Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


Wpisy
Sort By :
1. Doradca Podatkowy Warszawa
Oferujemy dostosowane do potrzeb Twojej sytuacji podatkowej porady, które pomogą Ci w zaspokojeniu Twoich potrzeb osobistych i biznesowych związanych ze złożonymi regulacjami w tej sferze. Naszym celem jest pomóc Ci poprawić Twoją sytuację podatkową, obniżyć podatki i opłaty oraz współpracować z Tobą w celu stworzenia kompleksowego planu podatkowego i prawnego, który tworzy wartość dla Twojej firmy. Niejednokrotnie urzędy skarbowe to największe problemy biznesu, zaś Litigato to kancelaria, która oferuje w tej sferze rzetelną, kompetentną pomoc. Nasza kancelaria to zespół doradców podatkowych i prawników specjalizujących się w tematyce podatkowej. Współpracujemy z Tobą, aby upewnić się, że Twoje podatki nie przekraczają limitów i operują w zakresie wymaganych wartości i regulacji. Nasi eksperci stworzą dla Ciebie odpowiedni plan podatkowy i pomogą we wszelkich kwestiach związanych z podatkami. Uzyskaj poradę prawną dotyczącą Twojej sprawy w krótkim czasie i przy zaangażowaniu kompetentnych specjalistów. Kancelaria Litigato jest doradcą prawnym i podatkowym, świadczącym szeroki wachlarz usług obejmujących doradztwo biznesowe dla firm, indywidualne planowanie i doradztwo podatkowe dla osób fizycznych, przygotowywanie deklaracji podatkowych. W kancelarii Litigato znajdziesz zespół wyspecjalizowanych radców prawnych i specjalistów, którzy są gotowi sprostać Twoim potrzebom. Pozwól nam pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje. Zadzwoń do naszego biura lub odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 18, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Adw. Paweł Marchewka
Nasza kancelaria oferuje kompleksowe prowadzenie spraw związanych z zadłużeniem, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki doświadczeniu w ocenie spraw zadłużenia, możemy pomóc w określeniu najlepszego rozwiązania dla Twojej konkretnej sytuacji i upewnić się, że jesteś świadomy wszystkich potencjalnych opcji. Zamiast skupiać się tylko na złożeniu wniosku o upadłość, nasz zespół prawny dokładnie przeanalizuje fakty i poszuka alternatyw do zaproponowania. Wybierając nas, zawsze możesz liczyć na optymalną obsługę, która jest zarówno kompetentna, jak i profesjonalna.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 28, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. PaymentSystems - Odszkodowania za opóźniony lot
Wydaje Ci się, że nie opłaca się starać o odszkodowanie za opóźniony lot, bo do załatwienia jest duża liczba formalności? Nic bardziej mylnego - z naszą pomocą w zasadzie nie będziesz musiał nic robić poza wypełnieniem formularza na stronie co raczej nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a więc nie ma formalności.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 15, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. kancelaria prawnicza warszawa
Kancelaria prawna, która jest zlokalizowana w Łodzi przy ul. Gdańskiej 77a/3, oferuje szeroki wachlarz usług z różnych gałęzi prawa. Profesjonalny zespół, indywidualne podejście oraz rzetelność to cechy charakterystyczne naszej kancelarii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do naszej siedziby. Nie zwlekaj, nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa i merytorycznej pomocy dla Ciebie.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 14, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Adwokat Kraków Kozłowski
Kancelaria Adwokacka Tomasza Kozłowskiego oferuje profesjonalną obsługę prawną, a także porady prawne dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Adwokat prowadzi sprawy na terenie całego kraju, ale kancelaria prawna najwięcej spraw prowadzi przede wszystkim na terenie miasta Kraków. Kancelaria prawna świadczy obsługę i pomoc prawną w zakresie spraw: spadkowych (w tym testamenty, stwierdzenie nabycia spadku, działy spadku, zachowki, długi spadkowe), rodzinnych (podziały majątku, rozwody, alimenty, mediacje),
rzeczowych (zasiedzenia, służebności, zniesienia współwłasności), administracyjnych (nacjonalizacja, zwrot mienia wywłaszczonego, podatki), odnośnie prawa karnego, odszkodowawczych (zadośćuczynienie za krzywdę, wypadki komunikacyjne). Adwokat Tomasz Kozłowski w znacznej liczbie spraw współpracuje z wysokiej klasy specjalistami, którzy z ogromnym zaangażowaniem i uwagą podchodzą do wszystkich prowadzonych spraw. Lokalizacją w której kancelaria adwokacka i adwokat oferuje swoje usługi jest Kraków. Możecie być Państwo pewni, że kancelaria prawna (adwokacka) przyjmując sprawę, dołoży wszelkich starań, aby wypracować najlepsze rozwiązanie. Jako adwokat, Kozłowski Tomasz pomógł już wielu klientom w mieście Kraków i nie tylko. Udzielił niezliczoną liczbę porad prawnych.

