Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo


Wpisy
Sort By :
1. Service design polska
Warsztaty Design Thinking i Service Design pomagają liderom i ich zespołom przejść przez proces transformacji, wykorzystać obecne kompetencje firmy, dostrzec szanse dostępne na rynku, szybko wdrażać nowe pomysły, rozwiązywać problemy biznesowe i minimalizować ryzyko. Zdobędziesz kluczową wiedzę o kliencie i jego potrzebach i o tym, jak projektować usługi i produkty, skoncentrowane na użytkowniku.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 20, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. http://www.filtrbiznesu.pl
Przedstawiając Ci wizytówkę naszego bloga chcemy, żebyś wiedział, że pasjonujemy się zdobywaniem wszelkich informacji ze świata biznesu. Staramy się przekazywać naszym czytelnikom szereg rzetelnych wiadomości, wszystko opisujemy w ciekawy i zrozumiały sposób i stale dodajemy nowe artykuły. Jeżeli zatem chcesz sprawdzić, skąd pozyskać pieniądze na rozwój biznesu i jak otworzyć własną działalność, to czekamy na Ciebie na naszym portalu.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 25, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl
Twoja firma odnosi sukces na lokalnym rynku i szukasz porad na temat tego, jak rozwinąć swoją działalność? Jesteś zainteresowany wprowadzeniem nowych produktów i usług? Odwiedzając naszą stronę dowiesz się, jak to zrobić, poznasz sprawdzone schematy i poznasz sposoby na znalezienie dofinansowania. Mamy nadzieję, że nasze porady zainspirują Cię do działania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 23, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. TQM - BDO HBC BUSINESS IMPROVEMENT Sp. z o.o.
Jeżeli masz jakieś problemy w swojej firmie i jeśli ciągle tracisz pieniądze na produkcję niepotrzebnych towarów lub jeśli zatrudniasz mało doświadczonych i niewykwalifikowanych pracowników, to będziemy mogli Ci pomóc. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, opieramy się na lean management i damy Ci szereg cennych wskazówek. Co równie ważne, ktoś z naszej ekipy wcieli się w Twojego pracownika i od podstaw będzie mógł sprawdzić wszystkie struktury. Mamy w tym doświadczenie i pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Agencja pracy i pośrednictwa
Flexteam Agencja Pracy Tymczasowej. Oferujemy klientom doradztwo personalne, profesjonalną rekrutację, dzięki której znajdziemy odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska. Na stronie zamieszczamy oferty pracy. W sprawie warunków współpracy warto do nas zadzwonić lub napisać email, skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły. Warto skorzystać zawsze jest możliwość dogadania szczegółów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

6. Księgowa Kraków
Biuro rachunkowe zapewniające usługi księgowe na obszarze Krakowa i okolic, oferujące skuteczną pomoc przy zakładaniu i rozliczaniu firm. Ponadto biuro rachunkowe Joka zapewnia obsługę w doradztwie podatkowym zapewniając pełną księgowość. Biuro księgowe Joka zalewani rzetelne realizowanie wszystkich powierzonych zadań. Dołącz do obszernego grona zadowolonych klientów naszego biura.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 19, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Psycholog biznesu
Szukasz pracy jako psycholog biznesu? A może już pracujesz w tym zawodzie i szukasz inspiracji do motywacji pracowników? Na naszym blogu przeczytasz artykuły związane z motywacją, psychologią sprzedaży. Znajdziesz tu filmy motywacyjne i cytaty motywacyjne, które możesz wykorzystać w codziennej pracy psychologa biznesu. Serdecznie zapraszamy na naszego bloga, który pisany jest przez pasjonatów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 6, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Powszechny Katalog Firm Odszkodowawczych
Katalog kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień z powodu wypadków. W systemie znajdziemy prawie 900 kancelarii poukładanych wg specyficznych kategorii - typów szkód, za które da się złożyć roszczenia prawne. Serwis wyposażony jest w wewnętrzną wyszukiwarkę o rozbudowanych możliwościach wyszukiwania: wg miejsca i słów kluczowych podawanych w zapytaniu. Firmy prawnicze, jakie będą chciały dodać swój profil do katalogu mogą tego dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy bez opłat. System daje również możliwość modyfikacji wpisanych danych jak również wybrania wpisów promowanych, jakie ukazują się na wysokich miejscach w wynikach zapytań. Na wizytówkach da się znaleźć całość informacji adresowych, opis firmy a także mapę dojazdową do kancelarii lub firmy odszkodowawczej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Prawnik Poznań
Czeka Cię rozwód, masz problemy w takich aspektach jak prawo medyczne, jak prawo rodzinne? Koniecznie powinniście zainteresować się w takimi aspektami jak choćby te oferowane w pewnym miejscu w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka Olga Wawrzynkiewicz proponuje liczne usługi prawne, pewne pomoce prawne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty, polecamy wam to co oferuje ten prawnik

Kategoria:

Data wpisu: Nov 7, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Syndyk tarnów
Potrzebny syndyk? Szykowana jest restrukturyzacja albo upadłość? Warto sprawdzić co na terenie takich miast jak Rzeszów, Kraków, Tarnów przygotowane zostało w ramach usług prowadzonych przez Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP). Wieloletnie doświadczenie, znakomite opinie wśród klientów i oczywiście skuteczność działania. Tylko u nas najlepszy doradca restrukturyzacyjny z którego będziecie zadowoleni.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.