Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Tłumacze przysięgli


Wpisy
Sort By :
1. Tłumacz francuskiego - HOH Group
Michał Chojnowski to założyciel Biura Tłumaczeń HOH Group, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od wielu lat. Siedziba biura znajduje się w Krakowie przy Nowej Hucie gdzie masz możliwość odwiedzić nas samodzielnie oraz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy. Prowadzimy zlecenia również na odległość, materiały można wysłać nam mailem bądź pocztą. Tłumaczymy na wiele języków takich jak angielski, hiszpański, francuski, ukraiński oraz inne. Szczegóły usługi widoczny jest na naszej witrynie online, na której znajduje się sporo ciekawych materiałów. Wiemy, że prowadzenie działalności wiąże się z zawodowstwem w obsłudze konsumenta, dlatego pilnujemy aby wszystkie nasze tłumaczenia były na doskonałym pułapie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 30, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. centrumtlumaczen.pl
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, jaką proponuje nasze biuro tłumaczeń w Warszawie. Naszą wycenę robimy w bardzo krótkim czasie do około godziny. Tłumaczenie dokumentów odbywa się u nas zawsze szybko i sprawnie. Tłumaczymy z minimum formalności, aby nasi klienci mieli komfort. Posiadamy profesjonalną obsługę, która zawsze jest chętna do pomocy i odpowie na wszystkie pytania. Mamy bardzo atrakcyjne ceny naszych tłumaczeń. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Służymy pomocą.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 3, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Katarzyna Bożek - Tłumaczenia Chrzanów
W biurze tłumaczeń Katarzyny Bożek wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce z wielu języków, m. in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, duński, hiszpański i szwedzki. Tłumaczenia zwykłe i przysiegle z różnych języków i w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Tłumaczymy różne rodzaje tekstów i dokumentów - prywatną korespondencję, materiały reklamowe, instrukcje, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty samochodowe, oraz opisy technologiczne czy specjalistyczne materiały medyczne

Kategoria:

Data wpisu: Apr 25, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dolmatio - tłumaczenia polsko-niemieckie
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie wykonanych tłumaczeń to jak najbardziej warto postawić na ofertę firmy Dolmatio, która specjalizuje się w tłumaczeniach na niemiecki. Korzystanie z jej usług daje tym samym doskonałe rezultaty i jest bardzo przyjemne dla wszystkich osób. Można tym samym na jej produktach bardzo dużo zyskać i być naprawdę szczęśliwym z postawienia na te dla siebie. Samo korzystanie z nich będzie bowiem niesamowicie opłacalne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Tłumaczenia przysięgłe
Do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorców. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, znamy ponad czterdzieści języków i zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i niskie ceny. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 12, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. tlumaczwodzislaw.pl : tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka niemieckiego Maria Siemaszkiewicz jest tłumaczem przysięgłym od 1986 roku, kiedy to zdaniu egzaminów państwowych została wpisana na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Jest ona absolwentką wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla mieszkańców i instytucji publicznych z terenu powiatu Wodzisław Śląski wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne. Jako tłumacz specjalizuje się tłumaczeniu tekstów z takich dziedzin jak medycyna, prawo i ekonomia. Na swojej stronie internetowej publikuje aktualny cennik oferowanych tłumaczeń.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 29, 2017 Odwiedzin: 8 Ocena: 5.00 Głosów: 5

Member Reviews Visitor Ratings

7. wwojtowicz.pl
Wojciech Wójtowicz od 2007 roku pracuje w zawodzie tłumacza języka francuskiego. Zdobył on bogate doświadczenie, studiując w Polsce i za granicą oraz współpracując z przedsiębiorstwami i instytucjami z różnych dziedzin gospodarki i życia społecznego. Pan Wojciech przekłada zarówno ustnie, jak i pisemnie. Wykonuje tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, prawnicze, artykuły prasowe i teksty literackie. Masz tekst do przetłumaczenia? Zadzwoń – 516 123 095, lun napisz – morfemww@gmail.com.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. translator24.pl
Tłumacz przysięgły języka francuskiego może być w dzisiejszych czasach zamówiony przez sieć. Jeśli jesteś osobą, która chce wybrać dla siebie masę tego typu interesujących rozwiązań, to koniecznie sprawdź ludzi, którzy od dawna oferują ci tego typu środki. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową translator24.pl gdzie znajdziesz mnóstwo interesujących informacji na ten temat. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego jest również przez nas zatrudniany, dlatego jeśli zależy ci na perfekcyjnych rozwiązaniach tego typu, to koniecznie sprawdź te zdumiewające możliwości, które obecnie dla ciebie mamy. Z naszą firmą na pewno bardzo skutecznie i sprawnie dobierzesz dla siebie interesujące rozwiązania, jeśli chodzi o tłumaczenia. Wykorzystywanie tych zdumiewających rozwiązań sprawi, że bez problemu dobierzesz perfekcyjną jakość tłumaczeń.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Tłumaczenia wrocław
Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe angielski w mieście Wrocław to oferta jakie przygotowało Biuro Tłumaczeń Wrocław. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zamówione przez Ciebie tłumaczenia przysięgłe angielski będą przygotowane w sposób profesjonalny, rzetelny i na czas to sprawdź nas. Wieloletnie doświadczenie, obsługa klientów indywidualnych i firm, przystępne ceny to wszystko zagwarantuje tobie tłumacz języka angielskiego Wrocław

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Biuro tłumaczeń Katowice, tłumaczenia ekspresowe-Tecnico
Biuro tłumaczeń Katowice Tecnico- to nowoczesna firma oferująca usługi przekładu dla klientów indywidualnych, firm, instytucji. Tecnico obsługuje klientów z całej Polski m.in. Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Lublin, Szczecin itd. Wysokiej jakości tłumaczenia Katowice po korzystnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione), tłumaczenia specjalistyczne to nasz priorytet! Jesteśmy tłumaczami języka angielskiego i niemieckiego, oraz współpracujemy z zespołem specjalistów różnych języków:
-tłumaczenia rosyjski
-tłumaczenia francuski
-tłumaczenia włoski
-tłumaczenia chiński itd.
Nasza specjalizacja to: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, medyczne, prawnicze, marketingowe, biznesowe itd. Biuro Tłumaczeń Tecnico podejmie się przekładu każdego zlecenia, gdyż współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami specjalistycznymi, i specjalistami różnych branż: energetyka, elektryka, mechanika, budownictwo, ochrona środowiska, technika, handel, medycyna, prawo, marketing/reklama itd. Tłumaczymy każdy dokument na czas a nawet przed! Tłumaczenia ekspresowe- szybko i tanio. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.