Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Kultura Sztuka > Fotografia


Wpisy
Sort By :
1. yummypix.pl
Założenia do wykonania idealnego zdjęcia są bardzo różne, jednym z nich jest wykorzystanie nowoczesnego wyposażenia studia (np. zestawu silnych lamp błyskowych). Dzięki temu fotografia reklamowa oferuje najwyższą jakość i tego typu zdjęcia są umieszczane w postaci papierowej lub wirtualnej w gotowych, świetnie zaprojektowanych klipach. Zainteresowani klienci powinni zapoznać się z naszą ofertą – w portfolio podzielonym na kategorie prezentujemy cechy właściwe dla tych fotografii.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. PhotoFactory.pl - Fotograf Ślubny Szczecin
Oferuje wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych w atrakcyjnych cenach. Usługi świadczę głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego.
Każda para indywidualnie dobiera sobie wybrane elementy tworząc swój pakiet. Płacisz jedynie za to czego potrzebujesz.
Zapraszam do kontaktu
tel. 880123200
studio@photofactory.pl

Kategoria:

Data wpisu: Oct 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Nice-Foto.pl - Fotobudka na wesele
Marzysz o weselu, które za równo dla Was jak i dla Waszych gości będzie niezapomniane?
Chcecie aby Wasi gości jeszcze na długo wspominali tę noc?
Mamy dla Was super propozycję, jest to nasza Fotobudka!
Fotobudka to doskonała atrakcja na Eventy, Wesela, Studniówki, Imprezy Firmowe, Urodziny.
Jest urządzeniem dzięki któremu każda z imprez zostanie przez Was i Waszych gości w pamięci na lata. Jak to działa? My przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce, tam rozstawiamy cały swój sprzęt: Fotobudkę, super gadżety, tło fotograficzne i czekamy na Twoich gości! Przez cały czas nasz animator pilnuje aby świtało, jakość zdjęć oraz porządek wokół Fotobudki był idealny. Dodatkową wartością Fotobudki jest szybkość drukowania zdjęć oraz ich personalizacja. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.
ZAPRASZAMY!!!

Kategoria:

Data wpisu: Jun 26, 2017 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. foto4fun.com.pl
Co skłania ludzi do wynajmowania fotobudek na swoje imprezy masowe? Jest to idealny sposób upamiętnienia wydarzenia godnego zapamiętania, świetne rozwiązanie na zajęcie wolnego czasu na przykład poza parkietem, dostarczają mnóstwo radości i uśmiechu ludziom w różnych przedziałach wiekowych. W naszej ofercie sprzedaży, oferujemy przeróżne gadżety wraz z fotobudką, dzięki ktorym będziesz mógł się przebrać nie do poznania.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 11, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Zdjęcia ślubne - Marcin Romański Kraków
Ślub i wesele to wyjątkowa okazja. Szczególny dzień, podczas którego zbiera się cała rodzina młodych kochających się ludzi, którzy chcą spędzić ze sobą całe życie. Najpiękniejszą pamiątką z takiego dnia jest fotografia ślubna Kraków, do której możemy wracać latami.

Doskonałe kadry i piękne ujęcia wklejone do eleganckiego albumu będą przypominać o tym wyjątkowym dniu dużo lepiej niż bukiet, który już dawno zwiędł czy sukienka, która wisi smutno w szafie, bo nie zostanie już założona na żadną inną okazję. Fotografia ślubna Kraków to magia zatrzymywania najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi w kadrze. To subtelne zdjęcia przygotowań, ceremonii w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, wesela oraz specjalny zapierający dech w piersiach plener, do którego para będzie wracać myślami po długich latach od czasu, gdy się odbył.

Trudno wyobrazić sobie ślub bez odpowiedniej oprawy fotograficznej, ponieważ podczas tej uroczystości dzieje się tyle, że ciężko wszystko zapamiętać, ciężko to uchwycić i złożyć w jedną całość.

