Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Marketing Reklama > Marketing


Wpisy
Sort By :
1. funkymedia.pl
Chcesz zwiększyć popularność swojej strony, produktu czy marki? Jeśli obcy jest ci internetowy marketing, skorzystaj z usług profesjonalistów. Agencja interaktywna FunkyMedia oferuje m. in. reklamy na youtube czy facebooku, kampanie Google AdWords czy pozycjonowanie stron. Zaplanuje także dla ciebie działania promocyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 30, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Blog Ideo Force
Zachęcamy do odwiedzenia bloga marketingowego prowadzonego przez specjalistów z branży. Znajdziesz na nim praktyczne wskazówki dotyczące AdWords, pozycjonowania, użyteczności czy personal brandingu. Te i wiele innych, przydatnych informacji dostępnych jest od ręki na www.ideoforce.pl/blog/ Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Oct 6, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Spoty reklamowe Poznań - Colosphera
Tworzymy spoty reklamowe dla firm z Poznania i okolic, oferujemy produkcję filmową na najwyższym poziomie - realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, korporacyjne i wizerunkowe. Pracujemy na terenie Poznania i całej Polski, tworzymy niepowtarzalne scenariusze i koncepcje marketingu wizualnego dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Kategoria:

Data wpisu: May 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

4. Frezowanie Oświęcim
ToPROMO to firma, która działa jako producent reklam. W naszej ofercie można liczyć na systemy wystawiennicze i ekspozycyjne. Posiadamy takie rozwiązania jak reklama podświetlana i nie tylko. Proponujemy maszty i flagi reklamowe. Zajmujemy się oczywiście projektowaniem i poligrafią. Dowiedz się więcej na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. marszalstudio.pl - packshoty
marszalstudio to studio fotografii produktowej dostarczające najwyżej jakości packshoty, które z powodzeniem można wykorzystywać zarówno online, jak i w druku.

Wykonujemy packshoty proste, złożone, zdjęcia ubrań na duchu, na płasko, na wieszaku oraz kompozycje produktowe.

Naszymi Klientami są zarówno duże marki znane nie tylko na polskim rynku, jak i mniejsze lokalne, a często nawet dopiero startujące firmy.

Studio zlokalizowane jest na warszawskim Ursynowie, nie przeszkadza nam to jednak we współpracy z Klientami z innych miejscowości, z którymi zlecenia uzgadniamy zdalnie, a towar przekazujemy sobie za pomocą kurierów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

6. Męski blog
Zawsze męski i subiektywny blog o stylu życia w wielkim mieście, relacjach z kobietami, miłości, przyjaźni i seksie. Autor recenzuje i opiniuje produkty, usługi i firmy. Ocenia i komentuje zachowania społeczności internetowych, wydarzeń na świecie. SocialTalk.pl to miejsce pełne subiektywnych opinii blogera i vlogera, który inspiruje i pomaga odnieść sukces w życiu, karierze i edukacji.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 11, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Reklamowy Olsztyn, kolportaż ulotek
Realizujemy dystrybucję na terenie Olsztyna i województwa warmińsko - mazurskiego na osiedlach domów, domków jednorodzinnych, centrach handlowych i ruchliwych ulicach miast. Nasz kolportaż jest realizowany w oparciu o materiały dostarczone przez Klienta lub nasze mapy. Realizujemy kolportaż adresowy i bezadresowy lub dostosowany do indywidualnych potrzeb uwzględniając charakterystykę grupy docelowej. Może być realizowany zafoliowany, w kopertach lub nie. Po wykonanej usłudze Zamawiający zawsze otrzymuje raport z wykonanego kolportażu potwierdzający jakość wykonanej pracy. Oferujemy hostessy na akcje wspomagajace sprzedaż jak i kontrolę ich pracy.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. For Sport & Marketing - Marketing sportowy
Od wielu lat specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu marketingiem sportowym. Nasze solidnie i fachowe usługi oferujemy firmom z całej Polski, a zwłaszcza z Poznania, Warszawy, Krakowa, Wrocławia oraz wielu innych miast i miejscowości. W naszej działalności koncentrujemy się głównie na budowaniu odpowiedniego wizerunku sportowców jak również na sprzedaży klientom biznesowym praw do ich wykorzystywania. Aktywnie analizujemy lokalny rynek w poszukiwaniu podmiotów gospodarczych zainteresowanych długofalową i efektywną współpracą ze sportowcami. Negocjujemy warunki i zakres współpracy z firmami oraz kompleksowo zarządzamy wspólnymi projektami z zakresu marketingu sportowego. Zapytaj o efektywną i skuteczną ofertę na marketing sportowy dla swojej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. NewWeb PR S.A. - agencja PR, IR
Nowatorska agencja marketingowa działająca pod firmą NewWeb PR specjalizuje się w świadczeniu usług w obrębie public relations, relacji inwestorskich oraz social media. Jako misję wyznaczyliśmy sobie dostarczanie, wielokrotnie sprawdzonych przez nasz zespół, niezawodnych rozwiązań, które wzmocnią pozycję, markę i reputację naszego klienta. Każdego Klienta traktujemy w sposób szczególny i indywidualny. Często doradzamy Klientom w zakresie PR, IR, IPO a także debiutów giełdowych. Z naszego doświadczenia wiemy, że umiejętnie dobrane słowa mogą zmienić wiele, a mocne argumenty przekonają nawet największych sceptyków.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. eZYSKI.pl - Bez ściemy o zarabianiu w internecie i e-biznesie
Jedyny w polskim internecie blog o zarabianiu ale zarabianiu rozsądnych pieniędzy i dzięki pomocy sprawdzonych sposobów. Nie powiem ci jak zostać milionerem ale bez ściemy opiszę czym się rządzi zarabianie w internecie. Dlaczego jednym się udaje, a innym nie. Co zrobisz z taka wiedzą ? To zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Ja daję ci wiedzę z wielu płatnych kursów, potwierdzoną wiadomościami książkowymi i doświadczeniem. W jednym miejscu pół wiedzy ze studiów marketingowych w pigułce. Naprowadzę cię i podpowiem. reszta należy do ciebie.
Sprawdź koniecznie jedynego bloga w sieci bez cenzury, ściemniania i kopiowanego bełkotu. Zapraszam

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.