Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Anime


Wpisy
Sort By :
1. Bajki online
Rozrywka potrzebna jest każdemu i dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem każdego kto lubi bajki i kreskówki. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której każdy z całą pewnością znajdzie tytuły go satysfakcjonujące. Przykładowe pozycje, które znajdują się na naszej stronie to Gintama, Dragon Ball czy też Naruto. Oczywiście mamy także w bazie mniej popularne tytuły. Ciągle staramy się ją rozwijać. Zapraszamy serdecznie.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Kreskówki
Popularny serwis umożliwiający oglądanie polskich i zagranicznych kreskówek w sposób przyjemny, szybki, a przede wszystkim absolutnie wolny od jakichkolwiek opłat i w pełni legalny. Właściciel portalu posiada zawartą aktualną umowę generalna ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich, Związkiem Autorów i Producentów Audiowizualnych w zakresie przekazywania dodatkowych wynagrodzeń autorskich twórcom filmów udostępnianych na łamach witryny. Witryna stanowi nieocenione źródło najlepszej rozrywki dla wszystkich miłośników filmów anime, kreskówek itp.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Avatar The Legend Of Aang
Jest to najnowsza stronka o Avatarze Legendzie Aanga. Ta stronka powstała 17 sierpnia. Na stronce znajdziesz wiele informacji o tym Anime. Oprócz tego będzie nasze forum na którym możesz pisać z innymi fanami tego Anime. Zapraszam i zachęcam do przeglądnięcia tej wspaniałej stronki.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na email : aang.avatars@gmail.com. Jeśli wam się podoba i w ogóle to zapraszam. Proszę was o zarejestrowanie się na stronce. Zapraszam i zachęcam. Pozdrawiam i mam nadzieję że wam się wszystko to spodoba.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Pozytywnie zakręcony portal - Pozytywnie Zakręceni
Zapraszamy wszystkich Pozytywnie Zakręconych na nasz portal. Zakręć się razem z nami i baw się do woli za darmo.Poznaj Pozytywnie Zakręconych Ludzi.Jaki jest cel tej strony i dlaczego powstała? Celem tej strony jest oczywiście rozrywka oraz miłe spędzenie wolnego czasu.Jeżeli masz dość stron w których 90% to reklamy, treści dodawane są z automatu bez sprawdzania a reklamy wyskakują na każdej stronie to zapamiętaj ten adres strony bo tutaj NIGDY tak nie będzie.Jeżeli nie masz czasu na przeglądanie setek stron lub po prostu Ci się nie chce, to właśnie ułatwi Ci to ta strona. Łączy ona w sobie różne serwisy w jeden przez co przeglądanie staje się szybsze i łatwiejsze.
Zalety strony:
* Brak natrętnych reklam - nigdy ich nie było i nie będzie !
* Wszystkie treści są dokładnie sprawdzane przed dodaniem * Wszystko za darmo - nie musisz się logować by zobaczyć lub zagrać w grę
* Brak kont premium ! - każdy ma takie same szanse na zdobycie punktów
* Zero spamu, na Twoim koncie nigdy go nie będzie !
* Częste aktualizacje - prawie nieustannie dodawane są nowe materiały.

Różnego rodzaju Filmiki, Gry Online. I wiele wiele więcej, nie musisz już chodzić po dziesiątkach stron żeby miło spędzić czas i pośmiać się ! Wystarczy Ci ta jedna na której znajdziesz wiele rozrywki ale nie tylko...Na stronie znajdziesz też filmiki naukowe i pouczające, strona bawi i uczy a przy tym nie ma wyskakujących reklam ! Nigdy ich nie było i nigdy nie będzie .Zapraszam.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Klocki Lego 4smart.pl
Dzięki naszemu serwisowi możesz już teraz zrobić prezent dla swojej pociechy. Ceny są bardzo konkurencyjne, zawsze kupisz u nas dany produkt taniej niż w innych sklepach. Zapraszamy. Dla Ciebie porównaliśmy ceny wybranych produktów w 4smart.pl z cenami "tradycyjnych" sklepów. Będziesz pozytywnie zaskoczony!
Kupując w 4smart.pl Budowę z serii Lego CITY oszczędzasz 51,99 złotych.
Kupując w 4smart.pl Republic Attack Shuttle z serii Lego Star Wars oszczędzasz 98,00 złotych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.