Marcin Romański - Fotograf ślubny Kraków
ul. Bobrzyńskiego 19/17
30-348 Kraków
woj. małopolskie
www.marcinromanski.com

Kategoria:

Data wpisu: Nov 26, 2016 Odwiedzin: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 2

Member Reviews Visitor Ratings

6. Fotobudka Radom - Facebox
Fotobudka Radom to wyjątkowa kabina, która przeznaczona jest do robienia zdjęć typu selfie. To idealne rozwiązanie na Twoje wesele, bal oraz każda uroczystość czy imprezę na której chcesz sprawić niezapomniana atrakcję z pamiątkami dla swoich gości. Fotobudka w roku 2015 była najczęściej wybieraną atrakcją na wesela. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z nami.

Kategoria:

Data wpisu: May 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Fotografia ślubna Poznań - Hasinscy Photo
Profesjonalne usługi fotograficzne w zakresie fotografii ślubnej, na terenie Poznania, woj. Wielkopolskiego, jak i całej Polski. Bogata oferta, bogaty wybór albumów ślubnych, niebanalne kadry. Dwóch fotografów, których połączyła wspólna pasja, sfotografuje wasz ślub jak swój własny dając gwarancje unikalnych kadrów. Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Fotokasa.pl - jak zarabiać na fotografii
Aby móc być dobrym fotografem, aby mieć w sobie to coś, po prostu trzeba kochać robić zdjęcia. Na stronie fotokasa mamy podanych wiele ciekawych rad dla tych, co właśnie kochają fotografować. Nie są to rady dotyczące tego jak robić zdjęcia, ale tego, jak na tym co się robi można zarobić i to wcale nie małe pieniądze. Fotokasa to blog poświęcony temu jak zarobić na fotografowaniu, jak zarobić na pasji fotografowania, jak zarobić na tym, co się kocha robić, co sprawia nam wyjątkową przyjemność. Mamy w tym miejscu podanych wiele dowodów na to, że pasja fotografowania może nam się bardzo opłacać także pod względem finansowym, że obecnie mamy do czynienia z wielkim zapotrzebowaniem na nietuzinkowych fotografów, na artystów.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Czerwony Słoń - Fotograf ślubny Lubin
Z jednej strony na pewno możemy powiedzieć, że we współpracy z firmą Czerwony Słoń otrzymujemy pakiet wspomnień z naszej uroczystości ślubnej, otrzymujemy coś unikalnego i wyjątkowego w każdym calu. My jednak w tym miejscu chcemy podać kilka drobnych szczegółów tego, co otrzymujemy. Pakiet fotografii ślubnej, który oferowany jest nam przez firmę Czerwony Słoń z Lubina dostajemy, co najmniej 200 fotografii. Możemy oczywiście w tym względzie sami zdecydować, ile zdjęć chcemy otrzymać. Klient może tutaj liczyć na album ze zdjęciami, na zdjęcia oraz na galerię internetową. W ten sposób można wspomnienia z uroczystości ślubnej łatwo przekazać rodzinie i wszystkim znajomym mieszkającym nawet w najbardziej odległych zakątkach globu.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. KOLOR SELEKTYWNY– FOTOGRAFIA i FILM ŚLUBNY
KOLOR SELEKTYWNY to ludzie, którzy z potrzeby realizacji własnych pasji stworzyli firmę, która cieszy się uznaniem i zaufanie klientów. Ania - fotograf, która potrafi dostrzec i przelać na papier szczere emocje, zachowując przy tym doskonała jakość swoich prac. Zbierane przez lata doświadczenia pozwoliły jej współpracować m.in. z z magazynem WESELE, portalem abcslubu.pl oraz stworzyć bloga SelektywneSmaki.pl. Świetnie bawi się swoja pracą potrafiąc stworzyć kreatywny i jednocześnie nie wymuszony kadr. Jej prace są wizytówka świadcząca o jej pełnym profesjonalizmie i jednocześnie głębokiej artystycznej duszy. Michał dołączył do Ani wzbogacając KOLOR SELEKTYWNY o ofertę reportaży filmowych, które swoją jakością i artystycznym pięknem świetnie wpasowują się w działalność firmy. Na stronie internetowej można obejrzeć ich projekty filmowe oraz fotograficzne nie tylko o tematyce ślubnej ale również, ciążowej, dziecięcej oraz kulinarnej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.