Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przemysł stoczniowy


Wpisy
Sort By :
1. http://wemaa.pl - Myjki wysokociśnieniowe
Polski producent pomp ciśnieniowych i myjek wysokociśnieniowych zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Wam produkt, który będzie spełniał Wasze oczekiwania. Czyszczenie rurociągów czy antykorozja betonu przy użyciu myjki Wemaa jest dużo prostsze. Te wszystkie akcesoria UHP mają szczególne zastosowanie w przemyśle oraz jego szczepach. Produkujemy urządzenia o ciśnieniu roboczym 500 – 1000 bar oraz urządzenia ultra wysokich ciśnień 1500 – 2800 bar. Zobacz więcej na http://wemaa.pl.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 19, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. Virgamet Stal jakościowa
Działalność Virgamet to gwaratntujący zadawolonie punkt zakupowy dla działów zaopatrzenia poszukujących wyrobów hutniczych w unikalnych gatunkach stopowych i wysokostopowych, który działa od 2016 roku.

Realizujemy dostawy materiałów konstrukcyjnych oraz stali nierdzewnych, od których wymaga się zachowania szczególnych własności mechanicznych, przystosowania do pracy w środowisku wysokich temperatur, styczności trudnych i żrących substancji, spalin oraz pary.

Oferowane wyroby wykorzystywane są do produkcji zbiorników, części kotłów, rurociągów, łopatek turbin, specjalistycznych śrub i nakrętek, osi pojazdów, cięgieł, łożysk, kół zębatych, instalacji do transportu związków chemicznych, czy też wymienników ciepła.

Importowane surowce dostarczane są niezmiennie z certyfikatami jakości, wg norm krajowych i zagranicznych DIN, ISO, EN, PN, GOST, TU, AISI, ASTM, oraz ASME.

Naszą specjalizacją są stale duplex, super i lean duplex, które dostarczamy w postaci blach, rur, odkuwek, prętów oraz drutów. Gatunki te są dedykowane dla przemysłu morskiego, stoczniowego, oraz przemysłu chemicznego - azotowego.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 23, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. Nagrobki
Rzetelnie przygotowane wyroby w oparciu o granit, między innymi grobowce oraz tablice nagrobkowe to znak rozpoznawczy Kurnicki Zakład Kamieniarski Strzegom. Jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu właśnie takich produktów, jeżeli poszukujesz specjalistów którzy wiedzą jak dopasować odpowiednie projekty, przygotować wyroby z granitu i do tego w przystępnych cenach to trafiłeś w samo sedno. Wieloletnie doświadczenie, liczne realizacje na nagrobki, a wszystko to wyroby z granitu najwyższych lotów. Sprawdź pełną ofertę

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Pompy wielostopniowe
Firma FENIX Alfred Ołowniku jest prowadzona przez wyspecjalizowanych specjalistów branży morskiej. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do statków i okrętów. Współpracujemy z producentami części okrętowych z Japonii i Korei, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny i najlepszą jakość. Oferowany przez nas asortyment produkowany jest przez renomowane firmy i spełnia najwyższe standardy.Nasza oferta to przede wszystkim sprzedaż części do generatorów, wirówek, sprężarek, pomp i silników. W naszej ofercie znajdą Państwo min.: pompy wody, filtry paliwa, filtry powietrza, filtry wody, zawory kulowe, pompy olejowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy odśrodkowe, zawory motylkowe, pompy pionowe, pompy wielostopniowe, pompy ściekowe. Swoją ofertę kierujemy do armatorów z kraju i zza granicy. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz najniższe ceny.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.