Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Różne Inne > Zjawiska paranormalne


Wpisy
Sort By :
1. Naturalne miody pszczele
Naturalny miód pszczeli, najlepsza pasieka i szeroki wybór produktów? Oczywiście zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów w miejscu takim jak pasieka Dutkowiak. Wieloletnie doświadczenie, doskonale przygotowane gospodarstwo pszczelarskie gdzie znajdziecie pyłek kwiatowy, naturalny miód pszczeli czy też coś takiego jak pierzga, propolis. Zachęcamy do współpracy, wybierajcie tylko profesjonalistów w tym zakresie

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Horoskopy dzienne i wróżby z tarota
Na portalu Salon Tajemnic znajdziesz sporą dawkę ezoteryki i zjawisk paranormalnych. Wśród kobiet z pewnością znajdują się takie, które są ciekawskie nadchodzących wydarzeń. Nie wszystkie są cierpliwe, dlatego zdarza się, że korzystają z metod niekonwencjonalny, aby móc przewidzieć przyszłe wydarzenia, zamiast zdać się na przeczucie i intuicję. W horoskopach szukają wsparcia i nadziei na leszy czas wierząc, że interpretacja pozwoli im bardziej zrozumieć przyszłe wydarzenia. Z kolei w przypadku wróżb największym powodzeniem cieszą się wróżki wykonujące usługi z tarota, których odbiorcami są również kobiety.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

3. Wróżka. Wróżby
Serdecznie zapraszam na moją witrynę internetową na której zapoznasz się z moją bogatą ofertą dotyczącą wróżenia z kart tarota. Zajrzyjmy wspólnie w Twoją przyszłość i znajdźmy sposób, żeby pokierować los we właściwą stronę. Karty tarota pokazują co było i co jest i co będzie się działo w Twoim życiu. Często liczymy w życiu na to, że ktoś podpowie nam czy decyzja, którą zamierzamy podjąć jest słuszna czy też nie. Chcielibyśmy wiedzieć, czy przyniesie nam ona sukces, czy raczej sprawi, że poniesiemy porażkę. Stosunkowo popularne jest zasięganie opinii u wróżek. Dobry wróżbita potrafi wyciągnąć człowieka z depresji i sprawić, że zobaczy on zielone światełko na swojej drodze. Zatem zapraszam na moja stronę internetową i skorzystanie z porad moich kart tarota.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

4. Wszechstronne prace alpinistyczne
WZWYŻ oferuje profesjonalne usługi przy wykorzystaniu metod alpinistycznych. Prace wysokościowe wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy sprzętu alpinistycznego. Wykonywane prace alpinistyczne to np. naprawa instalacji odgromowej. W zakres usług firmy wchodzi montaż konstrukcji stalowych. Specjalnością WZWYŻ jest malowanie kominów i innego rodzaju wyższych obiektów. Omawiana oferta obejmuje sporządzanie ekspertyz np. elewatorów. W dodatku znaczące miejsce w ofercie zajmuje także np. pielęgnacja drzew.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Latające mięso
Zakład mięsny Mościbrody to najlepszej jakości, jedyne w swoim rodzaju paranormalne, latające mięso - w szczególności latająca wieprzowina, boczek oraz lotne wyroby tradycyjne mięsne jak latające wędliny i fruwające wędzonki. Nasze zakłady spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jakości, choć z całą pewnością nie można powiedzieć, że są normalne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Tarot
Tarot od wieków budził respekt i zachwyt wśród ludzi. Karty Tarota posiadają moc, którą staram się wykorzystywać jak najbardziej na Państwa korzyść. Karty Tarota są skuteczne. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez kart Tarota. Od bardzo dawna jego dobroczynność są w stanie potwierdzić osoby profesjonalnie zajmujące się prognozowaniem przyszłości. Tarot pośród innych kart wyróżnia się duża symboliką oraz dużymi możliwościami jej interpretacji.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Wrozby
We wróżbach doszukujemy się przede wszystkim rady, pomocy i wsparcia. Mając świadomość tego co nas czeka, jesteśmy w stanie bardziej kontrolować nasz los, a to co nas w życiu spotka zarówno dobrego jak i złego potrafimy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego zmierzamy. Zapraszamy do portalu omawiającego większość rodzajów wróżb. Numerologia, tarot, chiromancja, wróżby andrzejkowe, wróżby walentynkowe oraz wiele innych. Zapraszamy

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

8. Wrozki
Tarot Wróżki Otylii. Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad tym jak będzie wyglądało wasze życie w przyszłości ? Jak potoczą się Wasze losy jaki i losy Waszych bliskich ? Jestem wróżką - tarocistką, nazywam się Otylia Wrzos i z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na seans z kartami Tarota - mogę Państwu zagwarantować satysfakcję z moich wróżb. Tarot jest przydatną wskazówką w dzisiejszym, zabieganym świecie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Wróżby miłosne
Wróżby miłosne - Na tym portalu świadczę usługi polegające na wróżeniu miłosnym. Wróżby miłosne są w tym momencie i zawsze były najbardziej popularną usługą wróżbiarstwa. Posiadam bardzo wielu zadowolonych klientów - wystarczy poczytać opinie o mnie w internecie. Przy wróżeniu posługuję się kartami Tarota, które wspieram numerologią, całość wróżby przesyłam do Państwa e-mailem. Zapraszam serdecznie - Wróżka Otylia

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.