Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Kotły


Wpisy
Sort By :
1. Kotły CO Kołobrzeg i ich rola w systemie centralnego ogrzewania
Centralne ogrzewanie jest to system grzewczy oparty na dostarczaniu ciepła z jednego miejsca do wszystkich elementów grzejnych w pomieszczeniu czy budynku.Wszystko zatem zależy od tego, jakim rodzajem kotła CO Kołobrzeg dysponujemy - parowym czy wodnym. Kotły do podgrzania potrzebują odpowiedniego paliwa. Tu też można wyróżnić różne rodzaje kotłów właśnie ze względu na rodzaj paliwa. Mamy bowiem do czynienia z kotłami CO na paliwa stałe, ciekłe i gazowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. EkoSan Instal, rekuperacja Lublin
Spółka EkoSan Instal ma magazyn w miejscowości Lublin, ekipa pracowników świadczy pełen zakres usług z zakresu branży budowlanej. Na swoim magazynie posiadamy rozmaite konieczne narzędzia a nawet koparki do prac ziemnych.
Świadczymy usługi projektowania i montażu przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na strefach nieskanalizowanych wykonujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wszystkie prace wykonujemy z aktualnymi przepisami i zgodnie z projektem. wszystkie kolizje pożądanie budujemy a w sytuacji przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
Ogólnie pojęta branżą HVAC to zresztą obszar naszych działalności. wykonujemy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego rodzaju obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin istnieje niemało budów wybudowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada inżynierów sanitarnych posiadających różne uprawnienia sanitarne. Projekty sanitarne wykonujemy ze wszelkimi niezastąpionymi uzgodnieniami nadto zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy tworzą instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie układów ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie poprowadzić systematycznie budowę z zakresu instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 27, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. EKO KONCEPT - gaz warszawa, grodzisk mazowiecki
W naszej ofercie znajdą Państwo podziemne i naziemne zbiorniki na gaz płynny LPG. Mogą być one montowane pojedynczo lub w grupach.
Zbiorniki podziemne są doskonałym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z niewielką działką albo jeśli dom jest ciasno zabudowany. Tego rodzaju zbiorniki montuje się w odległości 1,5 metra od budynku. Przy konstrukcjach naziemnych dystans ten nie może być mniejszy niż 3 metry. Dysponujemy różnej wielkości zbiornikami na gaz. Wybierając urządzenie, należy pamiętać, iż powinno być ono dostosowane do wielkości budynku.
Oprócz wykonania projektu, doradztwa oraz montażu instalacji, oferujemy też pełen serwis. Naturalnie zadbamy o wszelkie formalności niezbędne do wdrożenia zbiorników na Państwa posesji.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 16, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Vserwis - Serwis kotłów gazowych
Vserwis z Katowic zaprasza do skorzystania z fachowych usług serwisowych i instalatorskich. Jako firma z doświadczeniem oraz autoryzowany instalator Vaillant zapewniamy sumienne i profesjonalne wykonanie napraw, przeglądów, wymiany części, montażu nowych podgrzewczy wody i kotłów gazowych tej światowej marki. Firma Vserwis dojeżdża do klientów z Katowic, Chorzowa, Mysłowic, Tychów, Mikołowa, Sosnowca, Siemianowic Śląskich i innych miast w okolicy. Dobrze działające urządzenia grzewcze Vaillant to priorytet firmy Vserwis, która chętnie doradza wybór najbardziej odpowiedniego modelu oraz zajmuje się rzetelną kontrolą już istniejących rozwiązań.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 5, 2018 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Naprawa pieców Gazowych w Szczecinie
Naprawa pieców gazowych, kontrola szczelności instalacji gazowych, wymiana elektroniki pieców czy też montaż urządzeń gazowych w Szczecinie to tylko kilka z ogromnej ilości usług oferowanych przez firmę Krzysztofa Rzeźnika Serwis Vaillant Szczecin. Firma ta jest też autoryzowanym partnerem znanej światowej marki Vaillant.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 6, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Ceramiczne systemy kominowe
Wybierając komin, warto zwrócić uwagę na jego ogólny wygląd. Najczęściej wybierane są kominy ceramiczne, które bardzo łatwo można dopasować do koloru i stylu elewacji, dzięki czemu tworzy to spójną całość. Warto również zwracać uwagę na pozostał elementy kominowe takie jak zakończenie komina i odpowiednią nasadę, która tworzy przedłużenie systemu kominowego, dzięki czemu lepszy jest ciąg.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. czarnyfach.pl
Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego zakładu kominiarskiego, to zainteresuje Państwa nasz oferta. Do wykonywania przez nas zleconych nam zadań wykorzystujemy zdobyte przez doświadczenie jak i najnowszej jakości sprzęt. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć działania polegające na czyszczeniu i uszczelnianiu kominów, usuwaniu smoły czy wystawianiu profesjonalnych opinii kominiarskich. Zapraszamy na naszą stronę.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. EcoWegiel24 - dostawa na terenie całego kraju
Nasza firma stale się rozwija poszukując najlepszych rozwiązań opałowych dostępnych na rynku. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami węgla i kopalniami, które poświadczają najwyższą jakość dostarczanych produktów wymaganymi certyfikatami. W ofercie posiadamy między innymi ekogroszek skarbek w konkurencyjnych cenach prosto od producenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i złożenia zamówienia na stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. KUROS Grzegorz Chyc
Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1,2,3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.
W zakres usług wykonywanych przez nas wchodzi między innymi :
• Pierwsze uruchomienie urządzeń
• Serwis kotłów i piecyków gazowych
• Serwis kotłów zasilanych olejem opałowym
• Serwis kuchenek gazowych
• Serwis pogwarancyjny
• Serwis gwarancyjny
• Coroczne przeglądy techniczne
• Czyszczenie i konserwacja
• Regulacja parametrów pracy
• Analiza spalin
• Sprawdzanie szczelności instalacji
• Montaż piecyków, kotłów, kuchenek
• Instalacje wod-kan-gaz-co

Kategoria:

Data wpisu: Jan 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. gieldakotlow.pl
Giełda Kotłów jako pośrednik sprzedaży produktów branży grzewczej oferuje szeroki wybór tanich kotłów w jednym miejscu. W asortymencie posiadamy ponadto duży wybór kategorii, między innymi części eksploatacyjne kotłów, opał, piece stalowe, grzejniki, akcesoria i inne. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, posiadające towary lub usługi w dziedzinie ogrzewania.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.