Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Różne Inne


Kategorie

Automaty zręcznościowe (1)

Opakowania prezentowe (9)

Organizacja ślubów i wesel (32)

Pogoda (2)

Tablice rejestracyjne (2)

World (7)

Zjawiska paranormalne (9)


Wpisy
Sort By :
1. Lumel - Urządzenia pomiarowe
Marka Lumel działa na rynku od 1954 roku. Od samego początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości aparatury pomiarowej i odlewów wysokociśnieniowych. W jej ofercie można znaleźć między innymi multimetry, multimetry cyfrowe, montaż elektroniki, rozwiązania IOT czy inwertery solarne.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 21, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

2. Euro Grad Kraków
Firma Euro Grad z Krakowa zajmuje się usuwaniem wgnieceń w samochodach oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Kontenery techniczne
Prosta konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania materiałowe sprawiają, że nasze kontenery techniczne nie mają sobie równych. Ich jakość przewyższą tą proponowaną przez inne firmy działające w tej branży. Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość ich indywidualnego dopasowania. Dzięki temu, masz pewność, że współpraca z kan-bud przyniesie Ci pełną satysfakcję. Jeśli jesteś zainteresowany kontenerami lub innymi obiektami technicznymi, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

4. Nagrobki granitowe, marmurowe i konglomeratowe
Nagrobki wykonane z marmuru, konglomeratu i granitu znajdują się w ofercie firmy PPHU Sati, która wykonuje je z użyciem najnowocześniejszych technologii oraz przy współpracy z wykwalifikowaną kadrę.
Każdy klient w naszej firmie traktowany jest profesjonalnie o czym świadczą współprace z firmami z Niemiec, Czech, Słowacji czy Norwegii.
Dla nas najważniejszą wartością jest zadowolony klient.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 7, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Awaryjne Otwieranie Aut Gorzów Wlkp.
Nasza ekipa składa się z grupy specjalistów od awaryjnego otwierania zamków. Posiadamy bardzo duże doświadczenie nabyte przez wiele lat działalności. Pomogliśmy tysiącom ludzi którym zatrzasnęły się drzwi, zgubili klucze czy zacięły się im zamki.
My zawsze jesteśmy przygotowani na różne okoliczności – na samochodzie zawsze mamy nasz cały sprzęt dzięki czemu mamy pewność że żadna sytuacja nas nie zaskoczy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się rozwiązać każdy problem.
Nasze działania obejmują obszar Gorzowa Wlkp. i jego okolic. Do wszystkich zleceń jedziemy zaraz po otrzymaniu telefonu. Wiemy ile stresu składa się w sytuacji gdy nie możemy się dostać do mieszkania czy samochodu. Dlatego można do nas zadzwonić 24 godziny 7 dni w tygodniu.
Znamy wiele metod – nowoczesnych jak i tradycyjnych otwierania zamków mieszkaniowych, sejfowych oraz samochodowych.
Otwieramy zamki samochodów wszystkich marek i modeli – Audi, BMW, Volkswagen, Citroen, Peugeot, Porsche, Rollce Royce, Bentley, Lexus, Skoda, Opel, Suzuki i inne.
Nie ma dla nas również ograniczeń jeśli chodzi o rodzaje zamków mieszkaniowych – tradycyjne, antywłamaniowe, mechaniczne czy elektromechaniczne to dla nas chleb powszedni.
Posiadamy także duże doświadczenie w otwieraniu sejfów i szaf pancernych wszystkich gabarytów. Otwieraliśmy sejfy dla dużych jak i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. nagrobki Wrocław - grzeda-wroclaw.com.pl
Witamy serdecznie na naszej stronie zakładu kamieniarskiego. Istniejemy od 1990 roku , posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce kamienia. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową do dostawców i zamówieniami detalicznymi, montażami oraz zamówieniami specjalnymi.

Swoje usługi świadczymy w obrębie miasta Wrocław, Kłodzka i całego kraju, jak i poza granicami. Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości produktów takich jak nagrobki, schody, parapety i inne. Asortyment naszych usług i produktów jest jednak o wiele bogatszy – oferujemy także z wysokiej jakości kruszców galanterię kamieniarską. Staramy się aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszych usług, dlatego zawsze stawiamy na jakość naszych produktów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. http://www.wolfsystem.pl
Aby utrzymać się na jakimkolwiek obszarze, trzeba stale podążać do przodu. Tak właśnie działa Wolf System jeden z liderów specjalności budowlanej, który w swoich przedsięwzięciach stawia zdecydowanie na rozwój, nowoczesność oraz innowacyjność. To firma, która istniejąc dzisiaj, stale myśli też o jutrze. W efekcie powstają nadzwyczaj korzystne, nowatorskie i wyjątkowe rozwiązania, jakie czynią istnienie dużo przyjemniejszym oraz prostszym.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Firma sprzątająca Warszawa
Fresh&Clean to profesjonalna firma sprzątająca, która proponuje szerokie spektrum usług porządkowych. Podstawowym terenem naszej działalności jest Warszawa i sąsiednie miejscowości. Specjalizujemy się m.in. w sprzątaniu powierzchni biurowych, obiektów przemysłowych, magazynów, obiektów handlowych. Sprzątamy również osiedla mieszkaniowe. Wewnątrz budynków trudnimy się myciem okien, czyszczeniem wykładzin itp. Każde zadanie wykonujemy z dużą dokładnością. Używamy wysokiej jakości preparatów czyszczących. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Odszkodowania Kraków
Naszą specjalnością jest profesjonalne dochodzenie odszkodowań. Pomożemy Ci odzyskać odszkodowania po wypadku- komunikacyjne, odszkodowanie za śmierć. Zapewniamy fachową obsługę w dobrej cenie, do każdej sprawy podchodzimy osobiście. Nasza kancelaria odszkodowawcza to głównie doświadczony zespół specjalistów, który dzień w dzień pracuje na to, ażeby coraz szybciej rozwiązywać sprawy o odszkodowania. Zgłoś się do nas- odzyskamy Twoje odszkodowanie, znamy się na tej pracy! Odszkodowania Kraków- odzyskiwanie odszkodowań. Nasza kancelaria odszkodowawcza to głównie doświadczony zespół specjalistów, który dzień w dzień pracuje na to, ażeby coraz szybciej rozwiązywać sprawy o odszkodowania. Zgłoś się do nas- odzyskamy Twoje odszkodowanie, znamy się na tej pracy! Odszkodowania Kraków- odzyskiwanie odszkodowań.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Pranie dywanów Warszawa
Profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanów tapicerki meblowej. wszystkie usługi wykonujemy na miejscu u klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością przy umiarkowanej cenie. Roztocze kurzu domowego – główny winowajca domowej alergii.

Najczęstszymi alergenami „domowymi” są roztocze kurzu domowego, sierść zwierząt i pleśnie. Objawy uczulenia wywołanego tymi alergenami utrzymują się przez cały rok, nasilają się jesienią i zimą lub w okresach dłuższego pozostawania w domu.

Skuteczną metodą eliminacji roztoczy jest pranie ekstrakcyjne. Dokładne odkurzenie i wypranie materacy, tapicerki, dywanu , skutecznie eliminuje alergeny pochodzące od roztoczy, psów i kotów. Stosowany środek chemiczny Karcher RM 760 jest bezpieczny i zgodny z wymogami UE

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.