Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


Wpisy
Sort By :
1. Kancelaria prawo podatkowe Puławy
Szukasz kompleksowych porad w zakresie prawa gospodarczego? Kancelaria adwokacka Jarosława Klimonta, zaprasza. Zajmujemy się zakładaniem i przekształcaniem spółek prawa handlowego, postępowaniem rejestrowym, negocjacjami handlowymi czy kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i podmiotów administracji publicznej. Specjalizujemy się również w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, administracyjnym, podatkowym.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Adwokat lublin sprawy ZUS KRUS
Kancelaria adwokacka Marcin Gałązka zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad prawnych. Pracujemy rzetelnie, skutecznie i terminowo. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie mu najbardziej optymalnych rozwiązań. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnych, gospodarczym i wielu innych.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Dobry adwokat Wrocław
Usługi prawne szyte na miarę polskich i zagranicznych przedsiębiorców – sprawdź koniecznie ofertę adwokata we Wrocławiu, reprezentującego profesjonalną kancelarię adwokacką KJS Legal. Naszą specjalizacją są usługi prawne dedykowane polskim i zagranicznym przedsiębiorcom. Do współpracy zapraszamy również klientów indywidualnych, jak i stowarzyszenia czy fundacje. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Notariusz
Profesjonalna obsługa notarialna firm i klientów indywidualnych to domena naszej kancelarii notarialnej działającej na terenie miasta Wrocław! Każdy notariusz w naszej kancelarii pomoże załatwić ci twoją sprawę w sposób wysoce profesjonalny! Jeśli interesuje cię cena danej usługi zadzwoń do nas, a nasz notariusz w krótkim czasie oceni koszt interesującej cię czynności notarialnej!

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Amerykanski Prawnik Ilasz Liwiusz
Jeśli spodziewasz się spadku z USA, to musisz wiedzieć, że amerykańskie prawo znacząco różni się od prawa polskiego, a zasady dziedziczenia spadku są całkiem inne. Kontaktując się z naszym polskim prawnikiem, który doskonale zna tamtejsze prawo, będziesz mieć możliwość poznania zasad dotyczących dziedziczenia, jak również zwiększysz swoje szanse na otrzymanie spadku.

Nasza kancelaria adwokacka swoją pomoc prawną oferuje także przedsiębiorstwom, które pragną powiększyć swoją działalność poza granicami Polski, jednak nie znają przepisów prawnych. W takich wypadkach nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie. Przekonaj się, jak skuteczne działania prowadzimy. skontaktuj się z nami już dziś.

Dodatkowe atuty:

* indywidualne podejście
* wieloletnie doświadczenia
* kompleksowa pomoc prawna

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Amerykański adwokat Liwiusz Ilasz
Jesteśmy międzynarodową kancelarią adwokacką świadczącą kompleksowe usługi prawne na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasze oddziały posiadamy na terenie polski i Stanów Zjednoczonych, gdzie aktywnie uczestniczymy w życiu Polonii, na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy prawne. Nie musisz obawiać się także o barierę językową, bowiem każdy nasz polski adwokat biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.

Podejmiemy się każdej nawet najtrudniejszej do rozwiązania sprawy, każdy problem stanowi dla nas okazję do podniesienia posiadanych kwalifikacji. Zajmiemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego, jak również prawa pracy. Każdego dnia zgłaszają się do nas klienci, którzy otrzymali odmowę wydania wizy z prośbą o pomoc w jej uzyskaniu.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

* Oferujemy pomoc najlepszych adwokatów
* Zapewniamy indywidualne podejście
* Gwarantujemy szybkie i pozytywne zakończenie sprawy

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Pomoc prawna polakom uk
Szukasz skutecznej pomocy prawnej w uk? Chcesz mieć pewność, że adwokat, który będzie Cię reprezentował w sądzie zrobi wszystko co w jego mocy, żeby uchronić Cię przed kłopotami. Nasza kancelaria czeka na kontakt z Twojej strony. Już teraz możesz odwiedzić witrynę kancelaria-czupajlo i wypełnić dostępny tam formularz kontaktowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie Ci pomożemy. Zgłoś się do nas i śpij spokojnie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Kancelaria Adwokacka - Kraków
Profesjonalna kancelaria adwokacka w Krakowie zachęca do spotkania z doświadczonym prawnikiem, który zawsze chętnie wita nowych klientów, którzy przychodzą po profesjonalne porady. Dzięki sporej wiedzy i dobrym zdolnościom interpersonalnym, adwokat Bielecki wychodzi obronnie z większości powierzonych mu spraw.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 29, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. bohosiewicz-adwokaci.pl
Profesjonalna obsługa w zakresie zagadnień prawnych. Kadra doświadczonych adwokatów, którzy chętnie służą radą każdej zainteresowanej osobie. Adwokaci w Katowicach bardzo często pomagają przedsiębiorstwom, które potrzebują pomocy lub poszukują wiedzy w zakresach, dotyczących prowadzenia przez nich działalności gospodarczej. Adwokaci z Katowic chętnie takich informacji udzielą i z przyjemnością podejmą dalszą współpracę z nowymi klientami. Wiele osób skorzystało już z tych usług i potwierdza dobrą opinię na temat ich jakości.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 13, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

10. Adwokat prawo karne
Każdy student uczelni wyższych chcący w przyszłości być adwokatem prawa karnego musi być doskonale przez uczelnię przygotowany do zawodu. Musi zdawać sobie sprawę z tego, że niektóre sprawy będą kłopotliwe czy nawet krępujące, ale będzie trzeba o nich rozmawiać. Niektóre przypadki będą naprawdę skomplikowane, a ludzie przychodzący do nich będą pokładali w nich ostatnie swoje nadzieje.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 11, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.