Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Blogi


Wpisy
Sort By :
1. Porady budowlane
Portal budowlany buildcon to nowoczesny system do wymiany informacji na tematy związane z budowlanką. Taki sposób przepływu informacji jest dość świeży biorąc pod uwagę warunki polskie, między innymi dlatego, iż buildcon porusza aktualne tematy nawiązując przy tym w szczególności do pr budowlanego, szeroko rozumianej reklamy itd. Serwis budowlany buildcon daje nieco inny kąt widzenia na stary, doskonale znany w tutejszym kraju biznes, współtworzy świeże rozwiązania i pomaga zrozumieć ukryte tryby, które w znaczący sposób kierują losami przedsiębiorstw na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestniczenia w tym projekcie, szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Torty urodzinowe
Szukasz pomysłów do przygotowania imienin lub przyjęcia karnawałowego? Nasz serwis przedstawia opisy tego jak można zorganizować: przyjęcie urodzinowe, baby shower czy przyjęcie weselne. Planując party trzeba pamiętać o przygotowaniu: tortu urodzinowego lub weselnego, trzeba przygotować zaproszenia i oczywiście scenariusz na świetną zabawę - to wcale nie jest proste i przyjemne. Chcemy trochę pomóc Wam w tym wszystkim. W naszym serwisie znajdziecie zdjęcia, opisy i Wasze komentarze, co pomoże Wam w szybkim przygotowaniu przyjęcia. Zarówno rodzice maluchów - dzieci kilku letnich - jak i Młoda Para znajdzie coś ciekawego w naszym serwisie dla siebie. DekoracjedlaWas.pl to zupełnie nowy serwis, piszemy o przygotowaniu dekoracji urodzinowych i dekoracji ślubnych, również przedstawiamy informacje i zdjęcia w jaki sposób można wykorzystać np.: figurki na tort, lampiony czy balony do przygotowania Waszej imprezy - pokazujemy to co najważniejsze i najciekawsze. Niezapomniane przyjęcie dla gości jest celem dla wielu z nas, teraz już z naszym blogiem będzie to znacznie prostsze.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Dziun.pl - zdjęcia Dziunek
Zapraszam na fotoblog, w którym przedstawiane są zdjęcia pięknych kobiet. Prosty blog z możliwością pokazania fotki znajomym i opcją komentowania. Codziennie dodawane są nowe zdjęcia. Zapraszam do wejścia i pozostawienia swojej opinii w komentarzu, który można napisać po kliknięciu w nagłówek przy interesującej nas dziewczynie. Komentarze nie będą usuwane chyba, że zawierają spam. 100% zdjęcia dziunek, (kobiet) x x x
x
x

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. poradnik rodzica
Witam, zapraszam wszystkich do odwiedzin mojej stronki www. Stronka jest o tematyce dzieci. Przeznaczona jest głównie na rodziców - obecnych jak i tych przyszłych. Na tej stronie można znaleźć wiele ciekawych, pouczających porad na temat wychowania, pielęgnacji dziecka, okresu prenatalnego, leczenia bezpłodności oraz jak zorganizować swojemu dziecku zabawę. Istnieje także specjalna strefa dla ojców. Na pewno każdy rodzic znajdzie dla siebie ciekawy temat, poradę.
Jeśli strona Wam spodoba się, to zachęcam do częstych odwiedzin, zachęcania znajomych do wizyt, zgłaszania propozycji tematów bądź komentarzy, uwag. Serdecznie zapraszam!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Eugeniusz Chodań, Kapitan Żeglugi Wielkiej
Moją wiedzę, zaangażowanie, życiowe doświadczenie i serce chcę poświęcić pracy dla dobra mieszkańców Żagania, Ziemi Lubuskiej i mojej ojczyzny Polski.

Urodziłem się 1 stycznia 1955 r. w Gozdnicy, gdzie mieszkałem 4 lata. Od 51 lat moim domem jest Żagań. Tutaj skończyłem Liceum Ogólnokształcące w 1974r. Wielka chęć poznania świata zamkniętego dla normalnego obywatela w okresie głębokiego komunizmu skłoniła mnie do studiów na Akademii Morskiej w Szczecinie. Po jej ukończeniu rozpocząłem moją przygodę z morzem, która trwa do dnia dzisiejszego. Od lat 15 jestem Kapitanem Żeglugi Wielkiej. Opłynąłem kulę ziemską kilkukrotnie, ale zawsze wracałem i wracam do mojej małej ojczyzny – Żagania. Ostatnią kadencję pełnię zaszczytną funkcję radnego Gminy Miejskiej Żagań. Moja żona Krystyna urodziła mi dwójkę wspaniałych synów, a starszy zrobił mnie szczęśliwym dziadkiem. Młodszy syn kształci się jednocześnie na trzech renomowanych uczelniach. Starszy poszedł w moje ślady i pracuje w dalekiej Malezji na wieżach wiertniczych.

