Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka


Kategorie

Astronomia (1)

Konferencje (13)

Kursy (105)

Kursy językowe (39)

Nauka angielskiego (34)

Nauka za granicą (2)

Nauki humanistyczne (8)

Nauki przyrodnicze (3)

Opracowania (31)

Przedszkola (26)

Sympozja (1)

Szkolenia (117)

Szkoły (17)

Szkoły (31)

Ściągi (18)

Tłumacz (15)

Tłumaczenia (32)

Uczelnie (16)

Wydawnictwa (2)

Zabawki edukacyjne (23)


Wpisy
Sort By :
1. http://korepetycjekrakow.com.pl
Każda osoba szukająca korepetycji w Krakowie powinna zdecydować się na skorzystanie z naszego serwisu, który to w swoim zadaniu sprawdza się doskonale. Korzystanie z nasze j pomocy sprawia, że odnalezienie najlepszego korepetytora może dać naprawdę świetne rezultaty i może być niesamowicie korzystne dla wszystkich osób. Gorąco zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: May 18, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. IPrace.pl - pomagamy w pisaniu prac
Tworzymy zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy do wiedzy podchodzą z pasją i profesjonalizmem. Pomagamy pisać skuteczne prace które będą spełniały wszystkie wymogi stawiane przez Twojego promotora. gwarantujemy indywidualne podejście i tworzenie merytorycznych treści. W powierzonych nam zleceniach jesteśmy rzetelni i punktualni, dbamy zawsze o cenny czas naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy doktorskiej, pracy inżynierskiej, pracy licencjackiej, pracy magisterskiej, pracy maturalnej, pracy po angielsku, pracy zaliczeniowej lub referatu koniecznie skontaktuj się z nami!

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. Trio Polska Pomoce Dydaktyczne
TrioPolska to firma założona przez trzy przyjaciółki zajmujące się od lat edukację. Firma prowadzi sprzedaż pomocy dydaktycznych za pośrednictwem Internetu, oferuje pomoce naukowe do prowadzenia wszystkich zajęć szkolnych a także sprzęt sportowy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. BHP LEX - Szkolenia Gliwice
Nasza firma chętnie podejmuje współpracę z małymi i dużymi przedsiębiorstwami. Wiemy jak organizować kursy BHP, uczymy pierwszej pomocy i z chęcią przyjeżdżamy na miejsce. Zadzwoń do nas, skonsultuj się z naszymi fachowcami i wspólnie wybierzcie dogodny termin. Z niecierpliwością czekamy na Twój kontakt.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 11, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Warszawska Szkoła Filmowa
Szkoła reżyserska oraz szkoła aktorska od liceum? To możliwe. Warszawska Szkoła Filmowa prowadzi rekrutację już na tym poziomie edukacji. Ponadto w ofercie znajdują się kierunki związane praktycznie z każdą dziedziną sztuki filmowej poczynając od aktorstwa, poprzez kierunek operatorski, a na montażu kończąc.

