Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe


Wpisy
Sort By :
1. ESLBrains.com - Advanced Business English Lessons Plans
Szukasz materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języka angielskiego? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę eslbrains.com. Korzystając z naszego serwisu znajdziesz wiele gotowych konspektów lekcji w formie wideo oraz w formacie PDF. Nasze konspekty lekcji do nauki m.in. business english zostały stworzone z myślą o wszystkich nauczycielach angielskiego. Można znaleźć u nas wiele innych zakresów tematycznych. Konspekty lekcji do pobrania za drobną opłatą oraz bezpłatnie.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 13, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. edubears.pl - angielski dla dzieci
Chcesz się uczyć? chcesz się rozwijać? Dbasz o dziecko? Angielski dla dzieci to nasza oferta dla Twojego malucha. Zapraszamy do współpracy, która zawsze się opłaca. Dzieciaki są zachwycone naszymi lekcjami. Edubears to doskonała nauka w dobrej cenie. Z naszą szkołą objaśnia się świat. Nasza nauka to doskonała sprawa i najlepszy rozwój. Z nami osiągniesz wszystko to, co najlepsze.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 21, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Szkoła językowa ILT Kraków - kursy języka angielskiego, niemieckiego
Język angielski ma ogromny potencjał w dzisiejszych czasach. Bez niego trudno jest znaleźć pracę czy dostać się do dobrej szkoły, a dzieci uczą się go już od najmłodszych lat. Czas podszlifować i Twój język! Koniecznie sprawdź kursy języka angielskiego organizowane przez szkołę ILT Kraków. Dowiedz się szczegółów na stronie internetowej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 5, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Helen Doron English
Każde dziecko, które chce się nauczyć języka angielskiego powinno skorzystać z usług sieci naszych szkół językowych. Działamy na rynku od bardzo wielu lat i oferujemy angielski dla dzieci. Szkolimy zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i młodzież w wieku do 19 lat. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy pozna język angielski.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Angielski Gliwice - Marta Pawlikowska
Nauka języka obcego dla wielu osób jest trudna, ponieważ wstydzą się one mówić. Boją się oceniania przez innych, zbyt dużej liczby popełnianych błędów, a w ten sposób nie ma możliwości osiągnięcia dobrych efektów. Najlepsza szkoła Marty Pawlikowskiej korzysta z nowoczesnych metod, dzięki którym uczniowie od początku stykają się z obcojęzycznym środowiskiem. Porozumiewają się w języku obcym już od przekroczenia progu szkoły, a nie jedynie podczas krótko trwających zajęć. Dostają szansę wielokrotnego powtarzania zadanego materiału, co także jest idealnym sposobem na przyswajanie nowych porcji wiedzy. Do tego atmosfera wzajemnej pracy, szacunku, zaufania, a przede wszystkim wprowadzenie gier, zabaw i innych atrakcyjnych form daje większą motywację, zachęca. Prowadzi do osiągnięcia pożądanego poziomu znajomości języka obcego w czasie zdecydowaniem krótszym.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Polski dla obcokrajowców
Każdy cudzoziemiec może dzięki kursowi języka online szybko poznać jego podstawy. Polski dla obcokrajowców to rzecz, którą warto polecić wszystkim tym, którzy mają w Polsce bliskie osoby czy chcą tutaj pracować. Ułatwi im to niezwykle wiele rzeczy, a nie wymaga dużego poświęcenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl
Oferujemy w naszym wydawnictwie między innymi oryginalne fiszki, które służą do nauki 12 języków obcych. W naszym wydawnictwie zapewniamy również kursy do efektywnej nauki słownictwa a także gramatyki oraz słowniki, książki w językach obcych oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w ramach naszej strony firmowej!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent
Naucz się z nami języka angielskiego, niemieckiego, a może francuskiego lub hiszpańskiego? Oferta Szkoły Językowej Akcent w Poznaniu jest naprawdę bogata. Nie tylko pod względem liczby języków, których można się u nas pouczyć, ale także poziomów i rodzajów kursów językowych, które prowadzimy. Zajęcia w naszej szkole przeznaczone są dla dorosłych, dla dzieci oraz młodzieży, mamy kursy językowe dla firm (koszt i zakres nauki do uzgodnienia), a nawet wyjazdy językowe dla młodzieży szkolnej i półkolonie dla dzieci. Przy każdej formie nauki nasi doświadczeni lektorzy kładą nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz dopasowanie tempa nauki do kompetencji i posiadanej wiedzy uczestników.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu - Golden Fox
Golden Fox to Centrum Języka Angielskiego, w którym realizowana jest misja "Każdy Polak mówi po angielsku". W jej realizacji fundamentem staje się oczywiście nauka języka. Nauka wypełniona pasją, która pozwala przyswajać język w sposób daleki od tradycyjnej szkoły. W sposób, który stawia przede wszystkim na przyjazne podejście do języka, czy poczucie humoru. Pod tym względem jest to wyjątkowa szkoła języka angielskiego. Goldenfox wyznacza nowe wymiary w jego nauce, nadaje jej nowy rytm i charakter. Dzięki temu ta angielska szkoła językowa Wrocław poprzez organizowane kursy i warsztaty skutecznie zaspokaja potrzeby rozwoju zawodowego i osobistego swoich klientów. Tu uczy się, przez wielkie U. Ale nie tylko. Szkoła oferuje również usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych a także możliwość uzyskania certyfikatu językowego, w tym z języka francuskiego.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Szkoła językowa Skrivanek
Jesteśmy jedną z największych firm translatorskich w Polsce i specjalizujemy się w kursach językowych dla firm i instytucji. Prowadzimy zarówno szkolenia ogólne, jak i biznesowe i branżowe. Jeśli pragniesz znacznie podnieść kompetencje językowe Twoich pracowników to nie wahaj się korzystać z naszych usług. Pomożemy Twoim pracownikom podszkolić słownictwo specjalistyczne i sprawimy, że osiągną swobodę w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w środowisku biznesowym.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.