Kapitan Żeglugi Wielkiej
EUGENIUSZ CHODAŃ

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 19 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Psychologia
Autorski blog psychologiczny, prowadzony przez pasjonata, studenta psychologii. Porusza zdaniem autora najciekawsze, najbardziej interesujące zagadnienia związane z psychologią, neuropsychologią, ludzkimi zmysłami, inteligencją. Przedstawia opisy badań psychologicznych, eksperymentów, przypadków osób chorych psychicznie i inne ciekawostki. Wszystkie treści napisane są w sposób rzetelny, merytoryczny, a jednocześnie jasny, przystępy, dla każdego zrozumiały i opatrzone zostały atrakcyjnymi ilustracjami. Ponadto użytkownicy mają możliwość komentowania artykułów, publikując własne uwagi i opinie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Majowie
Ciekawy serwis informacyjny traktujący o podróżach dalszych i bliższych, o historii i kulturze dawnym mieszkańców wszystkich kontynentów. Znajdziesz informacje o Papuasach, historię człowieka, kolonizację Ameryki i innych. Jeśli zatem Interesujesz się dawnymi cywilizacjami, chciałbyś poczytać o nich. W serwisie exploracje.com możesz poznać historię Inków a także następnych kultur jak Cywilizacji Majów. Blog Majowie, to cenne źródło informacji historycznych i ciekawych opowieści i porad podróżniczych. Skłaniam gorąco do czytania strony podróżniczej i komentowania zamieszczonych tu wpisów. Napisz mi co myślisz o stronie, jakich informacji na nich brakuje, czego sam chciała bvś się dowiedzieć to pozwoli na rozbudowę serwisu o cywilizacjach i podróżach i jego dalsze prowadzenie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Ciekawostki
Cziki.pl to strona z ciekawostkami z różnych dziedzin życia. Jeśli interesują Cię ciekawostki z życia typu jak powstała nazwa Google to zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu tysiące ciekawostek. Cziki.pl posiada ciekawostki w formie tekstowej, dlatego ich przeglądanie nie sprawia trudności. Jeśli chciałbyś się pochwalić przed przyjaciółmi jakąś ciekawostką wystarczy odwiedzić naszą stronę i zapamiętać jedną z nich. Każda z ciekawostek dostępna jest na naszej stronie bezpłatnie, dla każdego codziennie. Wchodzisz, kopiujesz i Twoi znajomi są zachwyceni.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Rolnictwo ABC
Na temat rolnictwa serwis, dzień w dzień uzupełniany w nowe i praktyczne artykuły. Zapoznaj się z naszymi poradnikami na temat przyszłościowych sposobów prowadzenia gospodarstwa rolnego. Bezpłatnie oraz dodatkowo bez obowiązku rejestracji. Dodaj swój artykuł o rolnictwie śpiesznie, sprawnie i z ogromnym skutkiem. Najbardziej popularne maszyny rolnicze, ciągniki używane, kombajny zbożowe. Codziennie dodawana nowe, ciekawe artykuły na temat rolnictwa oraz Wspólnoty Europejskiej, dopłat bezpośrednich oraz doradztwa rolniczego.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Ancymonki, hultaje i urwisy - ancymonki.com.pl
Ancymonki.com.pl to ogólnopolski serwis wszystkich dorosłych, którym tęsknią się czasy młodzieńczego hultajstwa czy urwisowania. Każdy z nas był kiedyś niezłym ancymonkiem. Znalazłeś się na stronie największych urwisów nie przez przypadek. Ancymonki.com.pl to portal, który pomoże Ci powrócić do lat Twojego dzieciństwa. Tutaj znajdziesz opisy przygód z młodzieńczych lat naszych czytelników, którzy nadsyłają nam swoje opowiadania. Nie zabraknie również wszelakich przemyśleń i rozważań "wielkich uczonych" zajmujących się tematyką dzieciństwa jak i "hultajstwa" ściśle z nim powiązanego.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.