Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie


Wpisy
Sort By :
1. Daro Bus - Biuro Podróży Bydgoszcz|
Specjalizujemy się w wynajmowaniu nowoczesnych busów i autobusów do przewozu osób. W naszej ofercie można znaleźć takie usługi jak cykliczne przewożenie pracowników, wynajem autobusów dla wycieczek szkolnych oraz wyjazdowych meczów drużyn klubowych czy też na wyjazdy zorganizowanych grup wycieczkowych. Dla mniejszych grup zalecamy wynajem busów osobowych. Mamy nowoczesną flotę samochodową, w bardzo dobrym stanie technicznym i rewelacyjnie przygotowanych kierowców.

Kategoria:

Data wpisu: May 14, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Tanie szafy na broń S1 - fabrykasejfow.pl
Fabrykasejfow.pl to największy w Polsce sklep internetowy zaopatrujący strzelców sportowych, myśliwych oraz kolekcjonerów broni palnej w doskonałej jakości szafy na broń. Nasze produkty zostały docenione nie tylko przez indywidualnych użytkowników ale także koła łowieckie czy stowarzyszenia zrzeszające sympatyków broni palnej. Oferujemy: certyfikowane szafy na broń klasy S1/S2, sejfy, kasy pancerne i wiele innych produktów z branży zabezpieczeń pasywnych. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 1, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Stopy aluminiowe w gąskach PK Met
Firma PK MET produkuje niezawodne i sprawdzone wyroby z aluminium, które są też odporne na wysoką temperaturę i korozję. Hurtownia metali nieżelaznych w ofercie posiada między innymi: kształtowniki aluminiowe, pręty, profile aluminiowe, kątowniki, a także wysokiej jakości blachy nierdzewne i kwasoodporne. Ponadto firma dostarcza różnych rozwiązań w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W celu omówienia szczegółów zakupów można skontaktować się z przedstawicielami firmy zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Usati.pl - hurtownia outlet TOP SECRET TROLL
Hurtownia odzieży używanej i outlet Usati.pl działa od 2008 roku. Oferujemy włoską sortowaną odzież używaną, nową odzież z metkami outlet polskich firm TOP SECRET i TROLL, oryginalny niesort D2D z Mediolanu oraz wiele innych niepowtarzalnych pozycji asortymentowych. Naszymi klientami są sklepy second hand (ciucholandy) oraz hurtownie odzieżowe.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. kolczyki dla trzody
Od 2004 roku zajmujemy się doradztwem rolniczym i dystrybucją kolczyków oraz identyfikatorów dla zwierząt hodowlanych w wielu powiatach centralnej i północnej Polski.

Obecnie spełniając oczekiwania hodowców rozszerzyliśmy swoja działalność w kilku powiatach o asortyment zootechniczno-weterynaryjny, jak i do produkcji rolnej.
Staramy się, by nasze towary były atrakcyjne cenowo zarówno w naszych punktach sprzedaży jak i sprzedaży wysyłkowej. Wyposażamy również kompleksowo budynki inwentarskie.

Zapraszamy Panstwa do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 21, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Poradnie dla Małżeństw Siła Pojednania
Poradnie dla Małżeństw chcących żyć wyjątkowo Siła Pojednania- www. silapojednania.pl.

W ramach Poradni Siła Pojednania działa również Poradnia Przedmałżeńska.

Gabinety w Toruniu i Krakowie. Możliwości spotkań na specjalne zamówienie w innych lokalizacjach.

Podczas spotkań wspólnie zrywamy kajdany. Burzymy mury i budujemy mosty. Odbudowujemy. Leczymy nawet najtrudniejsze rany.

Wyjątkowo elastyczne podejścia, dobrane dla każdej pary indywidualnie.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 23, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Fabryka Prezentów
Zabawa na świeżym powietrzu sprawia dziecku ogromnie dużo satysfakcji, daje poczucie siły, zadowolenia z własnej sprawności. A jeśli w dodatku dziecko usłyszy od mamy, ojca lub babci zachętę i uznanie, będzie starało się uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, żeby sprawić im radość, zasłużyć na pochwałę i zyskać przeświadczenie: umiem coś dobrze. My, w Fabryce wiemy, jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu, dlatego przygotowaliśmy dla dzieci nowoczesny plac zabaw.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

8. Psycholog Beata Załucka-Gosk Gdynia
Aby dobrze czuć się w swojej skórze, należałoby po prostu się zaakceptować. Można to osiągnąć. Psycholog Beata Gołębiowska pomaga w tym swoim pacjentom. Uczy, jak można zaakceptować pewne rzeczy. Pomaga odkryć pacjentom ich orientację i tożsamość seksualną. Gwarantuje przy tym dyskrecję. Wszystkie wizyty odbywają się w przytulnym gabinecie, który sprzyja poważniejszym rozmowom. Każdy pacjent może poczuć się w nim jak u siebie. Dzięki temu z łatwością omawia nawet najcięższe problemy i sytuacje ze swojego życia. Co więcej, psycholog w Gdyni proponuje także konsultacje wirtualne. Są one przeznaczone dla osób, które z jakichś powodów nie mogą wybrać się na wizytę go gabinetu w Trójmieście.

Pomoc Psychologa.
Psycholog uczy tego, jak tolerować innych, a przy tym i samego siebie. Każdy pacjent może się więc lepiej zrozumieć i zaakceptować. W Centrum Pomocy oferowane są także specjalne wizyty dla osób w związkach. Terapia par przynosi bardzo szybkie rezultaty. To na niej osoby w związku zapoznają się ze sobą wzajemnie. Odkrywają swoje tajemnice, problemy i analizują różne sytuacje. Następnie wraz z panią psycholog mogą zacząć budować swój związek całkowicie od nowa. To zawsze przynosi bardzo dobre rezultaty.

Psycholog Beata Załucka-Gosk
ul. Konwaliowa 10, 81-651 Gdynia
tel: 507 621 115

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. naciąg elastyczny - EVERLIN.pl
Guma treningowa lub naciąg elastyczny to dwa z wielu produktów jakie oferuje firma EVERIN. Doświadczenie EVERLIN pozwala na produkowanie wysokiej jakości lin polipropylenowych, które potwierdza certyfikat NATO. Surowce jakie EVERIN wykorzystuje pochodzą z wysokogatunkowych produktów. Firma potwierdza, że praca i zaangażowanie jaką poświęca, przekłada się w pełni na satysfakcję klientów. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Serwis komputerowy - Serwis8h.pl Bydgoszcz
Nasza firma dostarcza uniwersalne, a w szczególności profesjonalne usługi związane z tzw. serwisem komputerowym czy pogotowiem komputerowym. Naprawiamy laptopy i komputery, czyścimy, aktualizujemy posiadane przez Użytkownika oprogramowanie, jak również wykonujemy wszystkie inne konieczne operacje, które mają doprowadzić do tego, aby niedziałający sprzęt oddany w nasze ręce zaczął funkcjonować tak, jak powinien. Reperujemy i serwisujemy także takie sprzęty jak tablety i drukarki oraz urządzenia peryferyjne. Wiemy, że istotny jest obecnie szybki termin realizacji usługi, dlatego też przez cały czas dążymy do tego, aby powierzone nam naprawy nie przekraczały 8 godzin roboczych. Częstokroć też konsultujemy się z naszymi zleceniodawcami, aby naprawa przebiegała zgodnie ze stawianymi nam oczekiwaniami.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.