Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Fora dyskusyjne


Wpisy
Sort By :
1. mbkstudio - profesjonalny kamerzysta i fotograf chełm lublin zamość
Њluby, wesela, komunie, studniуwki, to niezapomniane chwile przywoіuj№ce najwspanialsze wspomnienia. Nasza firma istnieje, aby pomуc Paсstwu w uwiecznieniu tych uroczystoњci oraz aby najszczкњliwsze momenty w Waszym їyciu staіy siк naprawdк nieprzemijalne. Wierzymy, їe tak niezwykіe chwile wymagaj№ rуwnie niezwykіego poњwiкcenia i zaangaїowania przy pracy. Dlatego teї MBKstudio oferuje Paсstwu najwyїszej jakoњci usіugi wideo i foto, miі№ atmosferк oraz profesjonalne wykonanie. Posiadamy wieloletnie doњwiadczenie w dziedzinie wideofilmowania i fotografii.
Uwiecznienie tych, jak waїnych dla Paсstwa chwil nie obкdzie siк bez specjalistycznego sprzкtu. Nasza firma wykorzystuje najwyїszej jakoњci sprzкt cyfrowy renomowanych њwiatowych marek. Praca kamerzysty, czy fotografawymaga wielkiej pasji wiedzy i umiejкtnoњci, aby efekt byі zgodny, a nawet przewyїszaі oczekiwania Klienta.
Moїecie to Paсstwo osi№gn№ж razem z nami. Gwarantujemy, їe Wasz њlub,wesele, czy komunia bкd№ najwspanialsz№ pami№tk№.

Posiadamy najnowszy sprzкt do profesjonalnego filmowania i fotografii.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Owczarek niemiecki
Forum miłośników owczarków niemieckich oferuje dostęp do informacji związanych z zakupem, szkoleniem, żywieniem, zdrowiem i opieką i pielęgnacją owczarka niemieckiego. Na naszych podstronach znajdziesz również liczne galerie zdjęć owczarków, filmy z ich udziałem, gry, radio i cykliczne konkursy. Ponadto zawsze aktualne informacje o wystawach, warsztatach szkoleniowych, zawodach Frisbee, psich zaprzęgów, Obedience, PT czy IPO oraz foto i wideo relacje z nich.
Zapewniamy wirtualne towarzystwo prawdziwych pasjonatów i doskonałą atmosferę. U nas nie ma nudy, dołącz i przekonaj się sam. Każdy jest mile widziany.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

