Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Zdrowie Uroda > Chirurgia plastyczna


Wpisy
Sort By :
1. Klinika dermatologiczna Dr Legrand
Klinika dermatologiczna Dr Legrand to ośrodek tworzony przez wybitnych lekarzy dermatologów a także kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Odnajdziesz tutaj zaawansowane zabiegi medycyny estetyczne na ciało a także twarz, wykonywane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń takie na przykład jak usuwanie blizn, rozwiązywanie problemu opadających brwi, czy bezbolesna depilacja laserowa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. MEDESTETIS - instytut medycyny estetycznej Warszawa i Kraków
Zbiegi medycyny estetycznej są dzisiaj bardzo bezpieczne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają długiej rekonwalescencji. W klinice Medestetis możemy poddać się zbiegowi usuwania zmarszczek, modelowania owalu twarzy czy usuwania blizn. Zabiegi te wykonywane są przy pomocy najwyższej jakości sprzętu.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 11, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Centrum Chirurgii Plastycznej
Zapewniamy naszym klientom wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących realizowania zarówno szerokiego zakresu usług medycyny estetycznej a jednocześnie zabiegów chirurgii plastycznej realizowanych nowoczesnymi metodami zabiegowymi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Nowe zabiegi z kwasem hialuronowym Wrocław
Dr Karolina Kopeć jest dyplomowanym lekarzem, proponującym zabiegi z obszaru medycyny estetycznej w kilku gabinetach w kilku lokalizacjach miasta Wrocławia. Jeśli szukasz usług związanych z takimi słowami kluczowymi jak Medycyna estetyczna Wrocław lub botox Wrocław to gabinet Pani Karoliny Kopeć będzie strzałem w dziesiątkę.

Każda kobieta poszukująca solidnej i subiektywnej porady z zakresu poprawy urody, znajdzie w gabinetach Pani Kopeć najlepszą pomoc i konsultacje. W tak ważkich kwestiach jak uroda czy zdrowie nie należałoby narażać się - to główny z powodów aby wybrać Lekarz Karolinę Kopeć. Jest ona dobrze wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie, jest to potwierdzone licznymi certyfikatami, tak renomowanych instytucji jak Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Europejskie Stowarzyszenie Dermatologii Kosmetycznej i Estetyczne (ESCAD).

Szeroka oferta zabiegów w gabinetach firmy KarolinaKopec.com zawiera pełen zakres usług z przedziału dermatologii estetycznej, m.in: botox, powiększanie ust, Regeneris, mezoterapia, depilacja laserowa.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Chirurgia plastyczna w prywatnej klinice Medicover
Prywatny szpital dziecięcy w Warszawie , Medicover. Najwyższe standardy w Polsce. Pełna diagnostyka i leczenie. Wysoce wykwalifikowani specjaliści, oraz świetnie wyposażony oddział pediatryczny (dyżur 24h) Usunięcie migdałków? Rotawirus? Odchudzanie dzieci? Stulejka, przepuklina u niemowlaka, … wszystkie operacje i zabiegi, których potrzebuje Twoje dziecko wykonuje Medicover. Szpital Medicover to diagnostyka (rezonans magnetyczny, USG 4D, tomografia komputerowa), leczenie specjalistyczne (laryngolog, kardiolog, neurochirug) i chirurgia plastyczna… Prywatna klinika w Warszawie zaprasza. Oddział pediatryczny, Warszawa: laryngolog, chirurg dziecięcy i in. specjaliści do dyspozycji. Najwyższe standardy w leczeniu dzieci i diagnostyce. Nagłe przypadki oraz zabiegi planowe: operacje przepukliny pachwinowej, usunięcie migdałków, stulejka, odchudzanie dzieci… Medicover.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2013 Odwiedzin: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Korekcje porozszczepowe wargi i nosa - giedrojc.com.pl
Operacje porozszczepowe wargi i nosa jest zabiegiem operacyjnym, mającym za zadanie przemianę jego formy, zgodnie z pragnieniem zainteresowanej osoby. Bo nos jest najbardziej widoczną częścią twarzy, w wysokim stopniu decyduje o jej wyglądzie.Mnóstwo kobiet jest niezadowolonych z kształtu także formatu swoich piersi, niektóre sądzą iż są one nadto drobne w stosunku do konstrukcji również pomiarów ciała albo straciły jędrność po ciążach lub odchudzaniu także wyglądają brzydko. Dr Z.L. Giedrojć Juraha, znakomity chirurg plastyk, wykonuje działania powiększenia piersi i w szpitalach w naszym kraju. Zastosowanie nowoczesnych technik także sposobów w sferze leczenia estetycznej wywołuje, że korekcje porozszczepowe wargi i nosa przeprowadzane są z korzyścią dla zdrowia pacjenta. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej za pośrednictwem jakiej uzyskacie Państwo sporo wartościowych danych wraz z danymi umożliwiającymi kontakt w celu umówienia się na konsultację w dogodnym czasie oraz wybranej jednostce.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Marek Klar - chirurgia estetyczna
Dr Marek Klar, onkolog, od kilku lat specjalizuje się również w chirurgii estetycznej, szczególnie w lipolizie i liposukcji laserowej różnych części ciała, głównie pośladków, brzucha, ud czy ramion. Dodatkowo, korzystając z usług tego doktora, możesz liczyć zarówno na poważne operacje plastyczne, jak i prostsze zabiegi kosmetyczne, typu usuwanie blizn. Swoje usługi, dr Klar świadczy na terenie całego Śląska, głównie w Katowicach, Gliwicach i Rybniku. Zapraszamy pacjentów z terenu całej Polski, zarówno mężczyzn, jak i kobiety, na darmowe konsultacje medyczne jak i profesjonalne zabiegi poprawiające Twoją urodę.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Linea Corporis - Chirurgia plastyczna
Prywatna klinika zajmująca się chirurgią plastyczną wykona liposukcję, powiększanie biustu czy inne najpopularniejsze zabiegi chirurgiczne. Klinika mieści się w Warszawie, a chirurdzy którzy w niej pracują są znani na całym świecie (głównie w Europie) co jest gwarancją dobrze wykonanych zabiegów.

