Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Kotły


Wpisy
Sort By :
1. EcoWegiel24 - dostawa na terenie całego kraju
Nasza firma stale się rozwija poszukując najlepszych rozwiązań opałowych dostępnych na rynku. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami węgla i kopalniami, które poświadczają najwyższą jakość dostarczanych produktów wymaganymi certyfikatami. W ofercie posiadamy między innymi ekogroszek skarbek w konkurencyjnych cenach prosto od producenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i złożenia zamówienia na stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. KUROS Grzegorz Chyc
Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1,2,3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.
W zakres usług wykonywanych przez nas wchodzi między innymi :
• Pierwsze uruchomienie urządzeń
• Serwis kotłów i piecyków gazowych
• Serwis kotłów zasilanych olejem opałowym
• Serwis kuchenek gazowych
• Serwis pogwarancyjny
• Serwis gwarancyjny
• Coroczne przeglądy techniczne
• Czyszczenie i konserwacja
• Regulacja parametrów pracy
• Analiza spalin
• Sprawdzanie szczelności instalacji
• Montaż piecyków, kotłów, kuchenek
• Instalacje wod-kan-gaz-co

Kategoria:

Data wpisu: Jan 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. gieldakotlow.pl
Giełda Kotłów jako pośrednik sprzedaży produktów branży grzewczej oferuje szeroki wybór tanich kotłów w jednym miejscu. W asortymencie posiadamy ponadto duży wybór kategorii, między innymi części eksploatacyjne kotłów, opał, piece stalowe, grzejniki, akcesoria i inne. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, posiadające towary lub usługi w dziedzinie ogrzewania.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. perfect-instalacje.pl
Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób składa się zamówienie w naszym sklepie instalacyjnym to jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zaprezentujemy Ci także naszą szczegółową ofertę i powiemy jak dobierać armaturę sanitarną, drzwi czy nowoczesne grzejniki. Mamy sporą wiedzę i znamy się na trendach obowiązujących na rynku. W naszym asortymencie można znaleźć tylko markowe akcesoria instalacyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Panele Fotowoltaiczne
Program-Prosument.pl to zespół specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne prosument wnioski żeby starać się o dodatkowe prosument dofinansowanie na kupno sprzętów oraz technologii do uzyskiwania energii ze źródeł alternatywnych. Zarazem prosument fotowoltaika, jak też elektrownie wiatrowe mogą być w części finansowane właśnie przez specjalistyczny program prosument, który stwarza możliwość wyposażenia domu lub też budynku użytkowego w innowacyjną technologię do pozyskiwania energii cieplnej lub elektrycznej z alternatywnych źródeł.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Pompa ciepła - Trigeo
Trigeo zajmuje się instalacją pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz rekuperatorów. Wszystkie wymienione instalacje działają w oparciu o zieloną energię i zapewniają tym samym znaczne oszczędności na ogrzewaniu domu. Jednocześnie pozwalają nam dbać o dobro natury i cieszyć się jej pięknem.

Wszelkie czynności wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy Trigeo. Be zaangażowania firm podwykonawczych. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnego audytu, następnie ustalane są ceny za urządzenia i usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. My Sun
Uzyskiwanie energii elektrycznej ze słonecznej robi się naprawdę bardzo popularnym rozwiązaniem. W ostatnich latach to właśnie słońce, wiatr oraz urządzenia, które mają możliwość by wykorzystać naturalny potencjał, zrobiły się wyjątkowo popularne. Z pomocą strony można dowiedzieć się, gdzie powinno się zamontować ogniwa fotowoltaiczne. Zamieszczone są również informacje o proponowanych rozwiązaniach a także dostępnych w sprzedaży modelach. Jest to portal niezwykle przydatny klientom, którzy chcą pochylić się nad zamówieniem i wykonaniem montażu fotoogniw na dachu swojego budynku.

Kategoria:

Data wpisu: May 13, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Instalacje grzewcze Opole – Kotłownie – Grzejniki płytkowe - atmen.pl
Instalacje grzewcze Opole to kotłownie, grzejniki płytkowe oraz kolektory słoneczne, dzięki którym przez lata będziesz się cieszyć ciepłą i przytulną łazienką w Twoim domu. Oferujemy instalacje grzewcze oraz instalacje sanitarne. Zapraszamy na naszą stronę internetową atmen.pl, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 3, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

9. Ciągłe rozszerzanie oferty
W celu większego otwarcia na klientów, którzy wszak dysponują urządzeniami grzewczymi pochodzącymi od różnych producentów, Hotservice nie poprzestaje na zdobytych już doświadczeniach i autoryzacjach (Giersch, Viessmann, Danfoss i inni).. Wciąż poszukuje nowych partnerów do współpracy, tzn. producentów tradycyjnych oraz nowoczesnych, ekologicznych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, takich jak chociażby kotły automatyczne czy ogrzewanie geotermalne. Przeszkoleni konsultanci indywidualnie rozpatrują każdą ofertę współpracy. Wybierz nas, profesjonalną, rzetelną i znaną firmę na rynku od wielu lat.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kolektory słoneczne, energia słoneczna, solary.
Kolektory słoneczne zredukują wasze opłaty za podgrzewanie ciepłej wody. Dzięki zachowaniu wysokiej próżni w rurach solara, energię z solarów można czerpać nie tylko latem! Już dziś dowiedz się jak oszczędzać na ogrzewaniu ciepłej wody. Czekamy na Ciebie - sunportal.pl

Sunportal zajmuje się importem, dystrybucją i montażem solarnych systemów podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Nasza witryna stanowi także istotne źródło wiadomości ze świata solarów, gdzie udostępniamy posiadaną wiedzę. Nasze kompetencje podkreśla to, że uczestniczymy w targach poświęconych budownictwie i energii odnawialnej. Pomagamy przy dokumentach, powiązanych z uzyskaniem dotacji na kolektory w krajowych instytucjach finansowych.

Specjalnie dla naszych klientów udostępniliśmy oprogramowanie dające możliwość zdalnego obserwowania i monitorowania wykresów pracy kolektorów słonecznych wystawionych w naszej testowej bazie. Dlatego istnieje opcja porównania jakości sprzedawanych zestawów solarnych przed ich kupnem. Na portalu znajduje się także źródło wiedzy - regularnie rozwijany blog, na którym pojawiają się interesujące posty dotyczące nie tylko segmentu zielonej energii, ale również detali technicznych związanych z budową samych kolektorów słonecznych. Wejdź już dziś do ciekawego świata zielonej energii. Przekonaj się, że zielona energia jest nie tylko obecnie w na topie, ale także pozwala na dokonanie bardzo dużych oszczędności. Zapraszamy - sunportal.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.