Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  Regulamin



Polecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Notariusze


Wpisy
Sort By :
1. Kancelaria notarialna w Katowicach - K. Kozina, M. Michalik
Kancelaria notarialna w Katowicach serdecznie zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług notarialnych. Zakres naszych czynności obejmuje m.in. prawo rodzinne i alimenty, transakcje dot.nieruchomości, testament i darowizna, pełnomocnictwa, sprawy spadkowe. Dla nas każdy klient jest ważny, dlatego wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy z wielkim zaangażowaniem i staramy się wszelkie zawiłości prawne wyjaśniać w prosty i zrozumiały sposób. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej kancelarii w Katowicach-Ligocie.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Magdalena Mrozowska otariusz
Nasza kancelaria od wielu lat zajmuje się rozwiązywaniem problemów z dziedziny prawa naszych klientów. Lata doświadczenia pozwalają nam zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Wykonujemy szereg czynności notarialnych od sporządzania aktów notarialnych (np. umowy sprzedaży, umowy darowizny), sporządzenia posiniaczeń itp. Zapraszamy do naszego biura w Straszynie koło Pruszcza Gdańskiego.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Oziębowski - Kancelaria prawna Katowice
Opinie o prawnikach są często bardzo skrajne – jedni, pod wpływem amerykańskich seriali, mają prawników niemal za superbohaterów, inni wyrobili sobie o nich negatywną opinię, opierając się na przykład na forach internetowych. Jak jest naprawdę? Trudno jednym zdaniem określić wszystkich prawników – to tak jak z nauczycielami czy z lekarzami – są dobrzy i są tacy, którzy nie powinni podejmować się tego zawodu. Ze swojej strony możemy powiedzieć tylko tyle, że jako kancelaria prawna Paweł Oziębłowski dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej wywiązać się z powierzonych nam spraw. Wierzymy, że sukces klienta jest również naszym sukcesem, dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, za każdym razem dokładnie analizując problem i układając nową strategię. Nie pracujemy na schematach, bo mamy świadomość, że nawet najbardziej podobne do siebie sprawy, jednak się różnią i tylko indywidualne podejście może doprowadzić do ich jak najskuteczniejszego rozwiązania.
Wybierając kancelarię, najlepiej poszukać informacji u źródła, czyli w tym wypadku przejrzeć opinie klientów, którzy już skorzystali z jej usług. Dobre opinie świadczą o dobrych usługach. Kancelaria Paweł Oziębłowski buduje swoją reputację od lat i jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów nam zaufało. Mamy też nadzieję, że liczba ta będzie się stale powiększać.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Kancelaria Notarialna Anna Bladowska
Przygotowanie aktów notarialnych, tworzenie odpisów i wyciągów dokumentów. Wszystko to naturalnie wykonywane jest w kancelariach notarialnych. Dlatego jeżeli poszukujecie specjalistów w dziedzinie przygotowania określonych aktów notarialnych, sporządzania oświadczeń i wiele więcej na terenie trójmiasta to Kancelaria Notarialna Anna Bladowska jest prawidłowym adresem. Doświadczenie, rzetelność oraz naturalnie zadowolenie niezliczone liczby klientów

Kategoria:

Data wpisu: Apr 8, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński
Kancelaria notarialna w Toruniu przy ulicy Szerokiej 43/1 funkcjonuje od 1 stycznia 1993 roku. Początkowo Kancelaria była prowadzona przez notariusz Teresę Kolasińską, a obecnie jest prowadzona przez notariusza prof. UMK, dr hab. Marka Krzysztofa Kolasińskiego.

Notariusz prof. UMK, dr hab. Marek Krzysztof Kolasiński pełni obecnie funkcję wiceprezesa Krajowej Rady Notarialnej, która jest reprezentantem notariatu.

Do zakresu działania Krajowej Rady Notarialnej należy w szczególności: współpraca z notariatami innych państw, wyrażanie stanowiska w sprawach przedstawionych przez Ministra Sprawiedliwości lub inne organy samorządu notarialnego, wypowiadanie się w sprawie zasad etyki zawodowej notariuszy.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Notariusz w Piotrkowie Trybunalskim – Radosław Teleman
W razie pojawienia się jakiejkolwiek sytuacji, kiedy nieodzowne będzie sporządzenie kopii ważnego dokumentu albo też w sytuacji podpisywania dokumentów, można zrobić użytek z panoramy usługowej, jaką dostarcza Kancelaria Notarialna Piotrków Trybunalski. Realizujemy między innymi spisywanie protokołów, sporządzanie czeków, a także przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, danych na komputerowych nośnikach i nie tylko. W celu wykonania pisma notarialnego uprzejmie prosimy o wcześniejsze dowiezienie nam pism, umożliwiających potwierdzenie prawdziwości oryginałów. Zarówno gdy chodzi o różnego typu oświadczenia, jak też akty notarialne Piotrków Trybunalski to miasto naprawdę godne zarekomendowania. By znaleźć niniejszą kancelarię notarialną Google, należy jedynie wstukać w dowolną przeglądarkę właściwe hasło, takie jak przykładowo „notariusz Piotrków” lub „kancelarie notarialne Piotrków” i odwiedzić nasz serwis online.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :



Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.