Jeżeli chodzi o ceny, to przyznajemy że nie oferujemy tanich zabiegów albowiem najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo pacjentów, a to nie idzie w parze z niskimi kosztami operacji plastycznych.

Na naszej stronie regularnie publikujemy nowe zdjęcia oraz informacje dzięki którym Państwa wiedza odnośnie zabiegów chirurgicznych się zwiększy. Chcemy, aby byli Państwo w 100% zdecydowaniu i posiadali informację o tym jak wygląda operacja - To wszystko jest na stronie, a w razie pytań chętnie odpowiemy po kontakcie drogą telefoniczną lub poczty elektronicznej.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Lifting twarzy
Wielkopolska klinika medycyny plastycznej oferuje duży wachlarz operacji poprawiających wygląd estetyczny. Przeprowadzamy m.in.: powiększanie piersi, korekcję nosa, lifting twarzy, korekcję powiek i uszu. Przeprowadzamy również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, likwidujące między innymi blizny, znamiona, nowotwory skóry, rozszerzone naczynia krwionośne – pajączki. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po operacji istnieje możliwość pozostania w klinice. Wszystkie operacje przeprowadzane są z zachowaniem najlepszych standardów i procedur lekarskich. Poznański gabinet chirurgii estetycznej to fachowa kadra lekarzy z ponad 30 - letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, pracujących w kraju i za granicą. Przeprowadzamy m.in.: powiększanie piersi, korekcję nosa, lifting twarzy, korekcję powiek i uszu. Zabiegi wykonywane są po znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po operacji istnieje możliwość pozostania w klinice. Wszystkie operacje przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów i procedur lekarskich.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Operacje plastyczne
Operacje plastyczne to nie tylko kontrowersyjne powiększanie biustu, niekiedy doprowadzone do absurdu. Chirurgowie plastyczni w wielu przypadkach potrafią pomóc swoim pacjentom wrócić do normalnego, szczęśliwego życia. Oprócz korekty wad wrodzonych, zajmują się przecież także naprawą różnego rodzaju defektów ciała powstałych na skutek wypadków lub chorób.
Warto przyjrzeć się temu tematowi bliżej. W tym celu zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego poradnika poświęconego w całości tematowi chirurgii plastycznej. Znajdziecie w nim zbiór praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym będziecie mogli samodzielnie wyrobić sobie zdanie o zabiegach i operacjach plastycznych.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.