Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Lubuskie


Wpisy
Sort By :
1. E-klimex.pl
Jeśli chcesz otrzymywać mniejsze rachunki za ciepło w sezonie zimowym, to pompy ciepła są tu optymalnym rozwiązaniem. Ponieważ od lat zajmujemy się montażem tego typu urządzeń na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, to możemy pomóc ci stworzyć optymalny projekt układu, który będzie dostosowany wielkością i ilością urządzeń, do twoich potrzeb oraz możliwości. Nasze systemy montujemy jednakowo w dużych budynkach biurowych jak też prywatnych domach pod warunkiem, że nieruchomości będą znajdować się w odpowiednim otoczeniu. Zajmujemy się też ich konserwacją oraz serwisowaniem zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 29, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Psycholog Małgorzata Szulc - Psychoterapia Gorzów
Psycholog to osoba, której przede wszystkim musimy zaufać, w której obecności czujemy się swobodnie a konwersacja z nią nie jest dla nas dodatkową emocją. Rolą psychologa jest właśnie spowodowanie takie atmosfery, inaczej leczenie może okazać się znacznie mniej produktywna. Małgorzata Szulc to profesjonalista z kilkunastoletnim doświadczeniem, który na swojej ścieżce napotkał najróżniejsze przypadki zaburzeń psychicznych. Musimy mieć świadomość, iż każde zaburzenie musi posiadać jakieś źródło które zapoczątkowało nasze problemy, tak samo jest w drugą stronę. Dobry specjalista powinien odnaleźć podłoże, jakie spowoduje iż nasze problemy zdrowotne zaczną się wycofywać. Gabinet Psychoterapii Małgorzata Szulc mieści się w Gorzowie gdzie chętnie zachęcamy każdego, kto czuje, że z jego zdrowiem rozpoczyna dziać się coś złego. Zrozumiały w poruszaniu się kalendarz rezerwacji znajduje się na naszej stronie www https://gorzowpsycholog.pl/.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2020 Odwiedzin: 4 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. proSELF Pracownia Rozwoju Osobistego i Terapii Psychodynamicznej
Tworzymy bezpieczną przestrzeni, gdzie można doświadczyć swojego potencjału. Psychoterapia, kursyi szkolenia identyfikowane są przez nas z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.

Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".

Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 4, 2015 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki
Kancelaria Radcy Prawnego Oskar Hładki to profesjonalizm i lata doświadczenia w walce o prawa swoich Klientów. Bez względu na fakt, czy chodzi o sprawy spadkowe, odszkodowania, rozwód czy też prawo pracy - nasza Kancelaria Adwokacka udzieli Państwu wsparcia prawnego, popartego bogatym doświadczeniem. W przypadku spraw o odszkodowanie, zapoznanie się ze sprawą nie obciążone jest kosztami konsultacyjnymi. Dla ułatwienia oferujemy również porady prawne online, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza na stronie Kancelarii. Dzięki temu otrzymacie Państwo profesjonalna poradę prawną bez wychodzenia z domu.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Edward Nyka - hydraulik Gorzów Wielkopolski
Hydraulik jest współcześnie jednym z najbardziej poszukiwanych fachowców. Zajmuje się przede wszystkim montażem, łączeniem rur wodno-kanalizacyjnych, montowaniem wszelkich urządzeń sanitarnych, no i oczywiście służy pomocą w niespodziewanych awariach. Każdy z nas kto budował dom lub remontował mieszkanie doskonale zdaje sobie sprawę, że bez fachowej pomocy hydraulika nasza łazienka i kuchnia nie spełnią swoich podstawowych funkcji. Hydraulik kładzie rury przyprowadzające wodę i odprowadzające ścieki, zajmuje się montowaniem tzw. białego sanitariatu, czyli wanny, brodzika, zlewu, sedesu. Od jego fachowej wiedzy zależy, czy wszystkie urządzenia hydrauliczne będą dobrze funkcjonowały i czy w domu nie dojdzie do awarii.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Psycholog sportu Gorzów
Zapraszamy na trening mózgu za pomocą najnowocześniejszej metody Biofeedback, która to została stworzona dla astronautów przez Nasa w USA. Obecnie stosuje się ją także w Europie Zachodniej jak i Wschodniej. Metoda Biofeedback pomaga zwiększyć kreatywność, prętkość myślenia a także polepsza pamięć człowieka. Pozwala także pomniejszyć stres, polepszyć samopoczucie oraz ułatwia odbywanie szybkiego i efektywnego relaksu. W gabinecie Psycho Komfort mają Państwo możliwość nauki umiejętności psychologicznych dla osób w każdy przedziale wiekowym przy użyciu najnowocześniejszej aparatury Biofeedback EEG.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Nieruchomości Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski to ciekawe miasto, zachęca swoim położeniem, dużą ilością jezior oraz przede wszystkim tanimi nieruchomościami, które z łatwością można nabyć dzięki firmie eDOM Nieruchomości z siedzibą przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 109. Dzięki nam znajdziesz najlepsze nieruchomości w mieście za przystępną cenę. Na stronie firmowej co dziennie dodajemy nowe oferty z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Bliskość granicy zachodniej, idealne położenie - stosunkowo blisko nad morze oraz zimowe szaleństwo na nartach sprawia, że miasto Gorzów Wlkp jest ciekawą propozycją do zamieszkania. Wejdź na stronę i przekonaj się sam www.edom-nieruchomosci.pl

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Klimatyzacja Gorzów
Firma Technikinstal działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiada duże doświadczenie w sprzedaży oraz montażu klimatyzacji i wentylacji do każdego rodzaju pomieszczenia. Firma posiada swój oddział w Gorzowie Wielkopolskim a jej obszar działania to województwo Lubuskie oraz Wielkopolska a także Zachodniopomorskie. Posiada niezbędne uprawnienia i kadrę techniczną do wykonawstwa instalacji wentylacyjnej chłodniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Nasza firma działa na terenie województwa Lubuskiego a odział głównych mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w Watralu. Skontaktuj się z nami jeżli masz pytanie odnośnie urządzeń klimatyzacji, nasz konsultant udzieli Tobie wyczerpujących informacji odnośnie cen i rodzajów oferowanych przez nas klimatyzacji czy też urządzeń wentylacyjnych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Vitalya Spa - sauny Zielona Góra
Chcąc być piękny, dokładasz wszelkich starań, ażeby zachować jak najładniejszy wygląd. Natomiast nie w każdej sytuacji piękno i zdrowie idzie w parze. Jeśli chcesz zachować zdrowie i piękno, a przy tym odpocząć, to zapraszamy serdecznie do nas, do Vitalya Spa. W usytuowanym w Zielonej Górze kompleksie wypoczniesz oraz będziesz mógł zadbać o osobisty wygląd. W zależności od wyboru, w Vitalya Spa będziesz mógł skorzystać z wypoczynku w jednej z saun, zakosztować jednego z zabiegów kosmetycznych, lub zrelaksować się w trakcie masażu. Przyjemna obsługa i specjalistycznie przeszkolona kadra pozwolą Tobie zapomnieć o trudnościach dnia codziennego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nasw Vitalya Spa!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Prawo jazdy Radom
Zatrudniamy doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Radom. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając parę złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.Pamiętaj, iż oszczędzając parę złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.