Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Banki


Wpisy
Sort By :
1. Banki24 Blog Opinie Kredyty i Pożyczki
Interesująca propozycja dla osób zainteresowanych przeczytaniem opinii na temat konkretnych ofert czy firm pożyczkowych.

Artykuły i publikacje które znalazły się na stronach bloga, dotyczą w głównej mierze produktów finansowych oraz porad związanych z pożyczaniem pieniędzy. Powinni się z nimi zapoznać głównie osoby które zamierzają po raz pierwszy sięgnąć po dodatkową gotówkę z sektora pozabankowego. Dzięki nim dowiemy się, w których firmach warto sięgnąć po pożyczkę pozabankową, jakich warunków powinniśmy przestrzegać oraz jak uniknąć nie przyjemności. Wśród przewijających się tematów znajdziemy pożyczki na spłatę zadłużenia, jak zwiększyć swoją zdolność kredytową czy jak rozwiązać problem ze spłatą chwilówek. Podobne odpowiedzi uzyskamy na pytanie takie jak gdzie sięgnąć po kredyt gdy mamy zły BIK, jak uzyskać pożyczki bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu oraz które firmy udzielają pożyczki bez sprawdzania baz.

Jeśli interesuje Was zapoznanie się z najlepszymi ofertami wśród promocyjnych ofert chwilówek za 0 zł czy pożyczek długoterminowych pożyczek z ratami miesięcznymi to pomocne okażą się tutaj publikowane co miesiąc na łamach bloga rankingi.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 4, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 1.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. Getin Auto na Kredyt
Getin Auto Kredyt to dobra opcja dla osób, którzy szukają korzystnego kredytu na samochód lub chcą na jak najlepszych warunkach skorzystać z leasingu. Getin Auto Kredyt specjalizuje się w obu opcjach – W 2014 roku Getin Leasing znalazł się w pierwszej czwórce jeśli chodzi o leasing ruchomości w Polsce. Firma udzieliła finansowania na ponad 2,6 miliarda złotych. Już w następnym roku Związek Polskiego Leasingu poinformował, że Getin Leasing został oficjalnie liderem finansowania środków transportu. Również kredyt oferowany przez Getin Auto Kredyt jest godny uwagi – według danych na styczeń 2015 Getin Bank oferował najtańsze kredyty na samochody nowe i używane.
Jak wyglądają te warunki? Firma oferuje dobrze oprocentowany kredyt bez wkładu własnego, z możliwością rozłożenia go na dowolną ilość rat (maksymalnie 120 miesięcy) oraz leasing z opłatą wstępną zaczynającą się już od 1%. Dodatkowo Getin Auto Kredyt posiada najdłuższy na rynku okres leasingowania, wynoszący aż 84 miesiące.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Fundusze inwestycyjne w Deutsche Bank Polska - czysty zysk!
Dla klientów, którzy chcą mądrze i korzystnie ulokować swoje oszczędności po to, by systematycznie pomnażać kapitał, Deutsche Bank Polska oferuje szeroki wybór możliwości inwestowania. Są to, między innymi, otwarte fundusze inwestycyjne. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i gwarancję opłacalności inwestycji a nie są zadowoleni ze standardowych sposobów inwestowania. Deutsche Bank Polska oferuje wyjątkową na polskim rynku metodologię Best Managers, która daje gwarancję, że powierzone inwestycje znajdą się w zaufanych rękach.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Sygma Bank
Jest to serwis internetowy prezentujący bazę partnerów współpracujących z Sygma Bank, który jest polskim oddziałem francuskiej spółki Sygma Banque Societe Anonyme S.A. Wszyscy partnerzy Sygma Bank zebrani są w jednym miejscu w postaci łatwej w obsłudze wyszukiwarki. Dzięki niej łatwo i szybko znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat lokalizacji sklepów oferujących karty kredytowe Sygma. Wśród naszych partnerów można znaleźć między innymi Ostrów Wielkopolski, Pabianice czy Płock. Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z nami, to serdecznie prosimy o kontakt. Z chęcią nawiążemy nowe kontakty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Sygma Banque
