Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


Wpisy
Sort By :
1. Kancelaria adwokacka Poznań
Poznańska kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm. Kancelaria działa w branży adwokackiej od ponad 20 lat dzięki czemu świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Specjalizacją Kancelarii są sprawy karne, rozwodowe oraz podział majątku. Mecenasi reprezentują klientów przed wszystkimi organami administracji publicznej oraz przed sądami powszechnymi czy sądami administracyjnymi. Pełna oferta usług prawnych oraz dane kontaktowe dostępne na oficjalnej stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 10, 2018 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. Kancelaria prawo podatkowe Puławy
Szukasz kompleksowych porad w zakresie prawa gospodarczego? Kancelaria adwokacka Jarosława Klimonta, zaprasza. Zajmujemy się zakładaniem i przekształcaniem spółek prawa handlowego, postępowaniem rejestrowym, negocjacjami handlowymi czy kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i podmiotów administracji publicznej. Specjalizujemy się również w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, administracyjnym, podatkowym.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Adwokat lublin sprawy ZUS KRUS
Kancelaria adwokacka Marcin Gałązka zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad prawnych. Pracujemy rzetelnie, skutecznie i terminowo. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie mu najbardziej optymalnych rozwiązań. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnych, gospodarczym i wielu innych.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dobry adwokat Wrocław
Usługi prawne szyte na miarę polskich i zagranicznych przedsiębiorców – sprawdź koniecznie ofertę adwokata we Wrocławiu, reprezentującego profesjonalną kancelarię adwokacką KJS Legal. Naszą specjalizacją są usługi prawne dedykowane polskim i zagranicznym przedsiębiorcom. Do współpracy zapraszamy również klientów indywidualnych, jak i stowarzyszenia czy fundacje. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Notariusz
Profesjonalna obsługa notarialna firm i klientów indywidualnych to domena naszej kancelarii notarialnej działającej na terenie miasta Wrocław! Każdy notariusz w naszej kancelarii pomoże załatwić ci twoją sprawę w sposób wysoce profesjonalny! Jeśli interesuje cię cena danej usługi zadzwoń do nas, a nasz notariusz w krótkim czasie oceni koszt interesującej cię czynności notarialnej!

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Amerykanski Prawnik Ilasz Liwiusz
Jeśli spodziewasz się spadku z USA, to musisz wiedzieć, że amerykańskie prawo znacząco różni się od prawa polskiego, a zasady dziedziczenia spadku są całkiem inne. Kontaktując się z naszym polskim prawnikiem, który doskonale zna tamtejsze prawo, będziesz mieć możliwość poznania zasad dotyczących dziedziczenia, jak również zwiększysz swoje szanse na otrzymanie spadku.

Nasza kancelaria adwokacka swoją pomoc prawną oferuje także przedsiębiorstwom, które pragną powiększyć swoją działalność poza granicami Polski, jednak nie znają przepisów prawnych. W takich wypadkach nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie. Przekonaj się, jak skuteczne działania prowadzimy. skontaktuj się z nami już dziś.

Dodatkowe atuty:

* indywidualne podejście
* wieloletnie doświadczenia
* kompleksowa pomoc prawna

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Amerykański adwokat Liwiusz Ilasz
Jesteśmy międzynarodową kancelarią adwokacką świadczącą kompleksowe usługi prawne na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasze oddziały posiadamy na terenie polski i Stanów Zjednoczonych, gdzie aktywnie uczestniczymy w życiu Polonii, na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy prawne. Nie musisz obawiać się także o barierę językową, bowiem każdy nasz polski adwokat biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.

Podejmiemy się każdej nawet najtrudniejszej do rozwiązania sprawy, każdy problem stanowi dla nas okazję do podniesienia posiadanych kwalifikacji. Zajmiemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego, jak również prawa pracy. Każdego dnia zgłaszają się do nas klienci, którzy otrzymali odmowę wydania wizy z prośbą o pomoc w jej uzyskaniu.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

* Oferujemy pomoc najlepszych adwokatów
* Zapewniamy indywidualne podejście
* Gwarantujemy szybkie i pozytywne zakończenie sprawy

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Pomoc prawna polakom uk
Szukasz skutecznej pomocy prawnej w uk? Chcesz mieć pewność, że adwokat, który będzie Cię reprezentował w sądzie zrobi wszystko co w jego mocy, żeby uchronić Cię przed kłopotami. Nasza kancelaria czeka na kontakt z Twojej strony. Już teraz możesz odwiedzić witrynę kancelaria-czupajlo i wypełnić dostępny tam formularz kontaktowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie Ci pomożemy. Zgłoś się do nas i śpij spokojnie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Kancelaria Adwokacka - Kraków
Profesjonalna kancelaria adwokacka w Krakowie zachęca do spotkania z doświadczonym prawnikiem, który zawsze chętnie wita nowych klientów, którzy przychodzą po profesjonalne porady. Dzięki sporej wiedzy i dobrym zdolnościom interpersonalnym, adwokat Bielecki wychodzi obronnie z większości powierzonych mu spraw.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 29, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. bohosiewicz-adwokaci.pl
Profesjonalna obsługa w zakresie zagadnień prawnych. Kadra doświadczonych adwokatów, którzy chętnie służą radą każdej zainteresowanej osobie. Adwokaci w Katowicach bardzo często pomagają przedsiębiorstwom, które potrzebują pomocy lub poszukują wiedzy w zakresach, dotyczących prowadzenia przez nich działalności gospodarczej. Adwokaci z Katowic chętnie takich informacji udzielą i z przyjemnością podejmą dalszą współpracę z nowymi klientami. Wiele osób skorzystało już z tych usług i potwierdza dobrą opinię na temat ich jakości.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 13, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.