Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka


Kategorie

Astronomia (1)

Konferencje (13)

Kursy (105)

Kursy językowe (39)

Nauka angielskiego (34)

Nauka za granicą (2)

Nauki humanistyczne (8)

Nauki przyrodnicze (3)

Opracowania (31)

Przedszkola (26)

Sympozja (1)

Szkolenia (117)

Szkoły (17)

Szkoły (31)

Ściągi (18)

Tłumacz (15)

Tłumaczenia (32)

Uczelnie (16)

Wydawnictwa (2)

Zabawki edukacyjne (23)


Wpisy
Sort By :
1. nauka śpiewu Wrocław
Chcesz poprawić swój warsztat wokalny? Nasza nauka śpiewu we Wrocławiu to indywidualne podejście do każdej osoby i wsparcie w dokładnie tych aspektach, które chcesz poprawić. Dzięki temu Twój warsztat wokalny znacząco poprawi się na lepsze i będziesz w stanie znacznie więcej osiągnąć w tej dziedzinie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 21, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. prywatne przedszkole w Katowicach
Prywatne przedszkole, Katowice, oferuje maluchom poznanie podstaw języka angielskiego. Swoim podopiecznym placówka zapewnia najlepszą edukację przedszkolną, a także zabawę w gronie dzieci w swoim przedziale wiekowym. Prywatne przedszkole, w Katowicach stosuje najlepsze metody edukacji przedszkolaków.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 8, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. prywatne liceum Katowice
Nauczyciele szkół prywatnych to najlepsi z najlepszych. Ich pracowitość jest zaraźliwa u uczniów, a ta inspiracja pomaga stworzyć najlepsze możliwe środowisko do nauki. To wszystko oferuje prywatne liceum Katowice. Szkoły prywatne często przyciągają bardziej wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są nie tylko dobrze poinformowani, ale naprawdę pasjonują się swoją karierą i wkładem w twoje dzieci.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 8, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. liceum Katowice
Prywatne Liceum w Katowicach im. Melchiora Wańkowicza posiada profile klas: medyczna, technologiczna, oraz ścisła ale dopuszczają także pomysły na nowe profile dla przyszłych klas. Wszystkich zainteresowanych maturą międzynarodową zapraszają do klasy IB-DP, w której zapewniają przygotowanie do egzaminu.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 8, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. trening zdolności poznawczych
Opracowany przez specjalistów metody BrainRx test pomoże nam określić poziom umiejętności poznawczych każdego z naszych uczniów ? to właśnie na podstawie jego wyników indywidualnie planujemy trening zdolności poznawczych. Dopracowana w każdym detalu metoda to tajemnica sukcesu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 5, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Gdańskie Szkoły Medyczne Studium Administracji
Szkoły policealne dla dorosłych w Gdańsku. Oferta Szkół Medycznych - to kompleksowe i profesjonalne przygotowanie do zdobycia wykształcenia na kierunkach medycznych takich jak opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, higienistka stomatologiczna, technik farmaceutyczny, technik elektroradiolog i technik sterylizacji medycznej. Szkoły Medyczne w Gdańsku pozwalają na zdobycie nowego, przyszłościowego zawodu w krótkim czasie - nauka traw od roku do 2,5 lat. Wykwalifikowany personel, odpowiednie podejście do uczniów to gwarancja dobrego przygotowania do egzaminów zawodowych.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 27, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Na naszej uczelni możesz studiować takie kierunki jak psychologia, informatyka oraz zarządzanie. W ofercie mamy także kursy oraz studia podyplomowe. Zawsze stawiamy na praktyczne metody nauczania. Dzięki temu nasi studenci mogą poszerzać swoje umiejętności, a także zdobywać nowe doświadczenie w danej dziedzinie. Jeżeli masz do nas jakieś pytania albo wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. pomoc w pisaniu prac
Zdobądź pomoc w pisaniu prac magisterskich, gdy musisz pogodzić studia, pracę oraz życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego tak ważna jest profesjonalna pomoc ze strony doświadczonego zespołu naukowego z serwisu Magisterka Online. To gwarancja terminowości, rzetelności oraz unikalności pisania prac magisterskich.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 14, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Pisanie prac licencjackich
Centrum Opracowań Naukowych zajmuje się pisaniem prac licencjackich. Piszemy prace na różnorodne tematy. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, które nabyliśmy poprzez napisanie wielu takich opracowań. Masz pewność, że praca trafi do ciebie w umówionym terminie, który razem ustalimy. Poza tym możesz liczyć na ochronę antyplagiatową. Po napisaniu pracy dodajemy końcowy raport plagiatowy. Gwarantujemy też atrakcyjne ceny, na które mogą sobie wszyscy pozwolić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 4, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kursy językowe w Profi Lingua
Rozbudowana oferta przygotowana przez centrum edukacyjne pozwoli każdemu kursantowi zdobyć wiedzę oraz ukończyć wymarzony kurs języka obcego. Metody nauczania dopasowane są do poziomu uczestników i sprawiają, że pierwsze rezultaty nauki widoczne są bardzo szybko. To wszystko sprawia, że chęci do nauki oraz motywacja wzrastają, dlatego warto wybrać kursy języka obcego, które przygotowywane są przez doświadczonych profesjonalistów. Uczestnictwo na zajęciach to doskonały sposób na poznanie języka i opanowanie podstaw.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 27, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.