3. Narty forum
Nasze narciarskie forum dyskusyjne jest miejscem, w którym udzielają się zarówno dobrzy narciarze z paroletnim doświadczeniem, jak również młodzi pasjonaci białego szaleństwa, którzy planujący pierwszy wyjazd na narty. Jest to forum, na którym wszyscy mogą bez ograniczeń przekazać swoje zdanie na tematy związane z jazdą na snowboardzie, np. polecić albo odradzić wyposażenie danej marki bądź stok narciarski. Na naszym forum narciarskim bez wątpienia wiele wartościowych porad wyszukają osoby zaczynające naukę, którym w pierwszej kolejności zalecamy branie udziału w dyskusjach, aby się wiele nauczyć od bardziej wykwalifikowanych kolegów. Forum dyskusyjne działa przy serwisie Stok-Narciarski.pl, na którym możecie państwo znaleźć bieżące warunki narciarskie oraz największą w Polsce bazę ośrodków narciarskich.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Addicted.com.pl - Portal Muzyczny, Wywiady, Fotorelacje, Forum
Portal z muzyką klubową. Jest wiele miejsc w sieci poświęconej tematyce muzyki klubowej. Nie wszystkie są wartościowe i aktualizowane. Na tym portalu znajdziecie zawsze najnowsze informację tego gatunku muzycznego. Wywiady z artystami, to coś gdzie nie wszędzie znajdziecie. Można się przy okazji dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Fotorelacje, czyli co działo się ciekawego na imprezie. Zapewne nie raz będąc na większej imprezie zastaliście naszego fotografa. Wspomnienia uwiecznione na zdjęciu to niezapomniane chwile, które później możecie wspominać na naszym portalu. Ciekawostka to nasze forum, które jest odświeżone i tętni życiem. Zawsze znajdziecie tam propozycję najnowszych i niezapomnianych utworów. Na każdy temat, to z pewnością forum uczęszczane przez ludzi, których gnębi jakiś problem lub się nad czymś zastanawiają. Biografie Dj’ów, to z pewnością nie lada gratka dla ludzi, których interesuję coś więcej niż wiek i zainteresowania. Jeżeli jesteś młodym Dj’em to na pewno zaciekawi Cię opcja promocji. Na naszym forum działają Dj’e obeznani z tematem tworzenia muzyki. Można oczywiście przedstawić swoje kawałki i remixy, a inni z pewnością doradzą co zrobić żeby utwór był jeszcze lepszy. Trzeba wspomnieć o organizowanych przez nas konkursach, na których rozdajemy darmowe bilety na największe polskie eventy oraz imprezy w polskich klubach. Portal muzyczny to nie tylko świeże informacje, fotorelacje czy wywiady, to przede wszystkim społeczność ludzi, którzy budują to piękne miejsce. Zapraszamy do tworzenia tego wyjątkowego miejsca.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Forum komputerowe
W dzisiejszych czasach komputery są nieodłącznym narzędziem życia każdego człowieka.
Gdzie byśmy nie poszli, do sklepu, firmy, a nawet do czyjegoś domu to wszędzie ujrzymy jakiś komputer. Nie ważne czy jest on z najwyższej półki czy trochę gorszy lecz wszędzie jest. Jest ich coraz więcej, a więc liczba zepsutych komputerów również rośnie. Jest to spowodowane działaniem użytkownika lecz i niekoniecznie. Jednak jest to najmniej ważne, ważne jest to by taki komputer naprawić. Kiedyś z każdym komputerem szło się do warsztatu komputerowego, gdyż wiekszość użytkowników było ?zielonych? w kwestii naprawy komputerów i samodzielnie nie potrafili tego naprawić. Z biegiem czasu bardzo to się zmieniło, nie trzeba już z każdym problemem iść do specjalisty? Pomocą nam służy forum komputerowe. W internecie jest ich bardzo wiele, co sprzyja ludziom, z zepsutymi komputerami. Na każdym z takich for z miłą chęcia udziela się pomocy potrzebującycm w bardzo szybkim czasie, co jest wielkim udogodnieniem dla każdego użytkownika z jakimś problemem. Można śmiało twierdzić, że forum komputerowe jest nieodłącznym elementem życia każdego, kto korzysta z jakiegoś komputera. Bez niego byłoby o wiele trudniej i marnowalibyśmy czas na pójście do serwisu itd, teraz nie musimy tego robić. Wszystko możemy naprawić w domu sami!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Alfa Romeo
Forum powstało 5 lat temu i ma kilkanaście tysięcy użytkowników, obecnie działa na silniku vBulletin. Posiada setki tysięcy przydatnych postów dla właścicieli Alfa Romeo. Całość praktycznie podzielona na modele - 145, 146, 155, 156, 159, MiTo, Giulietta, GTV, Brera, Spider. Forum jest moderowane przez zespół doświadczonych moderatorów, którzy są mechanikami, inżynierami czy pracownikami Fiat Auto Poland. Nasz klub spotyka się na zlotach i spotkaniach w całej Polsce. Dodatkowo na naszym forum całkowicie za darmo zamieścisz ogłoszenie kupna lub sprzedaży części zamiennych, samochodów marki Alfa Romeo oraz swoich usług. Zapraszamy do Alfaholików!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Leszno Car Customs LCC
Pomysł na założenie klubu zawiązał się wśród grupy znajomych na innym portalu ogólnopolskim w październiku 2008.
Niedługo później zaczeliśmy się spotykać na naszych małych zlotach/spotach i powstało klubowe forum. Dzięki zaangażowaniu wielu osób klub rozwija się w szybkim tempie i wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie zrzeszał wiele osób z mocnymi, efektownie tuningowanymi i cultowymi samochodami. Leszno Car Customs ma skupiać samochody o ponadprzeciętnych osiągach lub nietuzinkowym wyglądzie, a jego klubowicze tworzyć zgraną rodzinę pasjonatów.
Zatem, jeśli chcesz zostać jednym z Nas wyślij zgłoszenie oraz krótki opis swojego auta, czynnie uczestnicz w naszych spotach, udzielaj się na forum, a jeśli twój samochód będzie uznany za wyjątkowy szybko staniesz się jednym z nas.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

8. forum dla kobiet
Młode forum dla kobiet u tworzone przez Kobiety i dla Kobiet. Na forum podyskutujesz w kobiecym towarzystwie o urodzie, kosmetykach, uczuciach, zdrowiu, macierzyństwie, facetach, antykoncepcji, i innych kobiecych tematach. Na forum możesz też popisać o życiu gwazd, filmach, muzyce. Zapraszamy wszytskie kobietki te młode i te starsze do rejestracji na forum. Administratorki forum BabskieSprawy.pl Luśka i Magda.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Forum Counter Strike
SZOTGAN.pl - Serwery Counter-Strike nowej generacji. Działamy specjalnie z myślą o graczach Cs"a którzy mają już dosyć wyszukiwania godnych serwerów na których moga spędzać czas w miłej atmosferze. Gwarantujemy wam przyjemną grę w kulturalnym gronie. Nasze serwery posiadają szybkie łączą, a za tym idzie niski ping. Nasze serwery mają doświadczonych administratorów którzy zawsze służą swoją pomocą. Zapraszamy do GRY

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Forum Onkologiczne DUM SPIRO-SPERO
Portal stworzony dla pacjenta z chorobą nowotworową oraz jego najbliższych. NIE JESTEŚ SAM - tu uzyskasz wsparcie informacyjne, które pomoże zrozumieć Ci diagnozę, przybliży rodzaje i możliwości leczenia oraz rokowanie.
Znajdziesz tu także innych, którzy również walczą z rakiem i dzielą się swoimi doświadczeniami.
Dołącz do nas ! Zapytaj / opowiedz / przeczytaj jak radzą sobie inni.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.