Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Nauka angielskiego


Wpisy
Sort By :
1. Szkolenia językowe Multilingua.edu.pl
W centrum językowym Multi Lingua znajdziesz szeroką ofertą dla swoich kursantów. Kursy są prowadzone przez doświadczonych lektorów, wymiennie z native speakerami. Edukacja obejmuje bezpłatny test językowy. To także szkolenia dla obcokrajowców z języka polskiego. Obok szkolnictwa szkoła oferuje również tłumaczenia.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 14, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Three Lions kursy angielskiego online, Kraków
Chcesz uczyć się angielskiego? Three Lions szkoła angielskiego w Krakowie zaprasza dzieci, studentów i dorosłych na lekcje grupowe i indywidualne. Nasza szkoła języków obcych oferuje szeroką gamę skutecznych kursów języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Czeka na Ciebie wysokiej jakości i efektywny trening w komfortowych warunkach.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 25, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. korepetycjegdynia - korepetycje chemia gdynia
Nie każdy posiada tzw. „ścisły umysł”, nie ma wrodzonych umiejętności dedukcji i kojarzenia zagadnień przyrodniczo-matematycznych. Czasem szkoła nie jest w stanie przekazać informacji w taki sposób, aby trafiły one do ucznia i zostały zapamiętane. Wtedy na pomoc przychodzi serwis korepetycjegdynia.pl. Posiadamy ogromną bazę korepetytorów z fizyki, chemii, matematyki, biologii czy innych przyrodniczych przedmiotów. Nauka z Nami to przyjemność i najwyższy standard edukacji.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 21, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Angielski dla firm Gliwice
Linguastrefa jest to podmiot, który w głównej mierze zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju kursów językowych dla pracowników firm oraz dla osób indywidualnych. Oferta jest bardzo mocno rozbudowana, aczkolwiek w sposób szczególny będziemy w tym miejscu wskazywali na taki aspekt, jakim są kursy profilowane. Na pewno można powiedzieć, iż współcześnie mamy do czynienia z bardzo dużym zapotrzebowaniem na tego typu kursy, toteż na pewno też należy wskazać na to, że te kursy mają wzięcie. Angielski lekcje indywidualne Gliwice to jeden z tych elementów owej oferty, który cieszy się obecnie bardzo dużym powodzeniem, aczkolwiek na pewno nie jest to jedyny element wart naszej uwagi ? jest ich znacznie więcej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 14, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Helen Doron English
Każde dziecko, które chce się nauczyć języka angielskiego powinno skorzystać z usług sieci naszych szkół językowych. Działamy na rynku od bardzo wielu lat i oferujemy angielski dla dzieci. Szkolimy zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i młodzież w wieku do 19 lat. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy pozna język angielski.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent
Naucz się z nami języka angielskiego, niemieckiego, a może francuskiego lub hiszpańskiego? Oferta Szkoły Językowej Akcent w Poznaniu jest naprawdę bogata. Nie tylko pod względem liczby języków, których można się u nas pouczyć, ale także poziomów i rodzajów kursów językowych, które prowadzimy. Zajęcia w naszej szkole przeznaczone są dla dorosłych, dla dzieci oraz młodzieży, mamy kursy językowe dla firm (koszt i zakres nauki do uzgodnienia), a nawet wyjazdy językowe dla młodzieży szkolnej i półkolonie dla dzieci. Przy każdej formie nauki nasi doświadczeni lektorzy kładą nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz dopasowanie tempa nauki do kompetencji i posiadanej wiedzy uczestników.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu - Golden Fox
Golden Fox to Centrum Języka Angielskiego, w którym realizowana jest misja "Każdy Polak mówi po angielsku". W jej realizacji fundamentem staje się oczywiście nauka języka. Nauka wypełniona pasją, która pozwala przyswajać język w sposób daleki od tradycyjnej szkoły. W sposób, który stawia przede wszystkim na przyjazne podejście do języka, czy poczucie humoru. Pod tym względem jest to wyjątkowa szkoła języka angielskiego. Goldenfox wyznacza nowe wymiary w jego nauce, nadaje jej nowy rytm i charakter. Dzięki temu ta angielska szkoła językowa Wrocław poprzez organizowane kursy i warsztaty skutecznie zaspokaja potrzeby rozwoju zawodowego i osobistego swoich klientów. Tu uczy się, przez wielkie U. Ale nie tylko. Szkoła oferuje również usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych a także możliwość uzyskania certyfikatu językowego, w tym z języka francuskiego.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Biuro tłumaczeń ARTE ET LINGUA
Pracując już przeszło dwanaście lat doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość oferowanych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia pisemne (zarówno zwykłe jak i uwierzytelnione) jak i ustne (realizowane na terenie całego kraju). Oferujemy Państwu bezpłatną wycenę tłumaczenia przygotowywaną na podstawie dokumentów źródłowych jak również bezpłatne demo tłumaczenia (realizowane dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych). Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych bezpośrednio na nasz adres email widoczny w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej. Na zapytania ofertowe reagujemy najdalej do sześćdziesięciu minut. Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie w komunikacji międzyludzkiej.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Nauka języka angielskiego Warszawa
Szkoła językowa Akces ? Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich ludzi, chcących fachowych jak też skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces ? Benefit mają sposobność pobierać naukę też z języka niemieckiego, francuskiego czy też hiszpańskiego. Szkoła swe placówki ma na różnych obszarach Polski. Osoby z miast takich jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces ? Benefit. Profesjonaliści tam pracujący już od początków współdziałania wychodzą naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed ostatecznym dopisaniem się do kursu języka angielskiego bądź też francuskiego, ma możliwość zapisać się na zajęcia próbne. Natomiast wszystkie lekcje odbywają się w niedużych zespołach, dzięki czemu nauka języka przebiega w odpowiednich okolicznościach.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Angielski dla firm Warszawa, Korepetycje angielski Warszawa
You Can Speak English to szkoła oferująca Państwu angielski dla firm Warszawa, a także korepetycje angielski Warszawa. Prowadzimy zajęcia w naszej placówce, jak i w Państwa firmie czy domu. Oferujemy naukę angielskiego prowadzoną przez doświadczoną lektorkę języka angielskiego, która posiada 10-letnie doświadczenie w renomowanych Warszawskich szkołach i dużych firmach. Angielski dla firm Warszawa to usługa, dzięki której pracownicy Twojej firmy poznają język biznesowy, który pozwoli im na odbywanie rozmów biznesowych z partnerami z zagranicy. Na podstawie ustnej analizy dokonujemy doboru najbardziej trafnego materiału dla odpowiedniego stopnia zaawansowania naszych słuchaczy. Zapraszamy na naszą stronę www.youcanspeakenglish.pl w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.