Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Lubuskie


Wpisy
Sort By :
1. Psycholog Małgorzata Szulc - Psychoterapia Gorzów
Psycholog to osoba, której przede wszystkim musimy zaufać, w której obecności czujemy się swobodnie a konwersacja z nią nie jest dla nas dodatkową emocją. Rolą psychologa jest właśnie spowodowanie takie atmosfery, inaczej leczenie może okazać się znacznie mniej produktywna. Małgorzata Szulc to profesjonalista z kilkunastoletnim doświadczeniem, który na swojej ścieżce napotkał najróżniejsze przypadki zaburzeń psychicznych. Musimy mieć świadomość, iż każde zaburzenie musi posiadać jakieś źródło które zapoczątkowało nasze problemy, tak samo jest w drugą stronę. Dobry specjalista powinien odnaleźć podłoże, jakie spowoduje iż nasze problemy zdrowotne zaczną się wycofywać. Gabinet Psychoterapii Małgorzata Szulc mieści się w Gorzowie gdzie chętnie zachęcamy każdego, kto czuje, że z jego zdrowiem rozpoczyna dziać się coś złego. Zrozumiały w poruszaniu się kalendarz rezerwacji znajduje się na naszej stronie www https://gorzowpsycholog.pl/.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2020 Odwiedzin: 4 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. proSELF Pracownia Rozwoju Osobistego i Terapii Psychodynamicznej
Tworzymy bezpieczną przestrzeni, gdzie można doświadczyć swojego potencjału. Psychoterapia, kursyi szkolenia identyfikowane są przez nas z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.

Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".

Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 4, 2015 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki
Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki to profesjonalizm i lata doświadczenia w walce o prawa swoich Klientów. Bez względu na fakt, czy chodzi o sprawy spadkowe, odszkodowania, rozwód czy też prawo pracy - nasza Kancelaria Adwokacka udzieli Państwu wsparcia prawnego, popartego bogatym doświadczeniem. W przypadku spraw o odszkodowanie, zapoznanie się ze sprawą nie obciążone jest kosztami konsultacyjnymi. Dla ułatwienia oferujemy również porady prawne online, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza na stronie Kancelarii. Dzięki temu otrzymacie Państwo profesjonalna poradę prawną bez wychodzenia z domu.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Edward Nyka - hydraulik Gorzów Wielkopolski
Hydraulik jest współcześnie jednym z najbardziej poszukiwanych fachowców. Zajmuje się przede wszystkim montażem, łączeniem rur wodno-kanalizacyjnych, montowaniem wszelkich urządzeń sanitarnych, no i oczywiście służy pomocą w niespodziewanych awariach. Każdy z nas kto budował dom lub remontował mieszkanie doskonale zdaje sobie sprawę, że bez fachowej pomocy hydraulika nasza łazienka i kuchnia nie spełnią swoich podstawowych funkcji. Hydraulik kładzie rury przyprowadzające wodę i odprowadzające ścieki, zajmuje się montowaniem tzw. białego sanitariatu, czyli wanny, brodzika, zlewu, sedesu. Od jego fachowej wiedzy zależy, czy wszystkie urządzenia hydrauliczne będą dobrze funkcjonowały i czy w domu nie dojdzie do awarii.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Psycholog sportu Gorzów
Zapraszamy na trening mózgu za pomocą najnowocześniejszej metody Biofeedback, która to została stworzona dla astronautów przez Nasa w USA. Obecnie stosuje się ją także w Europie Zachodniej jak i Wschodniej. Metoda Biofeedback pomaga zwiększyć kreatywność, prętkość myślenia a także polepsza pamięć człowieka. Pozwala także pomniejszyć stres, polepszyć samopoczucie oraz ułatwia odbywanie szybkiego i efektywnego relaksu. W gabinecie Psycho Komfort mają Państwo możliwość nauki umiejętności psychologicznych dla osób w każdy przedziale wiekowym przy użyciu najnowocześniejszej aparatury Biofeedback EEG.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Nieruchomości Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski to ciekawe miasto, zachęca swoim położeniem, dużą ilością jezior oraz przede wszystkim tanimi nieruchomościami, które z łatwością można nabyć dzięki firmie eDOM Nieruchomości z siedzibą przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 109. Dzięki nam znajdziesz najlepsze nieruchomości w mieście za przystępną cenę. Na stronie firmowej co dziennie dodajemy nowe oferty z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Bliskość granicy zachodniej, idealne położenie - stosunkowo blisko nad morze oraz zimowe szaleństwo na nartach sprawia, że miasto Gorzów Wlkp jest ciekawą propozycją do zamieszkania. Wejdź na stronę i przekonaj się sam www.edom-nieruchomosci.pl

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Klimatyzacja Gorzów
Firma Technikinstal działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w sprzedaży oraz montażu klimatyzacji i wentylacji do każdego rodzaju pomieszczenia. Firma posiada swój oddział w Gorzowie Wielkopolskim a jej obszar działania to województwo Lubuskie oraz Wielkopolska a także Zachodniopomorskie. Posiada niezbędne uprawnienia i kadrę techniczną do wykonawstwa instalacji wentylacyjnej chłodniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Nasza firma działa na terenie województwa Lubuskiego a odział głównych mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w Watralu. Skontaktuj się z nami jeżli masz pytanie odnośnie urządzeń klimatyzacji, nasz konsultant udzieli Tobie wyczerpujących informacji odnośnie cen i rodzajów oferowanych przez nas klimatyzacji czy też urządzeń wentylacyjnych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Vitalya Spa - sauny Zielona Góra
Chcąc być piękny, dokładasz wszelkich starań, ażeby zachować jak najładniejszy wygląd. Natomiast nie w każdej sytuacji piękno i zdrowie idzie w parze. Jeśli chcesz zachować zdrowie i piękno, a przy tym odpocząć, to zapraszamy serdecznie do nas, do Vitalya Spa. W usytuowanym w Zielonej Górze kompleksie wypoczniesz oraz będziesz mógł zadbać o osobisty wygląd. W zależności od wyboru, w Vitalya Spa będziesz mógł skorzystać z wypoczynku w jednej z saun, zakosztować jednego z zabiegów kosmetycznych, lub zrelaksować się w trakcie masażu. Przyjemna obsługa i specjalistycznie przeszkolona kadra pozwolą Tobie zapomnieć o trudnościach dnia codziennego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nasw Vitalya Spa!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Prawo jazdy Radom
Zatrudniamy doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Radom. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając parę złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.Pamiętaj, iż oszczędzając parę złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Mezoterapia Gorzów
Piękny wygląd skóry to droga do sukcesu, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! Piękna fryzura zaś to pełnia szczęścia i zadowolenia! Kosmetyka twarzy to nie tylko pielęgnacja domowa, ale przede wszystkim pielęgnacja w salonie kosmetycznym, gdzie stosowane są kosmetyki najlepszej jakości, sprawdzonych marek i o wysokiej skuteczności działania.Twoja skóra ze względu na swoją wyjątkowość i niepowtarzalność wymaga dobrej, troskliwej i skutecznej pielęgnacji, gdyż jest Twoją wizytówką na całe życie!Kosmetyka twarzy to nie tylko pielęgnacja domowa, ale przede wszystkim pielęgnacja w salonie kosmetycznym, gdzie stosowane.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.