Jeśli kariera w Sygma Bank to coś o czym marzysz, to trafiłeś idealnie. Na obecną chwilę we wszystkich polskich oddziałach Sygma Banque Societe Anonyme zatrudnionych jest ponad tysiąc osób i zespół ten stale się rozwija. Cenimy sobie pracowników bogatych w wiedzę i doświadczenie, którzy stanowią podstawę naszej instytucji, dlatego też regularnie organizujemy szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji, a tym samym jakość świadczonych przez nas usług. Czekamy również na wszelkie opinie o Sygma Bank. Kadrę Sygma stanowi zespół profesjonalistów, do którego w każdej chwili możesz dołączyć właśnie Ty! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Sygma Bank opinie
Opinie Klientów o naszym banku są dla nas najcenniejsze najważniejsze. Z tego powodu stworzyliśmy witrynę, która pomoże w kontakcie Sygma Bank - Klienci. Strona zawiera wszystkie możliwe kanały komunikacji. Sygma Bank opinie jest ucieleśnieniem dobrze funkcjonującej instytucji, dla której najbardziej istotne jest zaufanie oraz partnerstwo stworzone dzięki wyrażanym opiniom. Jako pierwsi na rynku Sygma Banque utworzyli funkcję Mediatora Klienta, dzięki której obsługa naszych Klientów będzie stała na najwyższym poziomie. Jeśli mają Państwo ochotę podzielenia się z nami swoją opinią zapraszamy do kontaktu z Sygma Bank.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Robot Sygma Bank
Strona Sygma-bank-awatar.pl stanowi serwis internetowy Sygma Banku. Witryna poświęcona jest zaprezentowaniu nowego wcielenia banku. Placówka obrazuje swoje aktualne logo, w postaci cyborga, jakim jest Awatar Sygma Bank. W obrębie serwisu objaśniony został cel modyfikacji obrazu Sygma Banku. Pomysł wprowadzenia awatara imieniem Sygma opiera się na ekspozycji trwałej pozycji banku wśród kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma symbolizować sympatię wobec Klientów i podkreślać nowoczesne podejście banku wobec osób korzystających z kredytów oraz podkreślić, że podczas zakupów zawsze można liczyć na Sygmę. Przychylne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowej twarzy potwierdzają trafność zmiany wizerunku przez bank.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Lokaty bankowe
Strona ta zawiera bardzo dużo informacji dotyczących produktów oszczędnościowych, a przede wszystkim lokat bankowych. Są to produkty bardzo specyficzne, gdyż dzięki nim, możemy bez zbędnego ryzyka, zyskać stałe oprocentowanie. Nasz zysk jest zawsze pewny, a dzięki lokatom bez podatku Belki, które szturmem zdobywają ostatnio rynek bankowy, nie musimy również się martwić o podatek od przychodów kapitałowych, którego najzwyczajniej w świecie nie musimy płacić. Sprawia to, iż z średnio atrakcyjnego oprocentowania, niektóre lokaty mogą przynieść nam większe zyski, niż niejedna wysokooprocentowana lokata terminowa. Właśnie dlatego warto odwiedzić naszą stronę i dowiedzieć się o lokowaniu pieniędzy więcej.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Ubezpieczenia Allianz - Agencja Optima
Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

10. Private Banking - usługi dla VIPów
Private Banking (bankowość indywidualna) - szeroka oferta rozwiązań finansowych nie tylko dla zamożnych klientów. Bankowość prywatna obejmuje zarządzanie majątkiem, portfele inwestycyjne, usługi maklerskie, kredyt brokerski, planowanie emerytury, kredyt inwestycyjny, finansowanie nieruchomości. Bankowość indywidualna (private banking) - bogata oferta rozwiązań nie tylko dla zamożnych. Bankowość prywatna to indywidualne zarządzanie majątkiem i doradztwo finansowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.