymi dofinansowanie przez NFOŚiGW.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

95. Warehouse
Jartom to pośrednik w zakresie nieruchomości magazynowych oferuje magazyny i centra logistyczne. Oferta Jartom przygotowana jest dla średnich i dużych firm. Jartom to warehouse o europejskim standardzie wyposażenia. Magazyny w ofercie Jartom to bezpieczne i funkcjonalne obiekty, spełniające surowe europejskie standardy użytkowania. Jartom współpracuje z największymi dostawcami powierzchni magazynowych w Polsce i Europie. Jartom to ogromna i wieloletnia praktyka w obszarze nieruchomości komercyjnych. Z powodzeniem pomagaliśmy przy wynajmie magazynów dla wielu dużych firm. Jartom ? najlepiej położone magazyny i centra logistyczne w całej Polsce. Pomagamy w negocjacjach.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

96. Gotowe domy
Osoby, które chcą kupić gotowe domy lub działki budowlane, położone w malowniczej okolicy w pobliżu Lasów Sękocińskich zapraszamy na stronę internetową sosnowadolina.pl. Oferujemy domy nowe, w nowoczesnym budownictwie, atrakcyjne, funkcjonalne, które spodobają się każdemu. Ładny dom w Słominie, z jednej strony pozwalający na bliskie obcowanie z naturą, a z drugiej strony położony niedaleko miasta (17 km od centrum Warszawy) może być spełnieniem Państwa marzeń. Więcej info na stronie sosnowadolina.pl.
Marzy się Państwu ładny dom, w malowniczej okolicy, z dala od warszawskiego gwaru i hałasu? Osiedle Sosnowa Dolina jest dla Państwa. Posiadamy gotowe domy oraz działki budowlane na sprzedaż w podwarszawskiej Słominie. Istniejące tam osiedle wybudowaliśmy od podstaw i stale je rozwijamy, mając w planach budowę boisk do piłki nożnej, club house, korty tenisowe, place zabaw, ścieżki rowerowe i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Atrakcyjne ceny! Więcej informacji na naszej stronie sosnowadolina.pl.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

97. Wspaniałe domy w okolicach Krakowa
Na polecanej witrynie znajdziemy takie oferty jak działka okolice Krakowa. Akson dba o odpowiedni stan nieruchomości, wykonuje najróżniejsze poprawki. Firma prowadzi współpracę z profesjonalistami wykonującymi przeglądy techniczne. Jeśli domy w okolicach Krakowa potrzebują konserwacji, to firma zatroszczy się o to. W propozycji można odnaleźć mieszkania w stolicy małopolski, a także działki koło Krakowa. Dzięki doświadczeniu firma z powodzeniem funkcjonuje jako zarządca nieruchomości Kraków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny tych, których interesuje kupno działki i innych nieruchomości w okolicach Krakowa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

98. domy w górach
Deweloper MODESTO z małopolski przedstawia domy drewniane w Osadzie Gorce przy granicy z Gorczańskim Parkiem Narodowym. Osiedle domów jednorodzinnych położone jest 900m n.p.m. Z okien rozpościera się górski krajobraz, Pieniny oraz Jezioro Czorsztyńskie. W pobliżu stawiany jest wyciąg narciarski dla amatorów zimowych szaleństw. W okresie letnim można skorzystać z oferty przystani żeglarskich i plaż Jeziora Czorsztyńskiego. Położona 100 metrów niżej Osada Gorce II oferuje piękny widok krajobrazu Beskidu Wyspowego. Amatorów śniegowych szaleństw zapraszają do siebie fantastyczne stoki narciarskie, kuligi i trasy skuterów śnieżnych.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

99. Real Estate Monitor
Portal poświęcony inwestycjom na polskim rynku nieruchomości komercyjnych - informacje, artykuły, raporty, analizy (wersja polska i angielska). Czytają nas osoby i instytucje zaangażowane w proces inwestycyjny - inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, architekci, prawnicy, bankowcy, zarządcy, agencje doradcze. Interesują nas następujące nieruchomości: biurowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe, sportowe, edukacyjne, kulturalne, służby zdrowia, a także inwestycje drogowe, kolejowe i prowadzone na lotniskach. Poruszamy też kwestie związane z rynkiem kapitałowym oraz z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

100. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - Lipnica Mała
Działalność firmy MONTANUS obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościam głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Lipnica Mała. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Firma nasza zajmuje się profesjonalnie pośrednictwem w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.