Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Technika Telekomunikacja > Anteny


Wpisy
Sort By :
1. Noktowizory Elbląg
Sklep z militariami Aro Broń to nic innego jak najlepsza oferta w polskim internecie kiedy mowa o sprzętach militarnych. Od produktów takich jak broń, poprzez wiatrówki, a na noktowizorach kończąc. Oczywiście w sklepie tym nie znajdziecie tylko tak ograniczonej oferty. Asortyment Aro Broń to również między innymi latarki i lornetki. Wszystko w niezwykle przystępnych cenach oraz systemem gwarancyjnym

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Quick Net Instalacje
Profesjonalna firma wykonująca instalacje alarmowe, montaż kamer IP, montaż anten LTE, montaż anten GSM, wzmacniacze GSM, sieci komputerowe, instalacje telewizyjne DVB-T, instalacje satelitarne ustawianie anten. Kompleksowe usługi. Obszar działania Warszawa i okolice. Do wykonywania naszych instalacji używany tylko profesjonalnych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów. Każda instalacja jest starannie sprawdzania co do jakości wykonania oraz zgodności z zamówieniem.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Montaż anten satelitarnych i naziemnych Warszawa i okolice
Zajmujemy się profesjonalnymi instalacjami antenowymi do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej na terenie Warszawy oraz okolicach. Wykonujemy podłączenia, pełne instalacje, naprawy anten, ustawianie sygnału do odbioru telewizji z platform cyfry plus, cyfrowego Polsatu, telewizji N, telewizji na kartę, telekomunikacji polskiej, telewizji trwam oraz innych zagranicznych platform. Wykonujemy instalacje zbiorcze dla osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych jak i instalacje indywidualne w domkach oraz mieszkaniach.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Telewizja cyfrowa lubuskie
Nowoczesny sklep internetowy z dobrymi antenami satelitarnymi. Firma zajmuje się dostarczaniem urządzeń i akcesoriów do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej takich jak anteny satelitarne, anteny DVB-T czy tunery satelitarne. Są liderem w rejonie Zielonej Góry pod względem wdrażania telewizji naziemnej DVB-T.Specjaliści są do Państwa dyspozycji. Firma jest otwarta na wiele zamówień a także na współpracę z firmami i instytucjami.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. SAT-SYSTEM CYFRA+ anteny tv-sat, pay-tv hotel, instalacje satelitarne, telewizja hotelowa
Sat-System Projektowanie, Montaz, Serwis, Doradztwo: Instalacje antenowe, satelitarne, zbiorcze, telewizja hotelowa, pay-tv, platna telewizja, komputery, kamery, alarmy, domofony, videodomofony, multimedia, audio-video, gsm. Instalacje elektryczne, teletechniczne, niskoprądowe. Serdecznie zapraszamy do salonu Cyfry+ w Koscianie. Sprawdzcie nasze promocje.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.