Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przemysł morski


Wpisy
Sort By :
1. Virgamet Stal jakościowa
Działalność Virgamet to gwaratntujący zadawolonie punkt zakupowy dla działów zaopatrzenia poszukujących wyrobów hutniczych w unikalnych gatunkach stopowych i wysokostopowych, który działa od 2016 roku.

Realizujemy dostawy materiałów konstrukcyjnych oraz stali nierdzewnych, od których wymaga się zachowania szczególnych własności mechanicznych, przystosowania do pracy w środowisku wysokich temperatur, styczności trudnych i żrących substancji, spalin oraz pary.

Oferowane wyroby wykorzystywane są do produkcji zbiorników, części kotłów, rurociągów, łopatek turbin, specjalistycznych śrub i nakrętek, osi pojazdów, cięgieł, łożysk, kół zębatych, instalacji do transportu związków chemicznych, czy też wymienników ciepła.

Importowane surowce dostarczane są niezmiennie z certyfikatami jakości, wg norm krajowych i zagranicznych DIN, ISO, EN, PN, GOST, TU, AISI, ASTM, oraz ASME.

Naszą specjalizacją są stale duplex, super i lean duplex, które dostarczamy w postaci blach, rur, odkuwek, prętów oraz drutów. Gatunki te są dedykowane dla przemysłu morskiego, stoczniowego, oraz przemysłu chemicznego - azotowego.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 23, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. naciąg elastyczny - EVERLIN.pl
Guma treningowa lub naciąg elastyczny to dwa z wielu produktów jakie oferuje firma EVERIN. Doświadczenie EVERLIN pozwala na produkowanie wysokiej jakości lin polipropylenowych, które potwierdza certyfikat NATO. Surowce jakie EVERIN wykorzystuje pochodzą z wysokogatunkowych produktów. Firma potwierdza, że praca i zaangażowanie jaką poświęca, przekłada się w pełni na satysfakcję klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Balustrady i meble ze stali nierdzewnej
Firma Inopleks aktywizuje się w wyrobie oraz sprzedaży wysokiej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej jak również plexi. Oferta obejmuję w szczególności produkty użytkowane w restauracjach jak na przykład: okapy gastronomiczne, to także wyposażenie sklepów, biur oraz komponenty wystroju pomieszczeń, jak: balustrady ze stali nierdzewnej. Firma gwarantuje szybki termin realizacji zleceń, rzetelną obsługę także konkurencyjne ceny. Dodatkowo firma realizuje usługi w kwestii gięcia plexi czy cięcia laserem. Wiadomości szczegółowe tyczące się propozycji firmy zawarte są na witrynie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.