Kategoria:

Data wpisu: May 23, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Kancelaria Adwokacka Sandomierz | Prawnik Karol Dębowski
Adwokat Karol Dębowski zdobył wieloletnie doświadczenie w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Wykwalifikowany prawnik oferuje pomoc prawniczą oraz kompleksową obsługę prawną. Kancelaria adwokacka ma siedzibę w mieście Sandomierz. Kancelaria adwokacka prowadzi zróżnicowane sprawy na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat zapewnia pomoc prawną w tematach powiązanych z m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym czy wykroczeniami. W procesach cywilnych oraz administracyjnych prawnik reprezentuje oponentów jako pełnomocnik, a w postępowaniu karnym oferuje także pomoc prawną pokrzywdzonym. Kancelaria z miasta Sandomierz pomaga w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak również wykonawczego. Karol Dębowski występuje przed organami, urzędami, a także sądami w imieniu interesantów na terenie całej kraju. Prawnik reprezentuje osoby fizyczne, prawne w tym firmy i podmioty gospodarcze. W celu umówienia wizyty kancelaria adwokacka prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W sprawie dodatkowych informacji adwokat zaprasza do biura - ul. A. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz.

Kategoria:

Data wpisu: May 2, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Wojciech Skrzypiński | pomoc prawna Sieradz
Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz całościową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju przed organami, urzędami, jak również sądami. Adwokat z miasta Sieradz postrzega satysfakcje Klientów jako główny cel współpracy. W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej za granicą nie jest wymagane, aby była obecna w kraju. Jeśli pomoc prawna jest pilna, adwokat jest do Państwa dyspozycji także w innych dogodnych dla Państwa godzinach, jak i w soboty. Kancelaria adwokacka (Sieradz) zachęca do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 24, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Radca Prawny Katowice
Skuteczni, sympatyczni i skoncentrowani na potrzebach naszych klientów ? tacy właśnie są pracownicy Kancelarii Adwokackiej w Katowicach. Zajmujemy się zarówno prawem rodzinnym, cywilnym, karnym, pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie obce są nam także zagadnienia z prawa gospodarczego, spółek, administracyjnego i budowlanego. Wybierając Radcę Prawnego czy Adwokata Rozwodowego z Katowic masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 8, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. www.adwokat-kielsznia.pl
Skomplikowane sprawy rodzinne zawsze wiążą się z dużymi emocjami i sprawiają, że klienci odwiedzający kancelarię adwokacką muszą podzielić się swoimi osobistymi problemami. Empatia i umiejętność komunikacji w zawodzie adwokata rozwodowego są bardzo ważne i sprawiają, że klienci chętniej powierzają im swoje zmartwienia. Kancelaria w Szczecinie oferuje kompleksową i wszechstronną pomoc, dlatego z oferty skorzystać może każdy, kto czuje taką potrzebę. Najważniejsze podczas rozwiązywania sporów rodzinnych jest opanowanie emocji i odpowiednie przygotowanie do rozprawy, ponieważ dzięki temu postępowanie przeprowadzone będzie sprawnie i szybko. Wiele problemów prawnych może wydawać nam się nie do rozstrzygnięcia, ale wsparcie kompetentnego adwokata sprawi, że znajdziemy rozsądne wyjście z każdej sytuacji. Z usług kancelarii w Szczecinie skorzystać mogą osoby szukające wsparcia w problemach związanych z prawem spadkowym, prawem cywilnym, prawem karnym, a także prawem rodzinnym. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz bloga www.adwokat-kielsznia.pl na którym każdy zainteresowany bezpłatnymi poradami prawnymi znajdzie wiele interesujących informacji. Artykuły poruszają kwestie najczęściej zadawanych przez klientów pytań i pomagają zrozumieć w jaki sposób należy przygotować się do rozwodu, sprawy o uznanie ojcostwa, ubiegania się o odszkodowanie oraz innych trudnych sytuacji w jakich możemy się znaleźć. Warto wiedzieć jak się zachować i gdzie szukać profesjonalnej pomocy oraz porady.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 30, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kancelaria Olechno | upadłość konsumencka Warszawa
Doświadczony radca prawny Krzysztof Olechno świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Główne obszary specjalizacji to, m.in. spory sądowe, upadłość konsumencka czy prawo cywilne. Prawnik posiada szeroki wachlarz doświadczenia zawodowego, które pozwala mu kompleksowo patrzeć na sprawy Klientów. Kancelaria znajduje się w mieście Warszawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z zawiłymi aspektami prawnymi (upadłość konsumencka, umorzenie długów, temat darowizn) zachęcamy także do sprawdzenia firmowej strony. Znajduje się tam wiele przydatnych artykułów wyjaśniających różnorodne kwestie prawne. Prawnik Krzysztof Olechno zachęca do współpracy osoby z miasta Warszawa.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 4, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.