Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Architektura


Wpisy
Sort By :
1. Wdomy - budowa domów Lublin
Miejsce zamieszkania pod klucz na działce klienta już dzisiaj nie jest luksus, ale wynajęcie do wybudowania domu specjalistów to już tak. Zawody ogólnobudowlane stanowią w tej chwili wielce wartościowe oraz jest na nie olbrzymie zapotrzebowanie. Nadto nieustająco powiększa się jakość usług jakie powinny oferować firmy budowlane. Mnóstwo świeżo wznoszonych rezydencji stanowi wznoszonych z wykorzystaniem ekipy budowlane od zarysów aż do poziomu surowego czy pod klucz. Ten droga prowadzenia prac budowlanych gwarantuje dużą jakość również terminowość niemniej jednak niestety powiększa koszty konstrukcji. Budowa jednorodzinnych stanowi współcześnie w modzie a wielka część to domy parterowe. Budowa budynków od szkieletów na działce klienta to zasadnicze nasze fach, pełnimy własne usługi kompleksowo w zakresie robót budowlanych uzgodnionych wcześniej z użytkownikami. Stawianie domów przy użyciu firmę budowlaną jak na przykład nasza to prestiż również odsapnięcie że każde szczegóły budynku zostaną poprawnie przeprowadzone. Większość klientów wybiera realizacja fundamentów oraz poziomu surowego otwartego względnie zamkniętego zaś tematy wykończenia przeciąga na potem jak zobaczą już pobudowany budynek. Stanowi to stosowne rozwiązanie dla podmiotów chcących rychło i dobrze postawić kompletny budynek wolnostojący nie zatrudniając w to osobistego czasu i nerwów. Rekomendujemy naszą firmę Wdomy, stanowimy solidni własnych kwalifikacji również wiedzy na skutek której każde nasze budowy są konstruowane profesjonalnie i błyskawicznie. Partnerstwo z nasza firmą budowlaną to pewność że pełny tok inwestycyjny pozostanie poprowadzony profesjonalnie i starannie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 3, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. rendart.pl - rzuty 3d
Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą zamówić rzuty 3d do nas. Dlaczego my? Mamy ogromne doświadczenie, bo wykonaliśmy już kilkadziesiąt projektów i rzutów. Znamy się na tym i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który ułatwia nam wykonanie zadania. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszego klienta, bo wiemy, że jego zdanie ma tutaj ogromne znaczenie i zrobimy wszystko żeby projekt mu się bardzo podobał.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 31, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Wiele rozmiarów płytek granitowych - najniższe ceny kamienia naturalnego
Interesuje Cię zakup płytek granitowych, marmurowych albo płytek z łupka? W ofercie sklepu internetowego kamiennewnetrza.pl znajdziesz szeroki wybór takich materiałów. Specjalizujemy się głównie w granicie, sprzedajemy go w różnych rozmiarach, kolorach i wykończeniach. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 19, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Balustrady betonowe
Proste, a także bardzo złożone balustrady betonowe to zakład betoniarski Balustral, najlepszy adres dla osób chcących stworzyć balustrady ozdobne w swoim domu lub w jego otoczeniu. Wielkim atutem firmy Balustral jest to, że tralki betonowe i inne elementy niezbędne do stworzenia balustrad są przygotowywane przez sam zakład betoniarski, co daje klientom pełną kontrole nad jakością wykonywanych elementów oraz ich formą. Każda tralka może zostać przygotowana na wymiar, co pozwala także zakładowi betoniarskiemu Balustral na podejmowanie się projektów związanych z naprawą starych balustrad betonowych.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2019 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. geomal - geodezja wrocław
Świadczymy usługi geodezyjne na terenie Wrocławia, powiatu wrocławskiego (Czernica, Długołęka, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Siechnice, Sobótka, Żórawina) i powiatu trzebnickiego (Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród). Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm budowlanych, projektantów i architektów oraz jednostek samorządu terytorialnego (Urzędy Gmin i Starostwa Powiatowe). Dysponujemy sprzętem pomiarowym, m.in.: odbiornikami GPS Trimble R6, tachimetrem firmy Topcon, niwelatorem kodowy Leica Sprinter, a także w pełni wyposażoną pracownią.
