Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci


Wpisy
Sort By :
1. Adwokat Adrian Jaroszek adwokat-wisla.pl
Z pewnością jedną z sytuacji, w których konieczna jest obecność adwokata jest rozwód Decydując się na wybór adwokata najlepiej zwrócić uwagę na to, aby posiadał on niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Tego typu adwokatów można znaleźć w kancelarii adwokackiej w Wiśle. Zapraszamy do skorzystania z usług.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 11, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Kancelaria Adwokacka Mokotów
SRDK to zespół doświadczonych adwokatów, którzy rozwiążą Twój każdy problem prawny. Skorzystaj z usług renomowanej kancelarii adwokackiej w Warszawie. Jeżeli poszukujesz porady z dziedziny prawa karnego, obsługi firmy, procesów M&A lub inwestycji i projektów biznesowych, odwiedź prawnika na Mokotowie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 25, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. prawo-niemcy.pl
Potrzebujesz pomocy prawnej na terenie Niemiec? Jednak bariera językowa jest tak duża, że nie możesz się z nikim porozumieć? Zaufaj nam! Zajrzyj na Prawo-Niemcy.pl. Kancelaria Adwokacja Sebastian Muller to polski adwokat ze znajomością niemieckiego prawa! Prowadzimy porady prawne dla Polaków! Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kategoria:

Data wpisu: Oct 30, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Sprawy odszkodowawcze Zgierz
Zajmujemy się szeroko rozumianymi sprawami odszkodowawczymi. Nasza Kancelaria Adwokacka w Zgierzu a także w Łodzi ma wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu odszkodowań i zadośćuczynień. Prowadzimy m.in. sprawy dot. szkód komunikacyjnych, naruszenia dóbr osobistych, czy też błędów w sztuce lekarskiej. Nasz doświadczony zespół prawników pomoże również Państwu w wielu innych dziedzinach prawa, np. w sprawach spadkowych, rodzinnych, rozwodowych, karnych, czy administracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii Adwokackiej.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 18, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Kancelaria Adwokacka Wejherowo
Sprawy spadkowe ze względu na swoje zagmatwanie często wymagają zatrudnienia prawnika, który pomoże je rozwiązać. Kancelaria adwokacka Jednoralski znajdująca się w Wejherowie oferuje swoją profesjonalną pomoc w tym zakresie. Odwiedź jej witrynę internetową już dziś i dowiedz się więcej o ofercie. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 28, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Porady prawne przez internet eprawohub
Zdecydowanie prawnik online to sposób na zaoszczędzenie i uzyskanie solidnych i sprawdzonych porad prawnych od specjalistów w mgnieniu oka poprzez internet. To niezwykle wygodne i dostosowane do naszych dzisiejszych czasów rozwiązanie pozwala na znacznie wygodniejsze obsługiwanie swojej sprawny prawnych. Nowoczesne podejście do takiego tematu pozwala na solidne rozwiązania, które będą zarówno konkurencyjne cenowo, jak i w doskonałej jakości.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Upadłość konsumencka Warszawa
Kiedy w życiu pojawiają się zobowiązania, których nie jesteśmy już w stanie spłacać mamy ogromny problem. Jest jednak wyjście jak z niego wybrnąć. Koniecznie zgłoś się do Kancelarii Prawa Upadłościowego Anny Grudzień w Warszawie. Pomaga ona osobom fizycznym w wypełnianiu wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej i przeprowadza swoich klientów przez cały ten proces od początku do końca. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. zwrotyprowizji.pl
Czy wiesz już, że wszystkim pożyczkobiorcom, którzy spłacili swoje zobowiązanie finansowe wobec banku przed ustalonym w umowie terminem, należy się zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu konsumenckiego? Wynika to z obowiązujących w naszym kraju przepisów prawa Unii Europejskiej. W sytuacji, kiedy bank nie chce uczynić tego dobrowolnie, warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej z doświadczeniem w sprawach sądowych tego typu. Swoje usługi na dobrych warunkach poleca klientom kancelaria prawna, prowadząca blog na stronie internetowej www.zwrotyprowizji.pl. Znajdują się tam dane potrzebne do kontaktu i wiele pożytecznych wpisów. Na etapie analizy sprawy klient nie ponosi żadnych zobowiązań finansowych, a honorarium uiszcza dopiero po wyegzekwowaniu od instytucji finansowej należnych mu pieniędzy z tytułu zwrotu prowizji bankowych. Zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 4, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 4.67 Głosów: 3

Member Reviews Visitor Ratings

9. radca-franczak.pl
Nasza kancelaria prawna to gwarancja skorzystania z usług profesjonalnego radcy prawnego w Krakowie. Osoby o dużym doświadczeniu i wiedzy, która pozwala na świadczenie usług stojących na bardzo wysokim poziomie, z których możliwe będzie czerpanie dużej radości. Zapraszamy tym samym serdecznie do takiego działania i podejścia do sprawy, które będzie sprawdzało się rewelacyjnie. W dobrej cenie otrzymasz bowiem w pełni profesjonalną pomoc prawną w wielu problemach.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Daniel Wiśniewski - Prawnik Mińsk Mazowiecki
Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Daniela Wiśniewskiego świadcząca doradztwo prawne między innymi w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nadto, zajmujemy się także sprawami podatkowymi, administracyjnymi oraz sprawami z zakresu ksiąg wieczystych, krajowego rejestru sądowego.
Daniel Wiśniewski ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (w 2002 roku), jest absolwentem studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (w 2003 roku), a w 2006 roku ukończył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Lublinie. W 2007 r., gdy został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (nr wpisu WA-S 240), otworzył własną kancelarię prawniczą (adwokacką) w Mińsku Mazowieckim.
Od 2010 r. Daniel Wiśniewski wykonuje zawód adwokata (nr wpisu Okręgowej Rady Adwokackiej w Siedlcach 98).
W swojej praktyce wykorzystuje doświadczenie zdobyte w ramach aplikacji sądowej (w latach 2004-2006), podczas pracy w sądownictwie powszechnym (w latach 2005-2007) oraz we współpracy z jedną z czołowych kancelarii prawnych w Warszawie. Doradza Klientom w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych oraz gospodarczych. Posiada także doświadczenie w sprawach administracyjnych, w tym podatkowych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.