Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Klimatyzatory


Wpisy
Sort By :
1. Kylos-klimatyzacja
Jesteśmy firmą zajmującą się montażem jak i również serwisem i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych jak i również estetycznych. Powyższe usługi świadczymy głównie na obszarze województwa małopolskiego jak i również na terenie województwa śląskiego i podkarpackiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizji lokalnej w celu wyceny Państwa inwestycji.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. E-kominy
Strona e-kominy.pl działa już od kilkunastu lat i cieszy się wielkim zaufaniem wśród stałych Klientów. Firma Stamax jest liderem w swojej branży i zatrudnia specjalistów, na których z pewnością możesz liczyć! W ofercie znajdą Państwo wiele produktów m.in systemy wentylacji, systemy grzewcze, nasady kominowe i wiele innych. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 21, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. SWEDO - pompki skroplin
Szukasz niezawodnych pompek do skroplin, które zagwarantują Ci szczelność, kładzionej przez Ciebie instalacji klimatyzacyjnej. Chcesz mieć duży wybór, który umożliwi Ci dobranie pompki do skroplin w zależności od długości instalacji? Pompki Swedo wydają się być naturalnym wyborem dla każdego instalatora. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. THERMOSILESIA - hurtownia klimatyzacji
Dobre klimatyzatory to te, które są niezawodne, mają zaawansowane technologie, a do tego są do zakupienia w atrakcyjnej cenie. Jako dystrybutor klimatyzacji mamy do wyboru klimatyzatory kilku marek tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nazwa firmy THERMOSILESIA sugeruje, że działamy tylko na śląsku (klimatyzacja śląsk), tymczasem my obsługujemy firmy w całym kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Instalacja klimatyzacji Wrocław
W ofercie usług oferowanych przez prężnie rozwijającą się firmę Klimavip znaleźć można m.in. montaż wentylacji we Wrocławiu. Dodatkowo firma zajmuje się wykonywaniem pomiarów skuteczności pracy urządzeń, projektów budowlanych i wykonawczych, a także zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń. Szybko i sprawnie przeprowadzany montaż urządzeń gwarantuje satysfakcję i zadowolenie klientów.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 4, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Panele Fotowoltaiczne
Program-Prosument.pl to zespół specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne prosument wnioski żeby starać się o dodatkowe prosument dofinansowanie na kupno sprzętów oraz technologii do uzyskiwania energii ze źródeł alternatywnych. Zarazem prosument fotowoltaika, jak też elektrownie wiatrowe mogą być w części finansowane właśnie przez specjalistyczny program prosument, który stwarza możliwość wyposażenia domu lub też budynku użytkowego w innowacyjną technologię do pozyskiwania energii cieplnej lub elektrycznej z alternatywnych źródeł.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. IKWE - serwis klimatyzacji
Firma IKWE to eksperci zajmujący się konsultingiem, sprzedażą i montażem markowych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych. Każdy klient dokonujący u nas zakupu otrzymuje gwarancję na dany produkt. Serwis pogwarancyjny świadczymy również dla osób, firm które nie były wcześniej naszymi klientami. Na stronie www.ikwe.pl przedstawiliśmy informacje o naszej firmie, oferowanych produktach, świadczonych usługach, referencje od klientów oraz uzyskane certyfikaty.

Kategoria:

Data wpisu: May 9, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Rekuperacja-cw.pl
Absolutnie nie powinieneś być obojętnym na rozwój technologii budowalnej, tym bardziej, jeśli zamierzasz wybudować dom. Otóż nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych systemach wentylacyjnych, które opierają się na rekuperacji. W naszej ofercie możesz znaleźć również propozycję instalacji ogrzewania z pompami ciepła, które jest nie tylko bardziej wydajne od standardowego, ale i bardziej oszczędne.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Panele Fotowoltaiczne
Funkcja jaką wzięła na siebie firma fotoogniwa.com jest bardzo jasna i zrozumiała. Jest to oferowanie technologii fotowoltaicznej, ekologicznej, bardzo zaawansowanej, w której fotoogniwa przetwarzają energię słońca na energię cieplną oraz elektryczną. Produkowane moduły fotowoltaiczne umożliwiają nam pewne przetwarzanie energii na wysokim poziomie technologicznym. To zaś zapewnia rozwiązania, które perfekcyjnie sprawdzają się w budynkach prywatnych, jednostkach państwowych, jak i w zakładach pracy, które zdecydują się je stosować.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Pompa ciepła - Trigeo
Trigeo zajmuje się instalacją pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz rekuperatorów. Wszystkie wymienione instalacje działają w oparciu o zieloną energię i zapewniają tym samym znaczne oszczędności na ogrzewaniu domu. Jednocześnie pozwalają nam dbać o dobro natury i cieszyć się jej pięknem.

Wszelkie czynności wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy Trigeo. Be zaangażowania firm podwykonawczych. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnego audytu, następnie ustalane są ceny za urządzenia i usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.