Działalność firmy GEOMAL skupia się na wykonywaniu wszelkiego rodzaju pomiarów geodezyjnych takich jak inwentaryzacje powykonawcze budynków, sieci czy obiektów budowlanych. Opracowujemy i sporządzamy mapy powykonawcze, do celów projektowych i prawnych oraz zajmujemy się geodezyjną obsługą budowy. Wykonujemy tyczenia budynków, sieci i przyłączy. Ponadto przeprowadzamy wytyczenia, ustalenia i wznowienia granic działek, rozgraniczenia i podziały nieruchomości, a także aktualizację ewidencji gruntów i budynków. Firma GEOMAL to zespół doświadczonych geodetów, którzy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, oprócz geodezyjnej obsługi inwestycji oraz prac w zakresie ewidencji gruntów, zajmują się również obsługą prawną z zakresu geodezji.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 27, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. płoty drewniane - sztachetydrewniane.net
Firma JANBAR oferuje:
- sztachety olchowe
- sztachety bukowe
Zakład stolarski JANBAR z siedzibą w miejscowości Mazowszany. Zajmujemy się wyrobem sztachet. Posiadamy szeroką gamę wzorów własnych, które możemy modyfikować według Państwa życzenia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi trendami obowiązującymi w stolarstwie. Dzięki temu nasza oferta zawiera produkty odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi oraz jakością i trwałością. Nasze sztachety idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju ogrodzeń, a w szczególności płotów drewnianych. Możliwy transport oraz impregnacja.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 27, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Instalacje solarne z miedzi - miec-miedz.pl
Jednym z innowacyjnych rozwiązań związanych z instalacjami powszechnie stosowanymi w domach mieszkalnych jest wykorzystywanie miedzianych elementów w tym rur i połączeń pomiędzy nimi. Miedź nie wpływa negatywnie zarówno na środowisko naturalne jak również i na zdrowie człowieka. Dlatego też dobrze sprawdza się w instalacjach wody pitnej. Dzięki temu, że tworzy na powierzchni rur warstwę tlenowa są one odporne na korozje oraz inne zniszczenia powodowane różnymi reakcjami z cząsteczkami zawartymi w wodzie.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Lutowanie miedzi - akademiamiedzi.pl
Tworzenie połączeń rur w instalacjach, w tym również i lutowanie miedzi, wymaga wcześniejszego przygotowania i zdobycia informacji na temat tego jakie są wymagania i zalecenie co do rodzaju połączeń i ich wielkości przy poszczególnych substancjach przepływających przez nie. Tego typu informacje i wiele innych przydatnych porad odnośnie lutowania miękkiego i twardego można znaleźć na naszej stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Dębski Projekt
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie architektury i projektowania wnętrz i sklepów. Jesteśmy rodziną formą z wieloma tradycjami. Tajemnicą naszego sukces jest połączenie sił ojca i syna. Pierwszy to wybitny architekt profesor zwyczajny doktor habilitowany, a także kierownik katedry w Instytucie Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, to także dyrektor tego instytutu. Syn to z kolei absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej z tytułem mgr inż. architekt.
Zapewniamy komfortowe usługi w zakresie projektowania nowych i adaptacji już istniejących obiektów budowlanych, a także projektowania wnętrz prywatnych oraz projektowania sklepów i innych wnętrz komercyjnych. W zakresie naszych usług mieści się także kompleksowe prowadzenie prac wykonawczych, również jeśli chodzi o nadzór autorski. Zapewniamy również doradztwo w zakresie legislacji inwestycyjnej. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu prawa budowlanego, czy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a także zatwierdzania projektów, czy lokalizacji inwestycji oraz różnych zagadnień związanych z wykonawstwem.
Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Wszystkie usługi wykonujemy terminowo i z wielką starannością. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i dbamy o wysoką jakość, zapewniając naszym klientom najlepsze rozwiązania. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń zarówno z w Warszawie, jak w całej Polsce. Zawsze dbamy o solidne i rzetelne realizacje.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. projektowanie-wnetrz-online.pl
Poszukujesz zespołu osób, który pomoże Ci urządzić całe mieszkanie? Masz sprecyzowany gust i chcesz podążać za trendami? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić, wybierz dostępny na stronie pasujący Ci pakiet usług i pozwól nam działać. Przez internet prześlemy Ci projekt koncepcyjny i omówimy najważniejsze szczegóły.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 18, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.