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Plecaki młodzieżowe - plecak-tornister.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego - plecak-tornister.pl – popularnego w świecie bagaży dla każdego. Jeśli potrzebujesz porządnego tornistra lub plecaka dla swoich dzieci, torby na trening, torby podróżnej lub bagażu osobistego do samolotu, w naszym sklepie na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Aby zaspokoić pragnienia naszych klientów, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe akcesoria i desenie. Dysponujemy modelami plecaków a także akcesoriów rozpoznawalnych i prestiżowych firm, m.in Paso, Coolpack, Nikidom Roller, Derform, St. Majewski, Nike, Puma, Adidas. W naszej ofercie można znaleźć, wyprodukowane z myślą o najmniejszych uczniach tornistry i plecaki dla chłopców lub dla dziewczynek w zróżnicowanych wielkościach i wzorach. Lansujemy rewolucyjne rozwiązania, zwiększające wygodę codziennych podróży do szkoły, m.in. plecaki z kółkami dostępne w odmianach dla różnych kategorii wiekowych. W ofercie znajdują się również inne elementy szkolnej wyprawki: piórniki z wyposażeniem lub bez, worki na obuwie, portfeliki oraz torebki na pas. Dla wysportowanych osób, lubiących sport, proponujemy pojemne torby treningowe, z kolei osobom systematycznie zwiedzającym świat proponujemy wiele modeli walizek i toreb m.in. dostosowanych wymiarami do bagażu podręcznego w liniach lotniczych Wizzair oraz Ryanair. Nowością w ofercie są części zapasowe do tornistrów na kółkach renomowanej marki Coolpack.
Kupowanie w naszym sklepie jest bardzo łatwe – bez zakładania konta – wystarczą dwa kliknięcia i podanie , gdzie mamy wysłać paczkę. Klienci, którzy zdecydują się na regularną współpracę mogą liczyć na, spersonalizowane oferty oraz kody rabatowe. Naszym priorytetem jest bezproblemowa przesyłka. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam.

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

7. Kurs Excel Cognity, Kraków
Kurs Excel Cognity, Kraków. Kurs MS Excel na różnym poziomie zaawansowania: podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym. Dla bardziej zaawansowanych proponujemy kurs Excel branżowy. Program MS Excel to z pewnością najbardziej popularny program używany w pracy biurowej. Każda przedsiębiorstwo oczekuje od swoich pracowników znajomości tego programu. Dlatego też czas poświęcony na kurs MS Excel powinien być traktowany jako inwestycje w siebie. Cognity Szkolenia oferuje szkolenia Excel na najwyższym poziomie. Programy wszystkich naszych kursów Excel tworzone są przez najlepszych trenerów. Każde naszych kursów MS Excel w zależności poziomu zaawansowania zaczyna się omówieniem podstaw programu MS Excel. Wszystkim odbiorcom naszych kursów MS Excel oferujemy opiekę poszkoleniową. Pozwala ona odbiorcom szkoleń w razie jakiegokolwiek problemów zwrócić się o pomoc do naszych szkoleniowców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania naszych usług.

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" w małym wielkim świecie
Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" w małym wielkim świecie znajduje się w w Krakowie przy ulicy Danka 8. Zajęcia prowadzone są metodą inteligencji wielorakich, która ma na celu wszechstronny rozwój dziecka oraz uczy samodzielności w dążeniu do zdobywania wiedzy, umiejętności oraz szukaniu nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani iż stanowi to fundament pod dalsze etapy edukacji młodego człowieka. Naszym priorytetem jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych pociech oraz podmiotowe, pełne życzliwości podejście do dziecka, które buduje jego samoocenę. Państwa zaufanie, którym nas obdarzacie, powierzając naszej opiece swoje skarby jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Możemy w pełni świadomie obiecać, że nie zawiedziemy.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Szkoła jazdy Arka
Szkoła Arka prowadzi kurs na przewóz osób, który skierowany jest do osób chcących zajmować się przewozem ludzi, a na chwilę obecną nie posiadają uprawnieniń do tego typu zajęcia. Arka od wielu lata prowadzi takie kursy zawodowe, dlatego kursanci mogą liczyć na pełen profesjonalizm ze strony osób prowadzących.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 3, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kurs spawania KURSAL
Jednym z najlepszych kursów w przedstawianej szerokiej ofercie jest kurs spawania. W trakcie szkolenia nasi uczniowie zapoznają się z teorią i praktycznie z rozmaitymi technikami łączenia spawem, wykorzystywanym do tego sprzętem oraz wszelkimi koniecznymi zasadami BHP. Kursanci dobrze instruowani są jak wykonać dobry i mocny spaw oraz jak zadbać o stosowany sprzęt. Po zakończeniu kursu dostaną Państwo certyfikat poświadczający umiejętności w zakresie jednego lub kilku z wybranych rodzajów spawania.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.