Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Technika Telekomunikacja > Automatyka


Wpisy
Sort By :
1. CNT Gdańsk - Chłodnictwo
Centrum Napraw Technicznych jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych. Zajmujemy się usługami serwisu w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem awarii instalacji klimatyzacyjnych, doborem oraz montażem jednostek klimatyzacji, wykonywaniem okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji a także doradztwem technicznym

Kategoria:

Data wpisu: Jun 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Techmo sp. z o.o. spin-off AGH
Spółka Techmo powstała w 2013 roku. Jest spin-offem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z 80% kapitału pokrytego przez osoby fizyczne będące pracownikami naukowymi AGH, a 20% przez spółkę celową INNOAGH.

Techmo zajmuje się głównie wdrażaniem technologii opracowanych przez Zespół Przetwarzania Sygnałów AGH z zakresu technologii mowy. Świadczymy także wszelkie inne usługi w zakresie sektora IT ze szczególnym uwzględnieniem rozpoznawania mowy, rozpoznawania mówców, systemów dialogowych, programowania, opracowywania publikacji, czasopism i książek.

Nieustannie rozwijamy system rozpoznawania mowy polskiej Sarmata, który może służyć obniżeniu kosztów obsługi klientów lub sterowaniu głosowemu urządzeniami bez posługiwania się rękami. Nasz system identyfikacji i weryfikacji mówcy Surikate pozwala między innymi na automatyczne opisywanie tożsamości osób mówiących na konferencjach lub obradach. Co więcej, zwiększa bezpieczeństwo dostępu przez linię telefoniczną za pomocą głosowej weryfikacji tożsamości.

Nasze aplikacje pomagają zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty zwiększając jednocześnie komfort pracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

3. Biuro Serwis Wrocław - Niszczarki, kopiarki, drukarki
Egzystujemy w branży od 1990 r. W Spółce znajdują się wybitni specjaliści, którzy perfekcyjnie znają swój fach i z oddaniem podejmują proponowane przed nimi obowiązki. Nasi usługobiorcy to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą solidność, profesjonalizm, umiejętność rozwiązywania problemów a także uporządkowanie.

Jednym z atutów jaki z reguły wspiera nas w skomplikowanych pertraktacjach z odbiorcą jest wyjątkowo konkurencyjna cena. Najczęściej jest ona o 10 % atrakcyjniejsza od cen innych firm. Mimo to zapewniam Państwa, że atrakcyjna cena nie zwalnia nas od najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, a ponadto wykonujemy pełen rejestr prac informatycznych.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Przetwarzanie obrazu
Firma e-motive oferuje odbiorcom korporacyjnym i instytucjonalnym nowoczesne wdrożenia z dziedzin typu monitoring bezprzewodowy. Asortyment usług obejmuje monitoring zdalny. Usługa ta jest polecana właścicielom przedsiębiorstw z branży budowlanej i deweloperom osiedli mieszkaniowych. E-motive.com.pl zapewnia własne oprogramowanie do monitoringu wizyjnego, posiadające w zaawansowane funkcje ? detekcja ruchu lub rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. Dopełnieniem propozycji usługowej są wdrożenia z zakresu business intelligence, czyli analityki biznesowej. Odbiorcami usług e-motive są hotele, szkoły, firmy zlecające nowoczesne realizacje z dziedziny systemów VoIP czy instytucje szkoleniowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Doskonałe liczarki banknotów i liczarki do bilonu
Spółka Ibicon proponuje markowe liczarki banknotów. Świadczymy też serwis liczarki i profesjonalną obsługę. Nasze liczarki do banknotów są jednymi z najlepszych urządzeń prezentowanych w Polsce. Proponujemy je po niewygórowanych cenach. Zespół Ibicon zlokalizowane jest w Warszawie. Zakres działalności obejmuje sprzedaż wydajnych urządzeń typu: sortery do bilonu, wysokowydajne testery banknotów, porządne sortery do monet, wytrzymałe liczarki do bilonu. Perfekcyjna liczarka banknotów oraz świetna liczarka do bilonu przynosi doskonałe wyniki. Poza tym współpracujemy z uznanymi znawcami z branży automatyki biurowej. Przedsiębiorstwo Ibicon posiada znaczące doświadczenie, a oferta opiera się o nowoczesne liczarki fenomenalnej jakości. Przez szereg lat praktyki stworzyliśmy unikalną ofertę przeznaczoną dla firm i banków. Często przeprowadzamy trudne zlecenia, którym nie wszyscy są w stanie sprostać. Z powodzeniem prowadzimy wyrafinowane tematy, gdzie liczarka do banknotów jest niezbędna. Co więcej kładziemy duży nacisk na detale techniczne oraz sprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Przedsiębiorstwo Ibicon to markowe liczarki do banknotów i bilonu!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Inteligentny Budynek - Wszystko o Inteligentnych Domach
Firma Inteligentny Budynek oferuje kompleksową obsługę w zakresie:
- projektowania
- instalowania
- programowania
Automatyki Domowej. Jesteśmy z Państwem od samych narodzin koncepcji, poprzez jej kształtowanie, realizowanie, do ostatecznego efektu jakim jest komfortowy, bezpieczny i ekologiczny budynek. Ofertę swoją kierujemy do klientów indywidualnych - właścicieli domów, mieszkań, a także klientów instytucjonalnych - firm, właścicieli hoteli, restauracji.

