Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe


Wpisy
Sort By :
1. Szkoła językowa ILT Kraków - kursy języka angielskiego, niemieckiego
Język angielski ma ogromny potencjał w dzisiejszych czasach. Bez niego trudno jest znaleźć pracę czy dostać się do dobrej szkoły, a dzieci uczą się go już od najmłodszych lat. Czas podszlifować i Twój język! Koniecznie sprawdź kursy języka angielskiego organizowane przez szkołę ILT Kraków. Dowiedz się szczegółów na stronie internetowej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 5, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Helen Doron English
Każde dziecko, które chce się nauczyć języka angielskiego powinno skorzystać z usług sieci naszych szkół językowych. Działamy na rynku od bardzo wielu lat i oferujemy angielski dla dzieci. Szkolimy zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i młodzież w wieku do 19 lat. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy pozna język angielski.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Angielski Gliwice - Marta Pawlikowska
Nauka języka obcego dla wielu osób jest trudna, ponieważ wstydzą się one mówić. Boją się oceniania przez innych, zbyt dużej liczby popełnianych błędów, a w ten sposób nie ma możliwości osiągnięcia dobrych efektów. Najlepsza szkoła Marty Pawlikowskiej korzysta z nowoczesnych metod, dzięki którym uczniowie od początku stykają się z obcojęzycznym środowiskiem. Porozumiewają się w języku obcym już od przekroczenia progu szkoły, a nie jedynie podczas krótko trwających zajęć. Dostają szansę wielokrotnego powtarzania zadanego materiału, co także jest idealnym sposobem na przyswajanie nowych porcji wiedzy. Do tego atmosfera wzajemnej pracy, szacunku, zaufania, a przede wszystkim wprowadzenie gier, zabaw i innych atrakcyjnych form daje większą motywację, zachęca. Prowadzi do osiągnięcia pożądanego poziomu znajomości języka obcego w czasie zdecydowaniem krótszym.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Polski dla obcokrajowców
Każdy cudzoziemiec może dzięki kursowi języka online szybko poznać jego podstawy. Polski dla obcokrajowców to rzecz, którą warto polecić wszystkim tym, którzy mają w Polsce bliskie osoby czy chcą tutaj pracować. Ułatwi im to niezwykle wiele rzeczy, a nie wymaga dużego poświęcenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl
Oferujemy w naszym wydawnictwie między innymi oryginalne fiszki, które służą do nauki 12 języków obcych. W naszym wydawnictwie zapewniamy również kursy do efektywnej nauki słownictwa a także gramatyki oraz słowniki, książki w językach obcych oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w ramach naszej strony firmowej!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Kursy językowe w Poznaniu - Szkoła Akcent
Naucz się z nami języka angielskiego, niemieckiego, a może francuskiego lub hiszpańskiego? Oferta Szkoły Językowej Akcent w Poznaniu jest naprawdę bogata. Nie tylko pod względem liczby języków, których można się u nas pouczyć, ale także poziomów i rodzajów kursów językowych, które prowadzimy. Zajęcia w naszej szkole przeznaczone są dla dorosłych, dla dzieci oraz młodzieży, mamy kursy językowe dla firm (koszt i zakres nauki do uzgodnienia), a nawet wyjazdy językowe dla młodzieży szkolnej i półkolonie dla dzieci. Przy każdej formie nauki nasi doświadczeni lektorzy kładą nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz dopasowanie tempa nauki do kompetencji i posiadanej wiedzy uczestników.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Szkoła języka angielskiego we Wrocławiu - Golden Fox
Golden Fox to Centrum Języka Angielskiego, w którym realizowana jest misja "Każdy Polak mówi po angielsku". W jej realizacji fundamentem staje się oczywiście nauka języka. Nauka wypełniona pasją, która pozwala przyswajać język w sposób daleki od tradycyjnej szkoły. W sposób, który stawia przede wszystkim na przyjazne podejście do języka, czy poczucie humoru. Pod tym względem jest to wyjątkowa szkoła języka angielskiego. Goldenfox wyznacza nowe wymiary w jego nauce, nadaje jej nowy rytm i charakter. Dzięki temu ta angielska szkoła językowa Wrocław poprzez organizowane kursy i warsztaty skutecznie zaspokaja potrzeby rozwoju zawodowego i osobistego swoich klientów. Tu uczy się, przez wielkie U. Ale nie tylko. Szkoła oferuje również usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych a także możliwość uzyskania certyfikatu językowego, w tym z języka francuskiego.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Szkoła językowa Skrivanek
Jesteśmy jedną z największych firm translatorskich w Polsce i specjalizujemy się w kursach językowych dla firm i instytucji. Prowadzimy zarówno szkolenia ogólne, jak i biznesowe i branżowe. Jeśli pragniesz znacznie podnieść kompetencje językowe Twoich pracowników to nie wahaj się korzystać z naszych usług. Pomożemy Twoim pracownikom podszkolić słownictwo specjalistyczne i sprawimy, że osiągną swobodę w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w środowisku biznesowym.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Korepetycje z matematyki na korepetycje-kursy.pl
Martwisz się o swoje wyniki w nauce? Zależy Ci na tym aby je poprawić? Mimo wielu starań sam nie potrafisz nauczyć się matematyki, chemii i innych przedmiotów ścisłych? Już teraz skorzystaj z naszej fachowej pomocy.
Z przyjemnością oferujemy Ci bogatą ofertę kursów przygotowujących do egzaminów, korepetycji i kursów językowych. Zapomnij o starodawnych metodach nauczania i strachu przepełniającym Cię podczas zajęć w szkole
i zadbaj o swoją przyszłość już teraz! Oprócz niskich cen, gwarantujemy Ci pomoc sympatycznej i wykwalifikowanej kadry pedagogów, którzy z ochotą pomogą rozwiązać Ci problemy w szkole. Serdecznie zachęcamy do kontaktu
z naszą placówką!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Nauka języka angielskiego Warszawa
Szkoła językowa Akces ? Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich ludzi, chcących fachowych jak też skutecznych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Klienci Szkoły Akces ? Benefit mają sposobność pobierać naukę też z języka niemieckiego, francuskiego czy też hiszpańskiego. Szkoła swe placówki ma na różnych obszarach Polski. Osoby z miast takich jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mogą zapisać się na kursy językowe w placówkach Akces ? Benefit. Profesjonaliści tam pracujący już od początków współdziałania wychodzą naprzeciw swoim Klientom. Między innymi każdy przed ostatecznym dopisaniem się do kursu języka angielskiego bądź też francuskiego, ma możliwość zapisać się na zajęcia próbne. Natomiast wszystkie lekcje odbywają się w niedużych zespołach, dzięki czemu nauka języka przebiega w odpowiednich okolicznościach.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.