Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Klimatyzatory


Wpisy
Sort By :
1. CNT Gdańsk - Chłodnictwo
Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach: klimatyzacja i chłodnictwo, klimatyzacja na pociągach, tramwajach, i autobusach, instalacje grzewcze na tramwajach, instalacje grzewcze w autobusach (ogrzewacze paliwowe THERMO), automatyka i sterowanie na pociągach, tramwajach i autobusach, automatyka przemysłowa, instalacje elektryczne, wentylacja.
CNT Centrum Napraw Technicznych powstało w 2012 roku jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. DAT - wentylatory kanałowe
Hurtownia wentylacyjna, w której dostępny jest sprzęt wentylacyjny oraz klimatyzaotory wielu czołowych producentów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, ale dostarczamy wentylację do każdego zakątka kraju.
Oferujemy urządzenia do wentylacji mechanicznej obiektów takie jak: wentylatory ścienne, wentylatory dachowe, wentylatory kanałowe, wentylatory osiowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory promieniowe, nagrzewnice kanałowe, aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne, rekuperatory, urządzenia odpylające.
W naszej ofercie mamy również urządzenia do wentylacji grawitacyjnej takie jak: nasady kominowe i nawietrzaki podokienne, kratki wentylacyjne.
Zajmujemy się produkcją kanałów i kształtek wentylacyjnych.
Nasze wentylatory spełniają normy wyznaczone przez dyrektywy EEC, a także posiadają certyfikaty na pracę we właściwych dla określonych modeli warunkach.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 3, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. algor.gda.pl - wentylacja gdańsk
Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. www.air4you.pl - klimatyzacja daikin
Air4You to hurtowni prowadząca sprzedaż stacjonarną i internetową nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiadamy urządzenia uznanych na rynku marek, na które składa się na przykład klimatyzacja daikin. Charakteryzuje się ona wysoką estetyką wykonania, szeroką funkcjonalnością oraz możliwością montażu przypodłogowego, kanałowego, kasetonowego czy naściennego. Urządzenie z powodzeniem znajdzie zastosowanie w domach i budynkach publicznych.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. klim-spaw-zabrze.pl
Wiesz, że klimatyzacja jest wynalazkiem dwudziestego pierwszego wieku? Masz swoja firmę i jak na razie nie zdecydowałeś się na montaż profesjonalnego systemu chłodzącego i oczyszczającego powietrze? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że prezentowane przez nas urządzenia przekonają Cię do zmiany zdania. Jesteśmy zgraną ekipą pracowników, potrafimy w fachowy sposób doradzić naszym klientom i oferujemy korzystne pakiety cenowe.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. GTH Polska
Tak naprawdę dla każdego z Państwa będziemy w stanie przygotować właściwą ofertę, jeśli chodzi właśnie o klimatyzację czy też ogrzewanie. Jesteśmy przekonani, że tak indywidualne podejście do klienta to obecnie rzadkość, jednak dla nas samych ma to naprawdę bardzo duże znaczenie. Śmiało można zainteresować się naszą aktualną ofertą, by można było w niedługim czasie zyskać naprawdę wspaniałej jakości klimatyzację. Oferujemy szeroki wachlarz usług, co oznacza, że można będzie na nas polegać. Zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 23, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Kylos-klimatyzacja
Jesteśmy firmą zajmującą się montażem jak i również serwisem i naprawą urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych jak i również estetycznych. Powyższe usługi świadczymy głównie na obszarze województwa małopolskiego jak i również na terenie województwa śląskiego i podkarpackiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizji lokalnej w celu wyceny Państwa inwestycji.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. E-kominy
Strona e-kominy.pl działa już od kilkunastu lat i cieszy się wielkim zaufaniem wśród stałych Klientów. Firma Stamax jest liderem w swojej branży i zatrudnia specjalistów, na których z pewnością możesz liczyć! W ofercie znajdą Państwo wiele produktów m.in systemy wentylacji, systemy grzewcze, nasady kominowe i wiele innych. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 21, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. SWEDO - pompki skroplin
Szukasz niezawodnych pompek do skroplin, które zagwarantują Ci szczelność, kładzionej przez Ciebie instalacji klimatyzacyjnej. Chcesz mieć duży wybór, który umożliwi Ci dobranie pompki do skroplin w zależności od długości instalacji? Pompki Swedo wydają się być naturalnym wyborem dla każdego instalatora. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. THERMOSILESIA - hurtownia klimatyzacji
Dobre klimatyzatory to te, które są niezawodne, mają zaawansowane technologie, a do tego są do zakupienia w atrakcyjnej cenie. Jako dystrybutor klimatyzacji mamy do wyboru klimatyzatory kilku marek tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nazwa firmy THERMOSILESIA sugeruje, że działamy tylko na śląsku (klimatyzacja śląsk), tymczasem my obsługujemy firmy w całym kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.