Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Zwierzęta Rośliny > Koty rasowe


Wpisy
Sort By :
1. Xoxo Piotr Kluczek
Musisz pilnie wyjechać i nie masz gdzie zostawić pupila? Dużo osób ma ten sam problem co Ty. Prowadzimy hotel dla kotów.
Dysponujemy w tej chwili trzema pokojami (już w krótkim czasie zwiększymy liczbę pokoi), w których zakwaterowujemy Waszych pupili. W hotelu każdy jeden Gość ma do swojej dyspozycji własny, komfortowy pokój z dużym oknem. Każdy pokój wyposażony jest w kuwetę, koce, zabawki, drapak, poduszki, kanapy, fotele oraz kącik do spożywania posiłków oraz miseczką na wodę.
Nasz hotel mieści się zaledwie 6 kilometrów od Śródmieścia na osiedlu Gocław w Warszawie.
Zachęcamy do skoszystania z naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 15, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Rasy kotów
Strona internetowa swiatkotow.pl jest to miejsce stworzone z myślą o wszystkich kochających te cudne zwierzątka jakimi są koty rasowe. Jest to idealne miejsce do interaktywnych spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy ich właścicielami. Znajdziesz tu całą masę informacji opisujących znane rasy kotów oraz porady, dzięki którym Twój kot będzie szczęśliwy. Portal okaże się ponadto bardzo pomocny dla sprzedawców kociego asortymentu. Jeśli pragniesz się wyróżnić i interesują Cię takie unikalne rasy jak Kot bengalski, Devon rex czy Sfinks doński, to także serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Koty brytyjskie Hodowla Kotkowa Afera.pl
Kotkowa Afera*PL hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych specjalizuje się w hodowli kotów brytyjskich o umaszczeniu: niebieskim, kremowym i szylkretowym. Koty pochodzące z naszej hodowli są ślicznymi kotami zgodnymi ze wzorcem rasy kota brytyjskiego. Nauczone są czystości, korzystania z kuwety i korzystania z drapaka oraz samodzielnego jedzenia karmy mokrej jak i suchej.Koty Brytyjskie są z natury przyjazne i spokojne.
Charakteryzują się wysoką inteligencją, co sprawie iż są odpowiednie do ścisłej współpracy z człowiekiem zarówno w życiu codziennym jak też gdy zaczynamy z swoim kotkiem przygodę z wystawami.
Brytyjczyki doskonale radzą sobie z używaniem kuwety, towarzystwo psów i innych zwierząt kompletnie im nie przeszkadza. Człowiek dla niego jest na najwyższej pozycji, nie są problemem dla kotów brytyjskich polecenia typu: przywoływanie, gwizdanie, imię czy inne hasła np. dobranoc, fee, nie wolno kochanie, i grzeczny kot.

Zapraszamy na stronę hodowli Kotkowa Afera*PL.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Weterynarz online
Weterynarze, weterynarz, gabinet weterynarza, serwis poświęcony weterynarzom. Znajdziesz tutaj gabinety weterynaryjne z wielu miast. Dowiesz się gdzie zbadasz swojego kotka, psa czy inne zwierzę. Dowiesz się gdzie możesz zostawić zwierzaka w hotelu dla zwierząt a także która hodowla psów czy tez kotów będzie dla Ciebie odpowiednia. W serwisie znajdziesz wszystko dla swoich zwierząt.Weterynarze, weterynarz, gabinet weterynarza, serwis poświęcony weterynarzom. Znajdziesz tutaj gabinety weterynaryjne z wielu miast. Dowiesz się gdzie zbadasz swojego kotka, psa czy inne zwierzę. Dowiesz się gdzie możesz zostawić zwierzaka w hotelu dla zwierząt a także która hodowla psów czy tez kotów będzie dla Ciebie odpowiednia. W serwisie znajdziesz wszystko dla swoich zwierząt.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Maine Coon - www.lynxcoon.pl
LynxCoon*PL. Strona hodowli kotów rasowych Maine Coon. Hodowla należąca do do związku felinologicznego Dream Cat's Club, zrzeszonego w FIFe. Maine Coon to koty z rodowodem. Na stronie znajdą Państwo porady dla kupujących kota oraz informacje o naszych kotach i kocięta na sprzedaż. Jeśli szukają Państwo pogodnego towarzysza do domu, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Maine Coon szybko przywiązują się do człowieka i są bardzo towarzyskie. Poza wspaniałym temperamentem koty te wyróżnia też piękny wygląd. Przypominają rysia, dzięki czemu są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Abisyńskich
Blue-Vet*PL Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Abisyńskich.Blue-Vet*PL

Russian Blue and Abyssinian Cats Cattery.Zapraszam do odwiedzenia naszej strony

internetowej w której zapoznacie się z naszą hodowlą.Koty rasowe z naszej hodowli

trafiają do różnych domów ale zawsze obdarzone są przez włascicieli wielką

miłością.Na naszej stronie najdziecie Państwo informacje o kotach Rosyjskich

Niebieskich i kotach Abisyńskich które posiadamy.Oraz ogłoszenia o wolnych

kociakach na sprzedaż.Pozdrawiam

Kategoria:

Data wpisu: Apr 2, 2009 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Hodowla kotów rasowych
Hodowla kotów rasowych Maine Coon oferuje koty z miotów już urodzonych a także tych pozostających w fazie planowania. Dopuszczamy możliwość zarezerwowania kotów za pośrednictwem naszej witryny. Wszystkie zwierzęta posiadają adekwatne badania oraz świadectwa pochodzenia.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Cezaria*PL - hodowla kot
Cezaria*PL- piękne koty syberyjskie. W hodowli mamy dwa kocury i dwie kotki syberyjskie oraz kocięta na sprzedaż. Kot syberyjski jest bardzo wierny i oddany. Piękne kocięta syberyjskie szukaja nowych domów. Nasze kocury syberyjskie zdobyły tytuł World Champion.
Koty uczestniczš w wystawach. Kociaki z naszej hodowli sš wielkimi pieszczochami.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 16, 2008 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.