Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek


Wpisy
Sort By :
1. Trekking górski
Jesteśmy zgraną ekipą przewodników, ratowników górskich i pilotów wycieczek i z przyjemnością prezentujemy Ci naszą ofertę. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypadów trekkingowych i naszą specjalnością jest wynajdowanie trudnodostępnych i mało znanych miejsc. Jeśli chcesz sprawdzić jak działamy i jeżeli zależy Ci na profesjonalnej wycieczce, to koniecznie musisz zajrzeć na naszą stronę. Zaprezentujemy Ci szczegóły oferty i zachęcimy do rezerwacji wolnego miejsca.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 20, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Trening slalomu
RACE SKI ACADEMY zajmuje się organizacją szkoleń narciarskich. Szeroka i atrakcyjna oferta zawiera trening z tyczkami, trening slalomu, a ponadto wyjazdy narciarskie do Włoch i do Austrii, wyjazdy grupowe, wyjazdy rodzinne i inne. Wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone metody treningowe oraz najnowocześniejsze akcesoria i sprzęt. Gwarantujemy doskonałą zabawę oraz efektywnie spędzony czas na śniegu.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 20, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

3. Aquapark groupon
Poszukując możliwości spędzenia dnia wolnego bez zgiełku, krzyku i tłumu można wybrać się do Parku Wodnego i poczuć się jak w tropikalnym raju. Oddaj się w ręce masażystów i poddaj się leczniczym masażom, które ukoją ciało i umysł. Inną opcją są hydromasaże czy bicze wodne. Jeżeli natomiast chcesz zdrowo się wypocić, do Twojej dyspozycji jest kilka saun: ceramiczna łaźnia parowa, sucha sauna fińska, aromatyczna sauna sucha z drzewa cedrowego czy Studnia Lodowa. Proponowane przez Park Wodny atrakcje pozwolą na odprężenie po męczącym dniu.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Szkółka narciarska w Alpach
Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Niko Travel, która posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu zajęć nauki jazdy na nartach dla dzieci oraz rodzinnych wyjazdów w Alpy. Prowadzimy polską szkółkę narciarską, która posiada szeroką ofertę zajęć dla najmłodszych oraz kursów doszkalających dla młodzieży i dorosłych w przystępnej cenie. Oferujemy również zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach najlepszych hoteli w Alpach, w przystępnych cenach.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Multisport : Nauka pływania dla poczatkujacych Wadowice
Nauczyć się pływać może każdy który tylko ma ochotę. Prowadzimy kursy nauki pływania na basenie w Wadowicach. Prowadzimy grupy dla początkujących jak i zaawansowanych w sekcji pływackiej. Miasto wspiera rekreację i udostępnia nam basen w korzystnych dla kursowiczów godzinach. Zapraszamy na naukę pływania.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Yacht Tesia
Fantastyczne rejsy jachtem na wyciągnięcie ręki. Tak właśnie jest, nie trzeba być bogaczem by udać się w cudowny rejs po przepięknych akwenach wodnych. Dzisiaj wystarczy zainwestować w odpowiednie oferty przygotowane przez specjalistów. Dlatego zachęcamy serdecznie do wybierania tego wszystkiego co przygotowaliśmy w ramach naszej oferty, wybierajcie tylko Yacht Tesia. Nowoczesność, doświadczenie, bezpieczeństwo, niskie ceny

Kategoria:

Data wpisu: Feb 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Rehabilitacja w Ciechocinku - Sanatorium ZNP
REHABILITACJA W CIECHOCINKU
Po urazach, wypadkach lub w starszym wieku potrzebujemy czasem rehabilitacji i pomocy fizjoterapeutów w dojściu do zdrowia. Często spotyka się kuracjuszy potrzebujących pomocy w odzyskaniu ruchomości w stawach lub kręgosłupie. Siedzący tryb życia często sprzyja tworzeniu problemów zdrowotnych.

ZABIEGI LECZNICZE W SANATORIUM ZNP

Masaże manualne, masaże wirowe, elektroterapia czy ćwiczenia na basenie pomagają w tym by odzyskać dawną sprawność. Pobyt w sanatorium może mieć duże znaczenie w nabyciu przez nas nowych nawyków. Podczas turnusu trwającego kilka lub kilkanaście dni zmuszamy organizm do pewnego wysiłku fizycznego. To z kolei może ułatwić nam dbanie o zdrowie i ruch w domowych warunkach. jednym z ośrodków położonym w Ciechocinku jest Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 12, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Trakcja kręgosłupa
Skrzywienie kręgosłupa można nazwać chorobą naszego wieku. Coraz więcej wykonuje się trakcji kręgosłupa i to u osób w różnym wieku. Trakcja kręgosłupa to terapia mająca na celu skorygowanie skrzywienia kręgosłupa. Aż dziw bierze jak duży odsetek dzieci w dzisiejszych czasach cierpi na to schorzenie. Choć obwinia się głównie długie godziny spędzane przed komputerem, siedzenie w szkolnych ławkach na pewno nie pomaga. Ważne, aby zagrożenie wykryć zanim stanie się zbyt poważne, bez możliwości wyleczenia. Trakcja kręgosłupa jest bardzo pomocna.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 10, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Przewodnik Święty Krzyż
Przewodnik Klasztorny po Świętym Krzyżu oferuje oprowadzanie po Sanktuarium. Miejsce znajduj się na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego w obszarze rezerwatu Święty Krzyż. Przewodnik w sposób ciekawy i zajmujący przekaże legendy, historie oraz sytuacje obecną. Planując zwiedzanie Świętego Krzyża należy zobaczyć Gołoborze na Łysej Górze, Drogę Królewską, kościół, klasztor oraz doskonały punkt widokowy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Tours of Auschwitz
Tours Of Auschwitz to firma zajmująca się organizacją wycieczek do Auschwitz z Krakowa, Katowic oraz z Zakopanego. Zapewniamy pełna obsługę, na którą składa się transport z wyznaczonego przez klienta miejsca do Muzeum Auschwitz-Birkenau, zapewnienie biletów wstępu oraz przewodnika w wybranym języku, obsługę (anglojęzycznego) kierowcy, wysokiej klasy samochód marki Mercedes, ubezpieczenie. Wszelkie koszty paliwa oraz parkingów są wliczone w cenę. Jesteśmy elastyczni i staramy się zawsze dopasować do oczekiwań klienta. Mamy oferty skierowane do klientów indywidualnych, jak również do grup. Cieszymy się zaufaniem turystów z Polski oraz z zagranicy. Oferujemy również wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce, Fabryki Schindlera oraz wycieczki do Częstochowy na Jasną Górę.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.