Oferujemy instalację systemów:
- LCN
- KNX/EIB
- Teletask
- Xcomfort

W celu zapoznania się z dokładną ofertą oraz uzyskania szczegółowych informacji o oferowanych przez nas rozwiązaniach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Dobra mapa Polski
Serwis Imap24.pl zachęca do wspólnych podróży krajoznawczych po mapie. Oferowana mapa Polski jest interaktywna, dzięki czemu umożliwia wyznaczenie trasy. Oprócz mapy ogólnej, polecamy plany szczegółowe dla największych miast. Oprócz mapy ogólnej, polecamy plany szczegółowe dla największych miast. Przedstawiamy osobne plany miast turystycznych, jak np. Nałęczowa czy Malborka i innych. Wszelkie uwagi i wskazówki prosimy kierować na adres e-mail podany na stronie.Nałęczowa czy Malborka i innych. Wszelkie uwagi i wskazówki prosimy kierować na adres e-mail podany na stronie.Nałęczowa czy Malborka i innych. Wszelkie uwagi i wskazówki prosimy kierować na adres e-mail podany na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. zdalny odczyt energii elektrycznej
Firma Rhino specjalizuje się w rozwiązaniach systemowych w dziedzinie pomiaru wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej oraz oferuje wysoko rozwiniętą technologię w tym zakresie. Naszym sztandarowym produktem jest system zdalnego odczytu mediów. Dzięki niemu zdalny odczyt liczników energii elektrycznej jeszcze nigdy nie był tak prosty. Radiowy odczyt to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, pozwalające na automatyczne pobieranie danych z liczników i szybkie przesyłanie ich do zarządcy budynku. Rozliczanie mieszkańców i analiza dostarczonych danych staje się dużo szybsza i łatwiejsza. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z z produktem.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 3 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

9. Niezawodne liczarki XTM
XTM gwarantuje pierwszorzędne liczarki banknotów. W Polsce dystrybucje prowadzi firma Ibicon. Świadczymy też serwis liczarki - kompetentną obsługę, sprawdź ofertę na witrynie. Liczarka banknotów XTM XC-150 jest jedną z najlepszych liczarek prezentowanych na rynku. Niska cena i wysoka jakość sprawia, że jest groźnym konkurentem. Urządzenie charakteryzuje się bardzo trwałą konstrukcją i ogromną odpornością na zacięcia. Opcjonalnie do liczarki można przyłączyć zewnętrzny wyświetlacz. Do specjalnych cech liczarki zaszeregujemy detekcję rozmiaru DD (wielkość pierwszego banknotu jest zapamiętywany, a liczarka stanie kiedy wykryje banknot o innym rozmiarze. Liczarki banknotów liczą z prędkością 1000, 1200, 1500 banknotów/min. Oprócz tego liczarka wyróżnia się detekcją podwójnych pobrań DEN. Urządzenie samoczynnie dobiera poziom detekcji gęstości. Wykrywanie banknotów zniszczonych to kolejna właściwość liczarki banknotów XTM.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Inteligentny Dom - Inteligentny Budynek - systemy sterowania
Firma EMAtech wdraża nowoczesne technologie oparte na produktach takich firm jak: JUNG, RITTO, LUTRON, TCS, BASALTE; do domów, biur, sal konferencyjnych, budynków użyteczności publicznej w tym hoteli i biurowców. Poprzez włączniki i gniazdka, których wzornictwo podkreśla atmosferę pomieszczenia, ściemniacze pozwalające tworzyć nastrój światłem, domofony i skanery biometryczne podnoszące bezpieczeństwo, do zaawansowanych systemów sterowania: EIB / KNX, Lutron, wspieramy tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych wnętrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji systemów automatyki: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, żaluzji i rolet, domofonów i videodomofonów, alarmów i kamer CCTV, kontroli dostępu oraz systemów audio i video.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.